Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

megynka
20. kvě 2010

milo, presne , ja som si tiež povedala buď teraz alebo koniec, ja už ďalej nepôjdem a bude to tak ako to má byť 😉

juvik
20. kvě 2010

Wrtulko, taky jsem to ráno četla ☹
Milo, jasně, každý to máme nastavené jinak. Ale jak píšeš, možná to zrovna teď vyjde...když si člověk říká, že už končí, tak je pak často překvapený....držím palce 😉

wrtulka
20. kvě 2010

megynka.. je to kruté.. ale obdivuju ty lidi jak se s tím perou a říkám si kde se bere ta síla.. a že když jí mají oni tak jí přece musíme mít taky! Ona je vlatně šťastná má milujícího manžela a 3 krásný zdravý děti.. tak by se na to taky dalo pohlížet.. a asi tak se na to kouká i ona..
a je fakt že jsem četla nedávno článek o studentce medicíny co jí vlak amputoval všechny 4 končetiny.. dneska chodí..díky protézám.. a má protézy i na rukách a je z ní lékařka.. normálně vykonává svou práci..
a na konci bylo myslím že se bude vdávat.. 😵

megynka
20. kvě 2010

je to asi o tom že človek by sa nemal nikdy vzdávať a bojovať za každej situácie ale je to hrooooozne ťažké, no tí ktorí to dokážu sú nakoniec šťastní

wrtulka
20. kvě 2010

megynka přesně teď jsi na to kápla 😵 😵 😵 😵 😵

maova
20. kvě 2010

Holky, jen hlásím, že s psycholožkou úplně v pohodě, byla moc příjemná a víc napíšu pozděj, protože musím jít pracovat 🙂

frenkina
20. kvě 2010

Ahojky holky,tak jsme dnes byli s Tomáškem na 6 měsíční tak vážíme 8400g a měříme 68cm.Prej co návštěva to kilo nahoře Dostali jsme vakcínu prevenaru malej plakal ale opravdu jen malinko.Tak se zatím mějte papa Marta s Tomáškem 🙂

wrtulka
20. kvě 2010

Ahojky Frenkino super 😵 😵
malej vám roste jako z vody 😵

juvik
20. kvě 2010

Frenki, ahoj, zrovna dneska jsem uvažovala, že jsi tu teď dlouho nebyla...jestli jste v pořádku...a vidím, že malý je pašák 😵

maova
20. kvě 2010

Tak s paní psycholožkou jsme si hodinku povídali, probrali naše vyplněné testy z písemných psychotestů, mohli jsme se zeptat na co jsem chtěli ... . Prostě taková pohoda a paní byla moc příjemná a hodná. Během týdne to sepíše a pošle na Magistrát a do třech měsíců by nám měl příjít dopis o schválení 🙂

maova
20. kvě 2010

Frenki, zdravím 🙂 Tomášek vám hezky roste 🙂

mila30
20. kvě 2010

Ahoj holky,
tak jsem zpět z CARu a vše ok, příští pátek kontrola a pokud bude vše ok a já věřím, že bude, tak mi píchnou zastavovací injekci a tím vlastně začnu stimulku na dlouhý protokol.
Frenki, Tomášek je teda kus chlapáka, roste vám jako z vody. 😵
Mao, tak to jsem ráda, že s psycholožkou šlo vše parádně a po prázdninách už budete schválení jupííííííííííííííííííí 🙂 .

maova
20. kvě 2010

Mílo, tak to jsou krásné zprávy 😵 Moooc bych vám přála, aby to tentokrát vyšlo 😵

mila30
20. kvě 2010

Marti, díky moc 😵 .

frenkina
20. kvě 2010

Holky díky a tady je pár foteček 😉

megynka
20. kvě 2010

milo, držím hrozne moc palčeky 😵 ale fakt že mocinky moc 🙂

frenkina Tomáško je krásny chlapček 😵

práve sme sa vrátili z prípravy, dojmy sú dobré, nebola to žiadna prednáška vlastne sme boli aktívnejší mi, boli sme 4 páry, budúcu stredu máme ďalšie 🙂

juvik
20. kvě 2010

Frenki, díky za fotečky.... Tomášek je nádherný puclínek 😵
Megy, tak super, že se vám přípravka líbila 😉

b.e.r.u.s.k.a
20. kvě 2010

Frenkli Tomášek je miláček,já chci takyyyyyyyyyyyyyyy 🙂
Megy tak to je dobře,že se vám přípravka líbila,já jsem zvědavá co my.
Mao krásné zprávičky a věřím,že schválení na sebe nenechá dlouho čekat 😉

maova
20. kvě 2010

frenki, Tomášek je krásný 🙂
megy, to je dobře, že se vám přípravka líbila 🙂

mila30
21. kvě 2010

Ahoj holky,

Megy, děkuju moc, jsi hodná. Je super, že se ti tak přípravka líbila. Myslím, že snad každá z nás měla z těch kurzů fajn dojem a tak to má být. 🙂
Frenki, Tomášek je usměvavý sluníčko. Je kouzelnej. 😵

maova
21. kvě 2010

Hezké ráno 🙂

b.e.r.u.s.k.a
22. kvě 2010

Hezký opět upršený víkend,dnes jsem byla v knihovně a půjčila si dvě knížky,co jste zde doporučovali,tak jsem zvědavá,ale hodně jich měli rozebráno.My se chystáme na nákupy,když je tak škaredě a nedá se vyrazit na výlet.Jdeme kouknou i někam na lustr do pokojíka,nejdříve jsme chtěli nějaký dětský,ale zrovna máme nějaké penízky navíc,tak ho chceme pořídit a nejspíš vybereme nějaký neutrální.Tak vám všem přeji hezký den.

megynka
22. kvě 2010

ahojte, krásny víkend želám 😉 u nás je nádherné počasie, konečne, bola som ráno v solárku, potom na nákupoch, u našich na obed a teraz kávičkujem doma, ešte ma čaká učenie, v piatok mám 2 skúšky a v sobotu jednu, no a ešte som dnes zasa presadila celé akvárko lebo sa mi nepáčilo 😀 manžel mi už zakázal do neho strčiť ruky aspoň 3 mesiace 😀

b.e.r.u.s.k.a
22. kvě 2010

Ahoj Megynko,no u nás je aprílové počasí,chvíli sluníčko a pak děsná bouřka a déšť.Taky jsme byli nakupovat,ale lustr se nám žádný nelíbil,ještě kouknem do OBI.Jináč jsem se dala do pečení,koleg.mi dala nový recept,tak zkouším.
Megynko hezké učení a hodně štěstíčka na zkouškách 🙂

megynka
22. kvě 2010

beruska ďakujem, ale sa mi veľmi nechce učiť 😉 🙂 už aby som mala prázdniny 😀 ja sa chystám niečo upiecť už tak týždeň a ešte som sa k tomu nedostala, ale tak možno zajtra 😀 tak až sa ti koláčik vydarí 😉

b.e.r.u.s.k.a
22. kvě 2010

Ďakujem,už je upečený,teď uvidíme jaký budede chuťově. 😉

juvik
22. kvě 2010

Holky, nedělejte mi chutě 🙂 Já sice taky dneska pekla, ale bábovka, která se mi vždycky povedla, dneska nedopadla nejlíp 😝 ...ale tak manža ji spucuje, to se nebojím 😀

b.e.r.u.s.k.a
22. kvě 2010

Juvi já zatím ještě čekám jak to dopadlo,zatím chládne.Ale vzhledově vypadá,tak jak má 😀 😀 😀
A co ty jak se daří,depka už je pryč,já doufám,že až budu já v tvé kůži,tak bude hezky svítit sluníčko a nebudu muset sedět doma,to musí být napalici 🙂

juvik
22. kvě 2010

Berus,no nevím....depka je pořád nablízku ...fakt mě bolí dneska celý den břicho, jako kdyby mrcha měla přijít 🤐 ....a s počasím nemluv....jsem se těšila, jak si budu užívat sluníčko na zahradě a nic z toho 😒 ....zase tu prší

b.e.r.u.s.k.a
22. kvě 2010

Juvi,tak alespoň posílám pohlazeníčko na bříško,bobci se určitě zavrtávají a mrška je v nedohlednu 😀 A sluníčko do srdíčka 😵 😵 😵