Zlaté nebo stříbrné náušničky pro 5letou dceru?

petulka25
4. led 2013

Ahoj maminky mám takový dotaz-dcera bude mít 5 let a pořád má náušničky od nastřelení! Konečně jsem se dokopala ji koupit nové!Přemýšlím,že už ji nebudu kupovat ty děcké malinké,ale klasické!! a ted mám dilema jestli ji koupit stříbrné nebo zlaté( bílé) jaké mají vaše holčičky náušničky?? děkuji

veruska007
4. led 2013

@petulka25 Za sebe doporučuji zlaté. Po jakýchkoli jiných mi jako dítěti začaly hnisat uši. I dnes si můžu experimenty s jinými naušnicemi dovolit jen velmi zřídka.

jitta
4. led 2013

Taky nad tím přemýšlím, dcera bude mít v březnu 7 let a má pořád ty miminkovské zlaté a já bych chtěla zkusit stříbrné, přeci jen jsou cenově přijatelnější a mohla by mít třeba i několikery a střídat je 😉

mafeska
4. led 2013

@petulka25 doporučuju zlaté, nad jinýma jsem ani nepřemýšlela. JAko malá jsem v uchu nesnesla nic jiného než zlato. Hnisaly mi uši.

ludva
4. led 2013

@petulka25 Moje dcera zase nesnese žluté zlato, hnisají jí uši a i zlato zčerná. Stříbro samozřejmě také.
Bílé zlato je vlastně žluté zlato upravené většinou rodiováním viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Barevné_zlato.
V pěti letech si myslím, že můžete zkusit i stříbrné naušničky, ale rodiované. Jsou trošku bělejší a blýskavější než stříbrné.
Pokud nemá žádné alergie, tak bych se toho nebála. Nejlepší je chirurgická ocel, ale bohužel tam zase není skoro žádný výběr pro děti :(
Mé dceři už je dneska 15 let, naušnice si vyrábí sama, má každý den jiné, úplně obyčené drátky a problémy nemá. Jakmile jí dám zlaté je zle. Nejhorší jsou pro ni naušnice se špunty.