Znáte někdo podobný krém na opruzeniny jako je Rybilka?

terchal
9. zář 2013

Na zadeček se nám osvědčila Rybilka. Je poměrně drahá a proto přemýšlím o nějaké náhradě, která má podobnou konzistenci. Zkoušela jsem krém na opruzeniny od Johnsonu a Hippu, ale není to ono. Rybilka se oproti zmiňovaným krémům jemně roztírá a je prostě lepší.

aaa
9. zář 2013

V lékárně se dá koupit čerstvá míchaná rybilka v kelímku a stojí pár korun 😉

jana21278
9. zář 2013

podle mě je rybilka nejlevnější mast na prcku. 100g za asi 60 kč.

alpakovo
9. zář 2013

my máme výbornou zkušenost s mastí na opruzeniny z DM drogerie, je se zinkem a velmi dobře hojí a zabraňuje opruzeninkám 😉

dasty79
9. zář 2013

🙂 Sudocrem 🙂

pppxx
9. zář 2013

Davam Sudocrem, staci ho malinko a dlouho vydrzi.
Lehce roztiratelny je i Bepanthen

leni78
9. zář 2013

Já teda na Rybilku nedám dopustit 🙂

elastiq
13. zář 2013

Já mám dobrou zkušenost s více značkama, Nivea baby proti opruzeninám, Bübchen krém proti opruzeninám, s Rybilkou jsem byla také spokojená, to vše na takové každodenní používání, když už se na zadečku objevilo nějaké to zarudnutí, či větší problém, vždy pomohl Sudocream, nebo Bepanthen ung

annakk1
25. lis 2013

my používáme babypanthen je perfektni 🙂 malymu se opruzeniny ryche zhojily. Ted ho mám doma a už ho nikdy nedám z domu nez malej vyroste a nebude nas to pronasledovat. 🙂

klaire22
25. lis 2013

Sudocream a nebo super krém na prdelku je i od avonu - ta jejich dětská značka. A nebo dobrý byl i od babylove z DM.

pejtho
25. lis 2013

Také jsem používala Rybilku. Ale teď v nemocnici jsem dostala od sester namíchanou mast z lékárny a byla výborná. Myslím, že by cenově mohla vyjít levněji.
Jinak u druhé dcery jsem nemazala už skoro ničím a jen, když se objevilo zarudnutí, tak jsem mázla Imazolem-krém pasta. Je dobře roztíratelný a stačí ho malinko. A zabírá na všechno a rychle 🙂

hojda
25. lis 2013

Já vždy brala Rybylku jako tu levnější variantu, kupovali jsme tedy Bepanthen a ten je mnohem dražší.

migaska
25. lis 2013

lavarisin v lékárně je supéér

tkanicka
25. lis 2013

Dětská mast namíchaná v lékárně... je to stejné jako Rybilka. Jen Rybilka je lepší na cesty, ten kelímek, ja takový nepraktický

kachidlo
30. pro 2013

My jsme spokojení s Bepanthenem. Mám ho skoro jako univerzální krém pro malého i pro sebe. Na konci těhotenství jsem měla taky opruzeniny na zadku a pod prsy a neměla jsem pocit umaštěnosti od krému. U nás dost mrzne, tak si s tím máznu i pusu.Trpím i na opary a po něm se mi dobře hojí.

romantika
30. pro 2013

urcite jen zkousejte vzorky, mne obe deti nesnesly nic jiného nez bepanthen a ikdyz není nejlevnejsi tak mi obvykle vydrželo velke baleni na 3 mesice cili tak za stokorun na mesic. natiram je tim od shora dolu. na sudocrem měli spatnou reakci a rybilka nebyla spatna, ale je jen na zadek. takze bepanthen se mi libi, ze ho mam porad v kabelce a mazu tim kde co. když se objevil nejaky pupenec ci vyrážka mazu tekutym pudrem.

abalajda
30. pro 2013

Sudocrem,mám ho už strašně dlouho,nedám naněj dopustit... Mám odskoušenou i kalciovku,ale Sudocremu stačí málo a okamžitě hojí....

radushka1
30. pro 2013

za mě na 1. místě bepanthen, 2. sudocream a ještě jsem dostala od holek z práce od sebamedu. toť 3. místo, všechny tři, maximální spokojenost, rychle hojí. Johnson, hipp ne.

rybilkaneo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sartina
19. led 2014

Taky jsem hledala něco levnějšího a zatím našla krém od Unidermy, nám vyhovuje - http://www.lekarna.cz/uniderma-osetrujici-krem-...

benjik
19. led 2014

sudpcream a využiješ ho na vše.A pak je nějaká Rybana

weweruschka
19. led 2014

Tak z mé vlastní zkušenosti je nejlepší sudocrem ten je skvělý na prevenci proti opruzeninám a i zahojí menší opruzeniny, ale pokud se opruzeninka horší a je to stále zarudlá dokonce mohou být puchýřky i otevřené, tak je lepší imazol jednoznačně zabíral spolehlivě a rychle.

hansed
19. led 2014

Nám na nejhorší opruzeniny pomohl krém na zadeček od Avonu. Ale je potřeba zkoušet, každé dítě je jiné 😉

carrie_b
19. led 2014

Sudocrem jednoznačně! Na Aukru jsem koupila to největší balení za 2 stovky a vydrží nám asi až do první třídy🙂

rebelie
19. led 2014

Nejlevnějším řešením je čistá voda a čerstvý vzduch 😉 .

prcekverunka
19. led 2014

Jak už psaly holky - Sudocrem. Buď na Aukru nebo na mimibazaru se dá koupit za pěkné penízky 🙂

maudn
19. led 2014

u nás nejlepší (byli jsme s opruzeninami i hospitalizovani v nemocnici) 1. sudocream 2. bepanthen 3. sebamed, pak jsme zkusili dalších asi 10 mastí volně prodejných nebo na předpis a to nic moc

avantgarda
17. únor 2014

Na již vzniklou opruzeninu používám Rybilku, Sudocrem nebo mastičku z lékárny, kterou mi namíchají podle receptu od doktorky. Ale když syn není opruzený, používám na každodenní mazání jedině Bepanthen.

kocour1
12. bře 2014

Ahoj, já jsem také rybilku používala, ale příliš nám nevyhovovala. Jedním z důvodu bylo také to, že je tuhá a bílá a jak se mi dítě začalo více mrskat při přebalování, tak jsme měli všechno bílé. Nakonec jsem od příbuzných dostala Bepanthen, ten se lépe roztírá, nedělá skvrny, když se náhodou mázne vedle a celá tuba nám vydržela fakt hrozně dlouho. Od té doby si ho kupuji a jsem spokojená - nemáme totiž žádné červené pupínky ani opruzeniny🙂.

biolage
15. dub 2014

nechala jsem si od dr napsat vinohradskou mast je super a uplně zadarmo 😀 u dvojčat co nejsou kojená super úspora