Využili jste sedátko do vany?

werry
25. říj 2011

máme 10. ti měsíčního prcka, ve vaně už ji nebaví ležet, tak sedí, ale musím ji přidržovat, aby nespadla, vyplatilo by se nám sedátko? není to zrovna nejlevnější, díky za názory..nebo stačí protiskluzová podložka?

kjajule
25. říj 2011

My využily 100% a to moc bylo to pro můj klid a klidné hraní malého věc k nezaplacení...koupila bych znova hned...
V bazárcích se dá sehnat za polovic jako nové tak bych vůbec neváhala 😉

brusinka.pusinka
25. říj 2011

souhlasím s kjajule také jsme měli a hodně využivali a později pořídili krokodýla z Ikei protiskluzová podložka 🙂 se sedátkem naprostá spokojenost 😵

jmisa
25. říj 2011

Měli jsme, využili a pak poslali dál.

veruska007
25. říj 2011

My neměli, koupali jsme na lehátku ve vaničce, pak vsedě ve vaničce a nakonec ve vaně... a bylo to v pohodě. Malý brzo seděl i stál sám.

vojtisek2007
25. říj 2011

my měli a naprostá spokojenost - děti se koupaly společně, tak jsem nemusela mít strach, že při vodních hrátkách Elis přijde k úhoně 🙂 a jak píše kjajule - koupili jsme na mimibazaru a zase potom poslali dál

ffiinnkkaa
25. říj 2011

Ne. Nějak jsme ho nepotřebovali.

miskadis
25. říj 2011

My jsme neměli a ani jsme to nechtěli 🙂 Malá se koupala napřed vleže na tom lehátku, pak na lehátku seděla no a teď má ve vaně tu protiskluzovou podložku.

lucie777
25. říj 2011

Taky si myslím, že je to zbytečný, stejně tam prcka nenecháš samotnýho! Takže doteď máme protiskluzovou podložku a v pohodě! 🙂

eps
25. říj 2011

Koupila jsem až u druhého dítěte, aby mohli bývat spolu a já si neodrovnala záda...ale Kubík chtěl být stejně spíš v kyblíku (přes rok) a pak už seděl v pohodě a neklouzal, tak bych ho nekupovala znova... v sedátku byl párkrát.

lukza
25. říj 2011

u nás teda využito hodně sice né na dlouho ale nelitoju koupě přesně jak píšeš syn sice seděl ale býl sám sobě nebezpečný a přidržovaní bylo někdy nadlidscký výkon takže u nás 100% spokojenost jak u syna tak u mně dokoce jak pak stoupal tak to bylo o hubu a tedka bude aji na druhé dítko a dokonce si s ním do tedka syn hraje sedí v něm v pokojíku prostě je to hračka🙂) a tedak už ve vaně máme protiskluzovou podložku bez ní by to taky nešlo syn je dábel ve vaně

kropenatka
25. říj 2011

werry já osobně jsem koupila, ale bylo mi na dvě věci.. malá v něm nechtěla sedět a když vydržela tak neměla ještě tu sílu aby vněm byla naprosto sama.. teď čekám druhý a určitě kupovat nebudu..

coxa
27. říj 2011

vůbec jsme nepoužívali, nepotřebovali a ani neměli 😉

bertica.h
27. říj 2011

mali sme pri staršej dcére,ale nedala sa v tom vobec umyt..je to tak na hranie,ale hygienu s tým určite nespravíš.takže v nom bola 1x a potom už nie.A druhá dcera nebola ani raz.Kupili sme protiskluz podložku v IKEA a pekne si aj teraz ešte na nej sedí a v pohode.

ivarei
27. říj 2011

My ho nevyužili.

8petule8
27. říj 2011

U nás se koupal vždy manža nebo já s prckama, takže sedátko bylo zbytečné 😉

kachna_hadi
27. říj 2011

Nemáme sedátko ani lehátko, jen protiskuzovou podložku z Ikei, ta je pro větší určitě fajn.

mercedesse
28. říj 2011

Ne, měla jsem jen lehátko, když ještě neseděl a teď už jen podložku, protože tam stejně dělá kraviny a spíš ho musím hlídat aby z vany nevypadl. V sedátku by nevydržel a ani se nedovedu představit ho v tom mýt. Vydrž tak 14 dní a už ji nebudeš muset držet vůbec.

tercie
28. říj 2011

Využili, asi týden 😀 Pak mi z něj malej vylezl a stejně pochodoval kolem vany, jak se mu zachtělo 🙂 😀

blondynka400
28. říj 2011

Velmi doporučuju. Využili jsme to 100%, používali jsme to někdy od 9m asi do roku a půl, pak už v tom sedět nechtěla 😝 . Kdyby jsi měla zájem, můžu prodat,akorát mi to zabírá místo, vypadá jako nové, písni do ip 😉