Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

megynka
19. kvě 2010

ahoj wrtulka 😉 zasa mi zmazali foto tak si ho už nebudem dávať, už ma to nebaví a zmazala som si aj celý fotoblog 😠 megy sa ešte stále nehára, dáva si načas a teraz keď mám dovolenku mám ju celý deň zavesenú na mne 😀 tak Lajka bude fešanda s novým vodítkom, my sme mali ísť zajtra na cvičák večer do mesta ale nepôjdeme lebo ideme na prvú hodinu tej psychologickej prípravy a cez víkend cvičák nebude lebo je u nás akási súťaž psov a tak dúfam, že nám megy neprestane poslúchať 😉 🙂

zejm
19. kvě 2010

Megynko, jak "smazali"??? Jako admini? A proč, vždyť byla úplně podle pravidel??? Já měla asi dva roky fotku Elišky v helmě na lyžích a nikomu to nevadilo...

brundik
19. kvě 2010

Beru, nemyslim si, ze by jste meli nejak narocne pozadavky proti jinym.
Nejake knizky od pana Matejicka zkusim sehnat, jste me navnadily 🙂
Zejm, jj, je to presne ta knizka, muzu ji vsem doporucit. Byla ctiva, moc hezky a citlive psana, nemohla jsem se od ni odtrhnout a kdyz se mi to povedlo, tak jsem se tesila, az zas budu cist 😀 Neskutecne rodina, to se clovek neprestaval divit.
Zejm moc dekuju za tipy, jen asi bude problem ty knizky koupit.
Jooo finance, taky setrime na vestavenou skrin, uz bychom tak radi nemeli obleceni v krabicich a igelitkach, ale jeste si asi pockame. A taky musim nasetrit penize, protoze az budu po operaci na neschopence, tak vyplata bude symbolicka.
Wrtul, megynko, jake mate psy?

ivkaj
19. kvě 2010

Holky, já ty knížky mám z naší městské knihovny, ani jsem nedoufala, že by je tu měli (jsme takové malé městečko). Ale neměl by bát problém je v knihovnách sehnat, protože si je můžou knihovny zapůjčit i mezi sebou. Koupit se mi je nepodařilo, přeci jsou vydané už delší dobu:-/

megynka
20. kvě 2010

dobré ránko 😉
zejm, foto mi admini zmazali už asi 4 krát, tak už to nechávam tak, neviem podľa čoho vyberajú vhodné a nevhodné fotky

brundik my máme labradorku, o dva týždne bude mať rok, je to taký mazlíček, plyšáčik 😵

tak sme večer s manželom usúdili, že ideme hneď do toho, už to chceme mať za sebou a ak to nedopadne dobre tak kapitola vlastné deti bude pre nás už navždy uzavretá, no budúci týždeň mám dostať ms a ide sa do toho 🙂

želám vám krásny dník 🙂 a dnes o 15:00 máme začiatok prípravy tak sme hrozne zvedaví 🙂

wrtulka
20. kvě 2010

Dobré ránko..
megynka když ony ty pravidla na fotku jsou tady čím dát tím přísnější no 😔
Tak pak napiš jak vám ta přípravka dopadla!!!Jaký z toho máte pocity a tak!
brundik my máme bíglici rok a půl.. jsme její druzí majitelé do roka ji měla jedna moje kamerádka.. vlastně odsud z MK 😉 ale pak jí nemohla už u sebe mít tak jsme ji dostali my.. ze začátku to byla "sranda" protože prďolka utíkala.. jak byla vykořeněná..asi.. trvalo to než jsme si sedli ale teď bysme jí nedali! Myslím že nám celkově hodně psychicky pomáhá..však Megy mi určo dá za pravdu není krásnější pocit než když příjdeš domů a někdo tě tááák nadšeně vítá..a ta naše to tedy fakt umí! 😀 😵 😵
Jinak holky tak jsem včera byla zase v CARu na UTZ takže pan doktor rozhodl že tedy ovuluju (sledoval mi přes utz ovulaci).. což jsem věděla.. takže všechna vyšetření co dělají už mám a všechny ok.. až na jedno na průchodnost vejcovodů.. to mi budou dělat za měsíc..to je dobrá zpráva..
ale co pak bude dál.. ani jeden z nás neví to je ta špatná 😝 protože IVF zatím nechceme a IUI nedoporučjí a já potřebuju trochu toho pozitivního takže je taky možné že se jim na tu jejich asistovanou reprodukci až do lázní vykvajzneme.. a po lázních se uvidí..

maova
20. kvě 2010

Hezké ráno 🙂
Tak mě zajímalo, jaká fotka se teď může do pasu vkládat a koukla jsem do pravidel. Je pravda, že jen v rychlosti, ale nenašla jsem tam o tom vůbec nic ☹

My jdeme dneska k psycholožce, tak jsem zvědavá, jaké to bude. Snad jen příjemné povídání, docela se i těším 🙂

maova
20. kvě 2010

wrtulko, tak uvidíš ještě co ta průchodnost a podle toho se pak rozhodnete. Třeba pomůžou i lázně a pak otěhotníš přirozeně 🙂 a nebo se časem rozhodnete pro IVF 🙂

wrtulka
20. kvě 2010

Maova díky 😵 no uvidíme..
jde o to že 2IVF nepomohla.. a to jsem měla vajíček.. spousty.. a i kvalitních asi..tedy tvrdili to..
tak si říkám v čem by 3IVF mohlo být jiné..jako asi do něj nakonec zkusíme jít.. ale teď se na to necítím..
bylo by super kdyby lázně pomohly.. strašně se tam začínám těšit! 😵 😵
holky máte někdo zkušenosti s hopeopatií verzus neplodnost?

maova
20. kvě 2010

wrtulko, když se na to necítíš, tak je lepší do toho nejít. Ono může uplynout třeba měsíc a změní se to 🙂 , takže až to přijde, tak pak zkusíte i třetí 🙂 Taky se teď na těhotenství necítím, tak to prostě zatím nezkoušíme, nemá to cenu se pak zbytečně stresovat ještě víc.
A homeopatie? Po pravdě, po pár zkušenostech s různýma přírodníma, homeo ... ... ... atd. mám pocit, že z nás tahají jenom peníze. Přišla jsem tam vždycky s mým problémem a vlastně nakonec odcházela s všeobecnýma radama, jak to mají naučené, nějakýma kapičkama, čajema ... . Odcházela jsem vždycky docela nadšená z přístupu s tím, že to určitě k něčemu bylo, ale když to pak vezmu zpětně, tak nejen, že to nebylo k ničemu, ale fatk to bylo prostě tak, že neléčí tu konkrétní věc, ale podle mě tak, že každý dostává to stejné na "podobný" problém. Tak to jen můj názor 🙂

wrtulka
20. kvě 2010

Maova no já mám taky s homeopatií špatnou zkušenost.. chodila jsem k dokorce která si brala za 1/2 hodiny 300Kč a výsledky žádný nebyly.
Nicméně včera když jsem jela z CARu tak jsem poslouchala rádio byl tam rozhovor s jedním homeopatem..řešili tam energie a tak..ale co mě přišlo strašně zajímavý a hlavně snad sem s ním i souhlasila..řešili tam nemoce(u nás můžeme vzháhnout na neplodnost..) a to že on dokáže někomu pomoct a jinému ne.. a on tam vysvětloval že především řeší proč ..jako proč ta nemoc přišla jaký má důvod a když to tak blbě napíšu co má člověka naučit.. takže proto někdy vyléčit může a jindy ne protože to by se ten člověk to co má "nenaučil"
to mi přišlo velice zajímavé..a i pravdivé..
tak jsem si říkala že třeba ta neplodnost má taky svůj vnitřní důvod a když ho člověk v sobě vyřeší.. a tady přichází na řadu psycholog.. tak se může "vyléčit"

juvik
20. kvě 2010

Ahoj holky,
Megy, nepřipadá mi, že by jsi měla tu fotku nějak proti pravidlům, ne? 😕 Měl by tam být vídět obličej a to byl...ale to je jedno...snad si zvyknem, že jsi zase kreslená postavička 😀
Přeju hodně štěstí při stimulaci 😵

Wrtulko, homeopatii já nevěřím....mám z toho naprosto stejný pocit jako Mao. A mám i jednu známou, je farmaceutka, víckrát jsme se o tom bavili a říkala, že je to všechno placebo efekt, té účinné látky je tam tak málo.....je to spíš o tom....věř a tvá víra tě uzdraví....ale možná má někdo jiná názor. My jsme taky zkoušeli různé bylinky, čaje, mateří kašičku, .....neuškodilo, ale ani nepomohlo.
A kam jedeš do lázní? Do Františkových? Tam je nádherně 😵

A jak jste psaly o knížkách, tak jsem úplně dostala chuť si zas nějakou přečíst 🙂 ....ale mám pořád něco rozečtené a nemůžu se dohrabat do konce....tak to vidím bledě.

mila30
20. kvě 2010

Ahoj holky,

k pejskům musím dodat, že já je nemít, tak jsem už v pérdelce 😅 . To jsou totiž taková zlatíčka, že jak je vidím, tak je ten svět o 100% hezčí 😵 .
Wrtul, já jdu také do 3IVF a vím, že asi na tomhle posledním cyklu nebude nic jinak, ale jsem na tom tak dobře psychicky, teda díky doktorovi, že do toho dám všechno i za cenu neúspěchu. Člověk aspoň ví, že odešel s čistým štítem a vše vyzkoušel.
Co se týče homeopatie a vůbec tak všeho kolem...nemůžu říct špatný nebo dobrý...vyzkoušela jsem, ale vím, že teď už nic takového zkoušet nebudu a nechám vše na doktorech,takže dělám přesně to, co mi oni řeknou, ani víc ani míň.
Takže jestli můžu radit...jestli se na to necítíš, tak do toho nechoď a počkej na to, až se se budeš na IVFko těšit jako já třeba a to ještě nevím jestli mám všechny výsledky ok. To se dozvím dnes, jdu co CARu na konzultaci právě kvůli IVF.
Mao, tý jo, to jsem zvědavá jaký bude "pokec" s psycholožkou...to nám musíš hned napsat...Nás čeká příští týden návštěva DC v Krči, pak závěrečný kurz, psychotesty a další zatím nevíme.

petula82
20. kvě 2010

Ahoj holky, tak mě posílali známí email, dneska jedou na seznámení s dítětem 15měs.do PP.Jsou z naší skupiny,tak se to konečně už trochu hýbe.No a my ještě chvilu a už to budou 2roky ,co jsme podali žádost.Toto letí.Ivko,neláká tě ten test dřív? Já ho mívala pozit.už 8dní po ET.Přeju hodně štěsstí.
Všechny vás moc zdravím.Ráda bych za váma chodila častěji,ale vůbec nestíhám.Celej víkend budu v práci,tak ani doma nic nestihnu.Mějte se hezky.pá

megynka
20. kvě 2010

juvik dík 😉

milo, ja tak isto, bez našej labradorky by som bola startená,ona vie tak nádherne prejaviť tú svoju lásku, je to neskutočné, niekedy sa mi až zdá že to nie je pes ale človek, no na druhej strane tak oddane vie milovať hádam len pes 😵
a ja tiež idem do 4 ivf hlavne preto, aby som si potom už nemohla vyčítať že sme jeden pokus cez poisťovňu len tak premárnili a určite by som si to vyčítala, že som to ešte neskúsila, ešte stále dúfam že možno teraz by to mohlo vyjsť, lebo konečne nám dali úplne iné lieky, tak snáď sa stane zázrak, my sme boli na 3 ivf v Prahe ako samoplatcovia, tak preto máme tento pokus ešte cez poisťovňu 😉 🙂

wrtulka, teraz nad tým nerozmýšľaj, nerieš to, uži si kúpele a potom sa budete rozhodovať ako ďalej 🙂 možno to rozhodnutie príde tak nejak samo, u mňa to tak väčšinou je a už sa snažím brať to čo príde a v tej chvíli kedy to príde

petula82
20. kvě 2010

Mílo,taky miluju psy.V albu mám Montyka (kokřík) a v profilu Astu(oříšek).
Jinak já se teda určitě na 4.ivf nechystám,pokuď bude nějaký pokus,tak IUI.Přes tu jsem otěhotnělateď naposled

lea296
20. kvě 2010

Ahoj holky, moc Vás zdravím. Upřímně já na homeopatii a léčitele už nevěřím. Jezdila jsem k léčitelce rok a nepomohlo to pořád mi dávala dohormady energie apod. Vypila jsem spoustu hnusných čajů, snědla haldu vitamínů, měla jsem spoustu kapiček, zázračných prášků a výsledek žádnej. Dokonce jsem byla i u kartářek, celkem 3 krát. Je zvláštní, že mi všechny řekly to stejné, stejný počet děti, pohlaví, akorát pořád nic a podle jejich předpovědi bych měla být v tuhle dobu minimálně těhotná.
Ivko s tím testem, já bych raději ještě počkala, taky jsem testovala vždycky dřív a jednou se mis talo, že jsem test měla sice pozitivní - tuším 9 den,ale byl falešně pozitivní, každý den byla ta čárka slabší a slabší až úplně zmizela a HCG bylo nula. Já už se tedy nemůžu ani na ty testy spolehnout. ☹

b.e.r.u.s.k.a
20. kvě 2010

Holky máte pravdu,pokud se na IVF někdo necítí,tak to raději odložte.Psychika dělá hodně a pokud v to nevěříte,tak si myslím,že je to zbytečné a určitě se to nepovede.A promrháte tak třeba další částečně hrazený pokus.
Jináč vidím,že se to tu zase začíná hýbat a čekají vás psychotesty,kurzy a návštěvy.Tak hodně štěstí.

mila30
20. kvě 2010

No já už mám za sebou 2IVF+ET a jedno IVF bez ET, proto je tohle moje poslední IVF. Pokud to nevyjde, tak do dalšího nepůjdu, maximálně pokud to půjde tak do Nativu.Nejde ani tak o peníze, ale říkám si, že příroda se nemá až tak pokoušet a prostě když to nevyjde několikrát, tak to asi tak má být. A IUI já mít nemůžu, jeden vejcovod nemám a druhý je neprůchodný.
Ale jak jsem psala, na tohle IVF se těším a vůbec nevím proč. 😀

b.e.r.u.s.k.a
20. kvě 2010

Tak to je jasné Milo,tentokrát to totiž vyjde 🙂 😉

mila30
20. kvě 2010

No Beru nevím 😀 . Nebo je to možná taky tím, že je ze mě už bláááázen 😀 .

b.e.r.u.s.k.a
20. kvě 2010

Tak to jsme nejpíš všichni co se do toho pouštíme,já si taky tak připadám a už se na červenec děsně těším. 😀

juvik
20. kvě 2010

Milo, tak to já jsem v tom případě blázen na druhou 😀 Teď je to už náš 7.ET

b.e.r.u.s.k.a
20. kvě 2010

Juvi naděje umírá poslední 😀 Taky si kolikrát říkám,kdy nastane ten den a řekneme dost,člověk pořád doufá.

mila30
20. kvě 2010

Juvík, tak to bych nedala, já měla "jen"2 ET+2KET a myslím, že jsem si užila dost 😀 . Takže teď mě čeká poslední štace 😀 .

juvik
20. kvě 2010

Berus, presne tak 😉

juvik
20. kvě 2010

Milo, to jsem si taky vždycky říkala, že to už nedám...ale pak uplynul nějaký čas a já jsme zas dostala bojovnou náladu a byla nervózní, že se nic neděje.....

wrtulka
20. kvě 2010

Holky asi máte pravdu člověk by měl věci brát víc jak přicházejí a míň plánovat..člověka to pak mín rozhodí..
holky teď jsem četla tohle.. je to trochu drasťárna.. ale nakonec sem slzela jak je to optimistický!
http://www.novinky.cz/zena/200721-zenu-stal-por...

mila30
20. kvě 2010

Juvík, nevím..ale já jsem teď v takovém stavu, že prostě tohle IVF a maximálně KET pokud bude a pak nic ... max ten nativ. Prostě už sem si toho zažila dost a nějak cítím, že tak to má být. A třeba to zrovna teď vyjde 😅 .

megynka
20. kvě 2010

wrtulka čítala som to včera, život je naozaj neskutočne krutý a je obdivuhodné ako sa tá žena s tým dokáže vyrovnať, ja by som to nedokázala 😢 vlastne keď sa to tak vezme ja sa nemám na čo sťažovať, nič zlé som ešte nezažila, žiadny potrat, žiadnu stratu predčasne narodeného dieťatka, proste sa mi len nedarí otehotnieť a to je nič oproti tomu čo už prežili iné ženy a aj niektoré tu medzi nami, hrozne vás obdivujem