Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

wrtulka
3. kvě 2010

Dobré ráno všem!
Doufám že jste měly moc fajn víkend 😉
Pokud jde o to PGD nám ho doporučovali hned při prvním IVF - měli jsme udělanou genetiku ta sice ok ale pak fragmetnaci spermií nevím jeslti to někdo zná.. tak ta nám vyšla fakt blbě.. a kvůli tomu nám PGD doporučili. Ale nakonec to bylo na nic..v Brně kam jsme jezdili to dělají až 5 tý den a jen z blaktocist a to jsme neměli takže smůla 😔 😝
na druhý pokus už jsme si PGD už nenechávali - brali jsme to že přírodní výběr to vybera a vybral.. že se to pak nepovedlo byla druhá věc 😔
Holky zeptám se máte nějaká zvířátka? My máme číču a pesinu a strašně nám ty dvě pomáhají! Prostě na rodiné sleziny kde hrozí že se budu všichni ptát bereme fotky těch dovou.. do ZOO razíme s pesinou a upřímně je nám fakt líp! 😵 I když ne vždy 100% dobře.. ono to léčí ale ne vždy to pomůže na 100%

lea296
3. kvě 2010

Dobré ráno,
Wrtulko - Fragmentace spermií, to slyším poprvé, musím se na to podívat na netu, co to je. Nám doporučovali taky PGD v Brně a to v Repromedu,ale my jsme z Plzně a to je pro nás šílená dálka, tak jsme se nakonec rozhodli pro Prahu. Chodila jsi Wrtulko do Repromedu??
Mám zvířátko, křečka, mám ho 2 měsíce,protože mi bylo doma moc smutno,tak mi ho koupila kamarádka a je to moje zlatíčko, je to džungarák a je fakt malinkatej. 🙂

juvik
3. kvě 2010

Ahoj holky,
o víkendu nebyl čas nakukovat ....hrozně to uteklo

Leo, my jsme jednou PGD měli, zůstaly nám dvě blastocysty....údajně v pořádku...a nic ☹ Pak nám zas dr. v jiném centu říkal, že stejně nezjistí všechny vady, jen některé....že to taky není 100%.... Pokud jste ochotni si to zaplatit, tak to zkuste 😉

Peťulo, tahle tabulka je taky super 🙂

maova
3. kvě 2010

My máme psa na zahradě 🙂 Jinak zatím nic, až jednou pro děti 🙂

wrtulka
3. kvě 2010

Leo my chodili do Brna do Heliosu. Moc fajn. Musím je jen chválit..i když nám nepomohli připadali jsme si jako VIP 😵
Leo hoď fotečku 😵
Juvik oni tím PGD zkoumají jen úplně základní nemoce jako je downoův syndrom a tak.. ale zajistit tím zavrtání neumí 😔 a navíc opravdu nevyšetřují všechno takže toho dost stejinak nezjistí..

wrtulka
3. kvě 2010

my máme tyhle dvě obludky:😀

juvik
3. kvě 2010

Wrtulko, to vím...to že se mimi chytne, nezaručí nikdo. ☹ Spíš jsem to myslela tak jak píšeš, že nezjistí všechny vady a případné problémy. Ale pomoct to může....zvláště když má někdo třeba i v rodině nějakou nemoc vázanou na pohlaví nebo něco podobného....tam to myslím snad i hradí pojišťovna...ale nejsem si jistá.

b.e.r.u.s.k.a
3. kvě 2010

Dobré ráno,
no my zvířátka nemáme a ani neplánujeme,manžel je alergik a nemá rád zvířátka v bytě,stejně jsme většinou v práci a bylo by chudák samo doma.
Juvik a jak jste se nakonec rozhodli,jdete do další minimálky nebo zkusíte to druhé řešení co vám dr.nabízel?Já jsem studovala papíry co nám naposledy dal a tam nám doporučeje stimulaci HMG+CC,takže si myslím,že to jsou menší dávky hormonů+klostík.Tak zvažujeme,že do toho půjdeme.A ty brzy začínáš,ne?Tak hodně štěstí.

juvik
3. kvě 2010

Wrtul, krásné obludky 😵

juvik
3. kvě 2010

Berusko, už clostík baštím, dneska večer poslední a zítra jedu na kontrolu jak folíky rostou...pak případně dopíchnu nějaké injekce...takže zase minimálka. Ale bojím, bojím....nervózní jsem až hrůza 🙄

b.e.r.u.s.k.a
3. kvě 2010

To věřím Juvi,ale neboj budu na tebe myslet a držet pěstičky 😀 Já se už na další pokus taky těším,ale někde vzadu jsou i ty špatné pocity-co když to zase nevyjde,ale musíme doufát a VĚŘIT!!!! 🙂 😉

maova
3. kvě 2010

wrtulko, ty jsou krásný 😵
juvik, držím palce, aby to vyšlo 🙂

maova
3. kvě 2010

To je hezký, že máte před sebou všechny ještě nějaký pokus 🙂 Moc bych vám všem přála, aby to vyšlo, užili jste si devět měsíců těhotenství a měli vlastní miminka 🙂 a třeba jednou adoptované jen proto, že někomu pomůžete 🙂

wrtulka
3. kvě 2010

Maova to bych přála taky všem 😵 a moc děkuju..
Holky ony nám ale oprvdu strašně moc pomáhají..
nedávno sme s pesinou byly v ZOO došly jsme až do takových infantilností že jsem jí zvedali tam kde neviděla aby se podívala tu na hrošíky tu na jiné zvířátko 😀 😀
takže vy máte za sebou všechny 2IVF? my teď budeme chodit na IUI..vlastně jeslti dneska příjde paní červená 😀 tak už za 14 dní 😵 😵

juvik
3. kvě 2010

Holky děkuju 😵 ....pořád doufám že bude naše biodítko i adopčátko...byla bych moc šťastná 🙂

juvik
3. kvě 2010

Wrtulko, já už mám za sebou 7 pokusů, u posledního ani nebyl ET 😒 ...takže zkoušíme jen minimálky nebo nativy

b.e.r.u.s.k.a
3. kvě 2010

HOLKY JÁ SE TADY VYBAVUJI A ZJISTILA JSEM,ŽE NEMÁM VYŽEHLENÉ PRACOVNÍ PRÁDLO A TO JDU ZA CHVÍLI DO PRÁCE,TAK JDU NA TO,POTOM ZKUSÍM JEŠTĚ V PRÁCI NAKOUKNOUT.JO A MI SI CHCEME VZÍT I ADOPČÁTKO I KDYBY SE ZADAŘILO VLASTNÍ.tAK ZATÍM SE LOUČÍM,HEZKÝ DEN VŠEM .MAOVO A TY UŽ JSI V PRÁCI A JAK TO JDE?AŤ TI TO RYCHLE UTÍKÁ PAPA

juvik
3. kvě 2010

Berusko, tak ať se v práci daří 😉
Já jsem začala vařit guláš...tak snad ho nepřipálím, jak furt načuhuju....takže taky raději jdu 🙂

lea296
3. kvě 2010

To je náš Bastíček 🙂

wrtulka
3. kvě 2010

Leo bastíček je taky moooc krásnej 😵 😵 😵
mě to evokovala Pepana a Sochorovou z Ulice 😀

megynka
3. kvě 2010

ahojte 🙂 tak ja pridávam foto nášho zlatíčka 😵 a lea škrečuľku máme tiež doma 😵 aj akvárko ale už fakt žiadne zvieratko stop 😀

megynka
3. kvě 2010

volala som tej našej "Zubatej" a nechcela nám povedať že kedy príde na tú návštevu ale snáď tento týždeň a keď som jej povedala, že pracujeme do 15:00 tak ešte bola skoro naštvaná že k nám músí po pracovnej dobe, tak neviem na jednej strane chcú aby sme boli zamestnaní alebo je dobre keď sme a na druhej strane......?! 😒

wrtulka
3. kvě 2010

Ahojky Megynka..
krásná prdelka 😉 ještě se vám nehárá? 😀
Teda tak to s námi bude mít vůbec problém my býváme doma nejdřív v 16h dřív nestíháme 😔

maova
3. kvě 2010

berusko, no jo, já už jsem taky v práci, tak jen sem tam nakouknu 😉

leo, Bastíček je krásnej 🙂

megynko, ten váš pejsek je teda taky úžasnej
😵
A je teda divný, že vám ta vaše "zubatá" nechce říct kdy přijde. Přitom kdyby to řekla, tak si můžete vzít volno a nemusí přijít po pracovní době. A taky přece nejste pořád odpoledne doma.

megynka
3. kvě 2010

ahoj wrtulka, ešte sa nehára, ona mi pripadá ešte také mimino 😀 ale už za týždeň bude mať 11 mesiacov tak sa nám to blíži

maova, veď aj ja som jej hovorila, že keby povedala že kedy príde tak si zoberieme voľno ale zasa celý týždeň si nebudem brať dovolenku len tak aby som ju čakala, keď s tým robí také tajnosti, no čo by tak u nás mohla nájsť, ja upratujem každý deň, žiadne párty doma neorganizujeme tak neviem o čo jej ide, ale nech 😉

wrtulka
3. kvě 2010

Megynka tak to já mám pocit že Lájuška je taky miminko a to je jí rok a půl 😀 a to se hárala už podruhé.. už loni a to jí bylo 11 měsíců..příští rok jí necháme štěňátka už se moc těším 😵 😵
s tou paní "Zubatou" je to zvlášní..ale asi se vážně snaží si žádatele prověřit.. i když to kde bydlí a jak to tam vypadá se stejně nasimulovat nedá 😔

zofka44
3. kvě 2010

Krásná zvířátka máte děvčátka, našemu pesanovi by se určitě některá z feneček líbila🙂 Je mu pět let a ještě si chudák neužil, už jsme mu chtěli sehnat nějakou fenku, ale není to tak jednoduché, jak jsem si myslela.
Megynko, a to už je několikátá návštěva Zubaté? Nebo jde o tu první? Divné, že dělá takové drahoty s termínem.

b.e.r.u.s.k.a
3. kvě 2010

Megynko,tak to máte blbé s tou paní zubatou,ta naše nám říkala,že se potom domluvíme.Raději by přišla prý ráno,ale přizpůsobí se.Já mám odpolední,tak není problé a manžel se potřídí,tomu je to jedno.
Holky a máte roztomílé zvířátka,to já můžu mít jen kytičky,ale už i ty musím omezovat,prý už jich máme dost. 🙂

zejm
3. kvě 2010

Holky, jak je to s tím zaměstnáním? Musím být zaměstnaná? Když totiž teď podám tu výpověď, tak abych nesnížila možnost, že bobíska dostaneme. A musí se to hlásit? Hned? To jsou zas starosti...

wrtulka
3. kvě 2010

Zejm tak to opravdu nevím.. ale já bych to radši nehlásila.. jeslti už jste tyhle papíry doložili.. tak co..
v nejhorším řeknete že jste nevěděli že se to má hlásit.. nikde to není napsané tak co.. a navíc si určo budeš hledat práci a třeba jí jen změníš.. a to nevěřím že je podmínka.. abys zůstala na stejném místě kor když se čeká třebas 3 roky.. za tu dobu se může stát hodně věcí a práce se dá x krát změnit..nevím no