Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

maova
30. dub 2010

zejm, tady jsou i moje údaje 🙂
maova: Praha, žádost vyzvednuta 10/2009, žádost podána 10/2009, první kurzy 2/2010, zážitkové kurzy 4/2010, psychotesty písemné 4/2010, pohovor s psycholožkou 5/2010

maova
30. dub 2010

A tabulka je myslím dobrý nápad, musím se na ní podívat 🙂

A vítám všechny nové holky 🙂 Hezky se rozrůstáme 🙂

frenkina
30. dub 2010

zejm:jasnačka že je 😀

brundik
30. dub 2010

Ahoj holky, jojoj, nestiham az hanba 😒
Udaje do tabulky taky pridam, jen musim zjistit, kdy jsme vyzvedli formulare. Mam to doma napsane.
Milo, budu na tebe moc myslet 😉 A drzet palcaky, aby se vsechno povedlo uplne nejlip 😉
Holky musim se rozloucit, preju krasny vikend 😎

feliccita
30. dub 2010

Ahoj holky, tak já jsem moravskoslezský kraje taky, stejně jako Juvik a Jajkaz, ale já si žádost byla preventivně vyzvednout uz 06/2008, ale rozhodli jsme se pro podání až teď. Kdybysme to zrealizovali už tehdy, byli bychom dále, ale nechtěli jsme to uspěchat a čekali jsme, až dozraje ten správný čas - spíše jsme doufali, že to nebudeme potřebovat....
takže:
- feliccita, Moravskoslezský, návštěva zubaté a odevzdání žádosti dne 06.05.2010
Zejm, drž se, určitě to nebylo lehké rozhodnutí.
JajKaz, přeji pohodové těhu.

maova
30. dub 2010

zejm, hezky to všem doplňuješ 🙂
Jen mě napadlo, nebylo by lepší to dát nějak do tabulky, že by to bylo přehlednější na první pohled?

megynka
30. dub 2010

Ahojte, môžem sa k vám pridať? 2/2010 sme si vyzdvihli žiadosť, 31.3. 2010 žiadosť podaná a čakáme čo ďalej 😉 🙂

frenkina mrkla som do tvojho fotoblogu, no proste úžasný, krásny chlapček 😵

ahoj wrtulka 😉 🙂

maova
30. dub 2010

megynko, vítám tě tady 🙂

frenkina
30. dub 2010

megynka:vítám tě a děkuju 😉 🙂

wrtulka
30. dub 2010

Ahojky Megynka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zejm
30. dub 2010

Mao, to víš, že by to bylo mnohem mnohem lepší - ale neumím to. Ono to bylo přehledné (dokud tam byli čtyři lidi 😀 ) ale teď, když jich tam je dvacet 😉
Možná bych to mohla zkusit seskupit i nějak bez tabulky

zejm
30. dub 2010

Tak hotovo, snad se Vám to líbí víc, protože znova to nepředělávám 😀

megynka
30. dub 2010

Ďakujem za privítanie 😉
dievčatá, koľko to môže trvať od podania žiadosti kým nás skontaktujú? ja som už asi hrozne nedočkavá, no viem že urýchliť sa to nedá ☹ škoda že sme žiadosť nepodali už pred rokom

tak wrtulka v tejto partičke je to asi veselšie 🙂

zofka44
30. dub 2010

Zejm, já vím, že už se ti to nechce předělávat🙂, ale já jsem z Prahy🙂

juvik
30. dub 2010

Tak jsem po obídku a asi půjdu užívat sluníčka...dokud je hezky 😵

Vítám Megynku 🙂
Zejm, když jsem ten seznámek otevřela, tak to mám celé nějaké rozhozené a pomixované ten přehled holek 😅 ???

wrtulka
30. dub 2010

Megynka taky doufám že tady nás bude víc a nebudeme se bát vlka nic 😀 😉 jinak hlásím že i u nás je venku náádherně a že v kanclu máme 28 stupňů a šéfy 😔 😝 😀

maova
30. dub 2010

Zejm, ty jsi šikula, že jsi to hned předělala 🙂 Ale taky to mám nějak rozhozené, on to asi každý monitor zobrazí trochu jinak. Dám to do tabulky a zkusíme, jestli tam půjde k tobě vložit, jestli chceš 🙂

Já jsem po obědě a jdu si dát ješt něco dobrého 🙂

maova
30. dub 2010

Já si pamatuju, když jsem sem nakoukla poprvé, jak tady vůbec nikdo nebyl a teď je nás tu tolik 🙂 Na jednu stranu je to smutný, ale zase tahle diskuze se mi líbí, protože tady se jednou dočkáme všechny 😵

wrtulka
30. dub 2010

Maova máš pravdu já do téhle diskuse taky nakukovala dlouho a většinou se tu dloouho nic nedělo..
ale teď.. a taky s tebou souhlasím věřím že tady se už opravdu dočkáme všechny.. mám za sebou dvě diskuce kde byly super holčiny ale v jedné už jedou druhé kolo jak se tady říká biodětiček 😀 😉 a v tom druhém které se týkalo IvF jsou taky už všechny bu´d aspoň těhulky nebo maminky..no tam teda 99% a já zase zůstala na ocet.. tady věřím že se to nestane žádné z nás..a navíc holky vždyť ty děcka si to nezaslouží..vyrůstat v děcáku..ony za nic nemůžou..ony si to nevybraly.. tak proč do toho nejí i když má člověk biogítko? Někde jsem slyšela že nejlepší rodiče pro adopci jsou ti co už děti mají..že to nedělají pro sebe ale pro to dítko..tak doufám že to tak není 😀 ale i kdyby trošku bylo tak věřím že budeme všechny dobrými mámamy! už jen proto jak dlouho na dítko čekáme/budeme čekat..

maova
30. dub 2010

Když se kouknete ke mě, tak je tam článek, kde jsem zkusila test tabulky. Tak nevím, jestli jí všechny uvidíte správně a třeba by to šlo udělat tak nějak 🙂

maova
30. dub 2010

wrtulko, zrovna jsme se o tom bavily i s holkama, že jsme prošly diskuze, kde už je teď těžké se zapojovat. Já mám holky moc ráda, ale chvílema mám pocit, že tam prostě chodit nemůžu. Já těch diskuzí prošla tak možná pět, první už se díky dětem i rozpadla a jsou tam jiné holky, druhá se odstěhovala, ale to byla moje moc oblíbená a tak tam chodím nakukovat, ale přesně jak píšeš ty, hodně holek už tam mám druhé mimčo, do třetí už se tolik nevracím, ale taky už se těhotní druhé kolo, a tak bych mohla pokračovat ... 😉 Tak doufám, že tady prostě budeme jednou šťastné všechny jako maminky 🙂 a že i pak sem budeme pořád dál chodit 🙂 A já věřím, že budeme super mamy 😉, právě proto, že si musíme o něco dýl počkat 🙂

zofka44
30. dub 2010

Mao, ahoj, tabulka super🙂

zejm
30. dub 2010

Mao, tabulka je báječná.
Když mi poradíš, jak to udělat, předělám to ještě jednou 😉

juvik
30. dub 2010

Mao, tabulka vypadá fakt dobře...přehledně 😉

lea296
30. dub 2010

Ahoj holky, přidávám svoje údaje, Plzeňský kraj, žádost vyzvednuta 2/2010,odevzdaná žádost 4/2010.

lea296
30. dub 2010

Mao, dotaz, 17.5. jdu na hysteroskopii a četla jsem, že jsi to taky absolvovala. Vím, že po hysteroskopii následuje šestinedělí, zajímalo by mě, jestli jsi po hysteroskopii krvácela nebo špinila?? Díky

zejm
30. dub 2010

Mao, vím, že jsem neskromná...ale šla by ta tabulka trošku zvětšit? A skvělé, že jsi to srovnala podle data podání žádosti. Teď je to vážně super-přehledné. Díííky!!!

maova
30. dub 2010

Ještě jsem to malinko předělala, ale musím běžet, tak se omlouvám, odpovím později.

b.e.r.u.s.k.a
30. dub 2010

Teda holky vy jste šikulky,jak tak koukám,tak já jsem si naivně myslela,že na kurzy půjdeme brzy,ale ono to asi potrvá než nám pošlou datumy,že?

megynka
30. dub 2010

tak som sa dozvedela, že pani zo sociálky nás včera hľadala doma, chcela na návštevu neohlásenú a tak nepochodila, neboli sme doma ☹ ale máme jej zavolať a hádam budúci týždeň bude návšteva za nami, hrozne sa teším, že sa to trošičku pohlo dopredu, ale tú zdemolovanú linku po našej labradorke už nestihneme dovtedy prerobiť ☹ akurát dnes sme objednali novú 😵