Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

juvik
22. kvě 2010

Berusko, děkuju, jsi moc hodná 😵
Já nevím, ten první týden vždycky srčím optimismem a jak se to přehoupne do druhé poloviny, tak je to děs 😖
Jdem si dát večeři .....přeju ti hezký večer 🙂

megynka
22. kvě 2010

juvik, držím palčeky až sa ti to podarí a rastie v tebe krásne miminko, a mrška nech sa neskúsi ukázať 😉 🙂

b.e.r.u.s.k.a
22. kvě 2010

I Vám Juvi hezký večer a dobrou chuť a neboj zítra už bude hezky,byla jsem si žehlit kalhoty a připravovat se na zítřejší výlet,takže počasí bude hezké 😀 😀 😀

juvik
22. kvě 2010

Megynko, děkuju 🙂
Berus, výletík závidím....tak ať se vydaří 😉
Já už se cpu...tak papa 😅

b.e.r.u.s.k.a
22. kvě 2010

Papa a díky

lea296
23. kvě 2010

Juvíku držím palečky, ať se to tentokrát povede.
Jinak Vás zdravím z prosluněné Plzně, včera tu bylo taky nádherně svítilo sluníčko 🙂 🙂 🙂 . Já se už pomalu chystám do nemocnice, nástup v úterý ráno, doufám, že tentokrát to klapne a uspí mě, ne jako mi. týden, když jsem byla nastydlá. Sice mám ještě trošku rýmu, ale jen maličko, ale to jim říkat nebudu. To by mě neuspali asi nikdy.

brundik
23. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
Megy, Wrtul, to je paradni terapie, mit doma hafany. Taky jsme meli fenku voriska,byl to neskutecny drzak, bylo ji 18, kdyz umrela, byla uzasna, ale uz jsme 3 roky bez psika a bohuzel vzhledem k nasemu vytizeni a cestovani to neni rozumny psa mit. Ale jednou urcite zas budeme.
Wrtul, lazne jsou bezva zaezitost a Frantovky jsou prijemne tim, ze jsou mensi. Byla jsem tam v 15, ale ted uz to tm asi bude taky krapet jiny. Ale ucinek na telo i na dusi bude blahodarny 😉
S homopatii nemam zadne zkusenosti, jediny, co jsem zkousela, byla reflexka, na ocistu organismu, super.
Petul, tak to je prijemna zprava, ze uz se zacinaji resit lidi, co davali zadost stejne jako vy 🙂 Tak uz se vam to blizi 😉
Mao, tak to jsem rada, ze posezeni s psycholozkou se libilo 🙂 Ty me vzdycky natesis.Jsem prekvapena, jak to jde hezky rychle, uz se vam to brzy uzavre 😵
Milo, takze jdete do toho, nechybi ti odhodlani a dobra nalada do IVF, i to hraje roli. Budu t moc drzet vsechny palcaky 😉
A Megy, koukam, ze i vam se to po dlouhych prutazich konecne rozjelo 😵
Juvi, ver, ze je vsechno v poradku a setri se. Zase budes srset optimismem, ale porad to nejde 😉

brundik
23. kvě 2010

My jsme meli jet tenhle vikend na vodu, ale manzelovi neni nejlip, cely vikend jenom lezi. Tak jsme zustali doma a ja vyvaruju. A za chvili musim do prace, ale abych nebyla celej vikend jak lemra, tak si skocim zaplavat.
Vecer nas ceka divadlo, ale jak na potvoru hrajem hokejovy finale, ale kdo to mohl tusit, ze jo. Takze po divadle asi zapadnem do nejblizsi hospody a budem fandit 🙂

megynka
23. kvě 2010

ahojte 😉
my sme boli dnes na výstave psíkov 🙂 potom na prechádzke s naším hafanom 🙂 a teraz už len veget doma 😉

brundik budeme fandiť až to dnes vyhráte 😉 🙂

krásny zvyšok nedele všetkým 😉

b.e.r.u.s.k.a
23. kvě 2010

Ahojky všem,tak jsme se vrátili z výletu a vyšlo nám to,bylo krásné počasí,jen v 4eské Třebové nás chytil déšť,ale to jsme jen přebíhali na vlak.Brundi na vodu bych taky jela,ale manžel neumí moc dobře plavat,takže nemůžeme.
Hezký zbytek víkendu 🙂

brundik
23. kvě 2010

Tak jsme se vratili z divadla i z hokeje zaroven, o dibvadelni prestavce ns herci informovali o skore a hned po skonceni hry jsme byli pozvani do predali k obrazovce, to bylo paradni 😀 Pred chvili jsme prisli a manzel zase ulehl, chudak, vypada desne 😔 A to nas zitra a pozitri ceka v DC zazitkovy kurz, snad to tam zvladne.
Megynko, to jste se vystavy i ucastnili, nebo jste to sli jen okouknout?
Beru, voda je moc fajn, leda si najit partaka do lode, jestli by te manzel pustil 😀 My jezdime ted uz vetsinou jen na vikend, ale leto bez vody si neumim predstavit. Tak snad to pred operaci jeste stihnu, protoz pak budu mit tak na 6 nedel utrum a pak uz bude podzim.
Preju hezkej start v novem tydnu a krasne pondelni rano 😉

brundik
23. kvě 2010

Nejak mi vypadla spousta pismenek 😅 A to jsem ani nepila.

mila30
24. kvě 2010

Ahoj holky,

Jíťo, tak si užij dnešní a zítřejší zážitkové kurty, nás to čeká za 14 dní a tenhle týden nás čeká návštěva DC. No nemůžu se dočkat i když mám zároveň obavy jak to zvládnu ty dětičky 🙂 .
A koukám, že jste taky byli v divadle včera, my s manžou taky a pak fofrem dom, naštěstí to máme kousek, takže jsem viděli ještě dost. No ale na dnešek jsem se moc nevyspala, v Praze to byl kravál jak na Silvestra 😀 .
Leo, malá rýma nevadí, šup šup do nemocnice ať už to máš za sebou a jsi tady zase s námi 😵 . Držím palce. 🙂 .
Juvík..tak jak? Myslím na tebe 🙂 .

lea296
24. kvě 2010

Ahoj holky,

díky Milo, já se hrozně bojím, potom všem, co jsem už zažila v nemocnici mám strach a vůbec se mi tam nechce. Bojím se taky, co najdou a zjistí, na jednu stranu bych byla ráda, kdyby nic nenašli, na druhou bych zase byla ráda, kdyby se zjistil důvod mého potrácení a dalo se to nějak řešit. Tak uvidím, jak dopadne hysteroskopie + laparoskopie ( jak je na tom ten můj jeden vejcovod).
JInak nám se zatím ohledně kurzů apod nikdo neozval, mám pocit, že v té Praze to běží nějak rychleji. Je, ale brzy, paní ze sociálky byla u nás 3.5. a mě to přijde jako 100 let.

mila30
24. kvě 2010

Leo vydrž, u nás byl pán ze sociálky na začátku března a pozvánky přišli na konci dubna.
A ty nemocnice ... já mám za sebou 6 operací během 4 let, ty první dvě byly kvůli mimoděložním a taky na to nevzpomínám ráda..ale na druhou stranu si říkám, lepší vědět i když to není třeba pozitivní než nevědět nic a věřit..Ale věřím a chápu tvůj strach..

lea296
24. kvě 2010

Milo, díky moc za podporu, koukám, že jsme na tom podobně. Mě čeká 5 operace za poslední 3 roky. Vždycky, když jsem šla z nemocnice, tak jsem si říkala, příště až jsem půjdu, tak už jedině těhotná, no a ono se to zatím nějak neplní. ☹

mila30
24. kvě 2010

No tak myšlenky koukám máme podobné..taky si to vždycky říkám....ale tentokrát jsem si fakt řekla, že to je naposled a pokud ještě někdy do Podolí, tak jako těhu a basta 😀 . Prostě jsem jiné varianty zakázala a šmitec 😀 .
A mě teď hodně moc pomáhá ta adopce..prostě jsem šťastná za tu cestu, která pro nás ještě v tom všem existuje... 🙂 .

wrtulka
24. kvě 2010

Dobré dopoledne 😵

megynka
24. kvě 2010

ahojte, 🙂
brudndik, na výstavu sme ičli len pozrieť ale potom sme aj ľutovali, mohli sme prihlásiť aj našu labradorku, aspoň by sa tam videla s ostatnými psíkmi, to ona zbožňuje 😀 no tak hádam na budúce 😉

lea držím moc palce, nech už si z nemocnice doma a s dobrými výsledkami 🙂

mila, presne, mňa tiež drží nad vodou adopcia 🙂

wrtulka
24. kvě 2010

Ahojky megynka 😵
holky víte co sem si uvědomila? Nedávno jsem zavítala do našeho starého témátku.. holky tam už jedou druhé kolo dětiček. krása.. nicméně mi došlo že nejen že jsou úplně někde jinde.. že tady tohle všechno nám dalo hodně.. i když to bylo a je šílený .. jsme tak nějak silnější, tak nějak vyzrálejší..tak nějak doufám že je to dobře..
Leo taky moc držím pěsti abys už byla z nemocnice doma a vše bylo ok..
Holky mě poslední dobou už slušně hrabalo.. přála sem si abych byla v nemocnici .. jako s bříškem..
Megynka byli jste na cvičáku? A jaká byla výstava?
My byli s Lájou na cvičáku a strašně sme si to užily! Sice jsme cestou domů zmokly a to docela hodně 😝 😀 Lája byl od bláta snad skoro celá 😀 a to sem jí tak soukala do auta ale super..
Navíc mě moc překvapila jak hezky cvičila 😵 😵 dělali jsme přivolání z prostoru a chodila líp než pejsci co tam byli dýl.. a to je to beaglice 😉

maova
24. kvě 2010

Ahoj holky,
leo, držím palce, ať už máš nemocnici za sebou. A jak píše Míla, lepší vědět, než pořád jen věřit ... . Takže ti přeju, aby na něco přišli, protože to stálé doufání v něco je pak už trochu náročný.

brundi, vy si dneska a zítra hezky užijte zážitkové kurzy 🙂

A jinak doufám, že jste všechny v pořádku 🙂 a držím pořád všem palce, aby vám vyšla IVF 🙂

Já jsem naprosto vyčerpaná, už ani nepamatuju, kdy jsem měla naposledy volno, takže jsem si vzala na zítra jeden den dovolené a asi ho prospím. Cítím, že jinak bych asi přestala fungovat. Další víkend mám taky nějaké plány, takže aspoň takhle jeden den v týdnu a snad mi to pomůže.

maova
24. kvě 2010

wrtulko, taky mám pocit, že nás tahle cesta hodně posílila, myslím, že je to uričtě dobře, i když někdy už je to hodně dlouhé. Ale věřím, že budeme ti nejlepší rodiče 🙂

megynka
24. kvě 2010

ahoj wrtulka 😉 🙂
cvičák nebol, lebo bola tá výstava, bolo super, kopec psíkov, tak som tam mala tendenciu chodiť od jedného k druhému a s každým sa trošku pomazliť 😀 ale ideme na cvičák vo štvrtok večer do mesta, ak teda nebude pršať, lebo toto počasie je už fakt hrozné, u nás bol síce pekný víkend ale teraz už zasa prší 😠 v stredu máme zasa prípravu 🙂
tak dievčatá ja si neviem predstaviť že by som už teraz na štvrtý pokus neotehotnela 🙂

lea296
24. kvě 2010

Megynko, musis verit, ze se to povede, ze se na tebe konecne usmeje stesti. Ja vim, ze je to hrozne tezky a ze to na cloveka pada. Na me to taky dneska padlo, zitra jdu do te nemocnice a pred chvili jsem brecela, jak je ten svet nespravedlivej, ale doufam a verim, ze se stane zazrak a usmeje se na me taky stesti. Ja byla sice uz tehotna 3 krat,1 x mimodelozni a 2 krat jsem potratila z IVF. Je tezky rict, co je horsi, neotehotnet vubec a nebo zazivat tu bolest po nemocnicich, kdy uz je clovek stastnej, ze ma pozitivni test a pak vidi, jak se ta nadeje rozplynula.

megynka
25. kvě 2010

dobré ránko 😉
lea myslím na teba 😉 prežila si si toho naozaj veľa, oveľa viac než ja, myslím že určite je horšie potratiť ako vôbec neotehotnieť...zvládni to dobre v nemocnici a nech si už doma vo svojom 🙂 ja keď som musela v nemocnici prespať jednu noc bola som z toho na nervy, nemocnice nenávidím, ale veď to asi nitko tam nechodí s radosťou, no keď sa musí tak sa nedá nič robiť, tak už nech to máš rýchlo za sebou 😉 🙂

wrtulka
25. kvě 2010

Dobré ránko všem..
tak co měly jste taky u vás včera bouřku u nás byla drsná.. i s krupkama..

wrtulka
25. kvě 2010

Megy co ti musím napsat mám šílenej zážitek včera od veterináře ☹
Byly jsme Lájou včera ve městě.. byla hodňounká.. počkala na mě před poštou, a než jsem si vybrala peníze.. je fakt moc hodná! Dokonce sem vlezla na poštu a tam nějaká paní co šla po mě hned říká .. máte krásnýho pejska 😀 😵

Akorát u veterináře a to byl porod 😔 snad příště zkusím jinýho 😔 byly jsme tam se 3 ma věcma.. jí zlobí ouška, pak anální žlázky a pak jsem chtěla něco proti blechám, komárům.. když ten obojek nezabral..
Tak vet začal tím že se jí kouknul do oka (místo do ucha nechápu) ale tím jí naštval.. 😔 takže si na ušiska už nechtěla nechat šáhnout to jsem jí jen tak tak udržela.. ukonejšila..ale jak jí začal sahat na prdelku to byl boj.. taky se povedlo ale udržet jí on ten úkon nebolí jen je nepříjemnej.. ale i tak.. 😔 😔 no a nakonec jí chtěl jen kápnout ten prostředek proti klíštatům na týl..to už se nedala udržet a utekla mi skoro až ven.. 😔 kam stačilo vodítko tam se rozplácla mezi dveře a ani se nehnula.. lidi co tam chodili jí museli překračovat..nakonec jsem jí vzala do náruče a taky jsme to zvládli ..ale teda hrůza! A ten doktor jen pořád opakoval že ten prostředek proti klíšťatům je drahej a že se jí to už musí dát 😵
Jako dostali jsme na ty ouška takovej gel - kapky už jsme po předchozí zkušenosti fakt nechtěli..
Holky já jí ráno zavolala dala pamlsek do oušek dala gel další pamlsek a Lája v pohodě odpochodovala ven.. absolutně bez jedinýho stresu to ten vet tam nemůže něco takovýho taky mít nebo já nevím.. že na takový situace není připravenej.. 😔 Já pamlsky sebou brala ale sežrala mi je už před tím 😝 sem byla fakt naštvaná uneavená, sem se jí omlouvala.. jako že jsme to mysleli dobře (jako by mi pejsek mohl rozumět 😝 ) doma dostala ouško a všechno dobrý.. ale obávám se že takovýmhle přístupem bude příště cokoliv problém .. 😔 😔

megynka
25. kvě 2010

ahoj wrtulka,
no vetík mal pristupovať asi opatrnejšie, psík sa môže takto veľmi ľahko dostať do stresu a nemusí to potom dopadnúť dobre a môžu byť ešte väčšie problémy, ešte ža Lajka je v poriadku, naša megy keď bola maličká mala zapálené ušká a nechcela si dať za žiadnu cenu do nich pozrieť, ale vetík a my sme ju toľko chlácholi až sme to nakoniec zvládli 😀 ale inak občas jej chceme vyčistiť ušká, preventívne, ale tiež je to ťažké, na tie uči je akási citlivá a pritom ju to vôbec nebolí a inak chúďa Lajka, tie análne žliazky to je nepríjemné, poznám psíkov ktorí s tým majú problémy a desím sa toho že sa to prejaví aj našej lebo to fakt neviem kto by ju udržal ☹
proti klešťom som jej kúpila takú vodičku frontline - tuším sa to tak nejak volalo a keď som jej to chcela doma dať tak nebolo možné ju udržať a vodička nakoniec skončila v koši 😀 stála 16 €, no čo sa týka ošetrovania je to aj u nás boj ☹ nemá to rada, ach ale chúďa Lajka, musela si včera zažiť svoje, ale ty jej to určite vynahradíš 😵

wrtulka
25. kvě 2010

Megynka to mi povídej já z toho byla včera úplně psychicky unavená,vyřízená 😔
to víš že jí to vynahradím! Ale co mě překvapilo že se ten veterinář bál aby ho nekousla.. mě to ani ve chvíli ..kdy už pomalu vysela na obojku jak padala dolů z toho jejich stolu nenapadlo.. prostě je tak strašně hodňounká že jí ani nenapadlo ho kousnout.. a jiný pes by se s tím už dávno neprděl 😝 😔
no my na těch análních žlázkách byly už podruhý tak se obávám že nás to bude čekat celý život.. 😔 ono je to za5minit hotové ..a myslím že jí to nebolí.. ale je to k prdu no .. 😔

b.e.r.u.s.k.a
25. kvě 2010

leo hodně štěstí a ať už jsi zase v klidu doma a s dobrýma zprávama.Myslím na tebe a držím pěstičky. 🙂