Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

rioko
30. zář 2011

žádost jsme podali někdy v květnu, v srpnu jsme byli na pohovoru u psychloga v Brně, ten nám říkal že se dostaneme nejdřív na přípravku na jaře a ejhle překvápko a jdeme už teď v listopadu 🙂
@cuddle

hatapkaiva
2. říj 2011

@cuddle ahoj a odkud jsi ?
Vypadá to že jsme začali bojovat stejně 🙂 My žádáme o holčičku 0-4 roky 😀

cuddle
3. říj 2011

@rioko super rychlost, my podavali ted v zari a jeste to neni uplne zpracovane, cekali na posudek z mesta a pak prijde pani k nam a pak to posle na kraj, takze ja doufam, ze to jaro to jisti, i kdyz nam rikala, ze vzdy oteviraji kurz kdyz maji tak 10 paru , takze asi se ted rychleji nasbirali dalsi, tak otevreli

cuddle
3. říj 2011

@hatapkaiva Brno venkov, no ja to nesla asi pred 10ti dny a jeste cekame na ten zbytek, navstevu doma a odeslani na kraj, my si napsali nejlepe do 6ti mesicu - pohlavi nerozhoduje, ale pocitame s tim, ze to jeste budeme muset pozmenit ( vetsinou rikaji, ze po tom kurzu a pohovoru s psychologem Ti doporuci nejake upravy )

hvezdicka07
3. říj 2011

ahojky holky no hezky se to tu rozjíždí a my furt nic ☹ Ani tu žádost nemáme podanou, chjo :-/ Tak tu sbírám aspoň info...🙂

cuddle
3. říj 2011

@hvezdicka07 a co Vas brzdi? neni cas tam zajit, je to rychlovka

hvezdicka07
3. říj 2011

@cuddle: Manžel 😀 Má starosti ze stavbou a tak ho nechci zatěžovat ještě s papírama, takže až to bude v nějaké únosné rovině, tak tam snad zajdeme 🙂

cuddle
4. říj 2011

@hvezdicka07 jo aha, no na socialku muzes i sama, popovidas si co a jak a dostanes papiry a formulare k vyplneni, stejne jsem to u nas vyplnovala ja, manzel si jen zajistil potvrzeni z prace a lekarsky posudek
a pak stejne prijde k vam si popovidat

hvezdicka07
19. říj 2011

@cuddle : Nechci tam jít sama...určitě tam chci jít s manželem, abych si byla 100% jistá, že do toho chce jít taky 🙂, takže až bude čas, tak tam zajdeme spolu 🙂
A co u Vás? Nějaké novinky???? 😉

cuddle
19. říj 2011

zitra prijde pani k nam kouknout jak bydlime a pak by se to melo posunout na kraj
@hvezdicka07

cuddle
20. říj 2011

tak nepřijde, onemocnela....tak se to posouva...
@hvezdicka07

hvezdicka07
20. říj 2011

@cuddle : neboj 😉 Jednou určitě příjde 🙂

hatapkaiva
26. říj 2011

Tak v pondělí to byl měsíc od podání žádostí a pořád nic.Tak jsem dnes paní volala a ona mě oznámila že ještě neposlala papíry na obec a manželovi do práce na posudek .Ach jo 🙄

cuddle
26. říj 2011

@hatapkaiva u nas taky nic, pani si pred navstevou onemocnela, doufam, ze to ma tak na pul roku a nikdo jiny to resit nemuze, jelikoz uz to ma rozpracovane.....

milupa1
27. říj 2011

@hatapkaiva ahojky,my jsme podávali žádost v srpnu 2007 a na přípravku jsme šli až v dubnu 2008,protože jsme museli čekat až nás bude 5 párů.Takže jedni,co byli v přípravce s námi čekali jen 3 měsíce. 😉 a zařazeni jsme byli v únoru 2009

bettyna84
4. lis 2011

Ahoj, protože stávající uzavřená skupina o adopci už nepřijímá nové členy, rozhodla jsem se založit novou, otevřenou všem novým žadatelům, všem, kteří se teprve rozhodují a všem, kteří mají své dopčátko doma a nechtějí tu veřejně ventilovat své starosti. Kdo se chce přidat, napište mi IP.
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/bojujeme...

cuddle
8. lis 2011

@bettyna84 tento odkaz ale nefunguje....kam jsi to dala do temat neplodnosti nebo jinam?

bettyna84
9. lis 2011

@cuddle Funguje, ale je to uzavřená skupina, jestli se chceš přidat, napiš mi IP, já tě tam připíšu na seznam členů 😉 .

cuddle
9. lis 2011

@bettyna84 ja to zkusim najit v soukromych skupinach, ale jinak tam mas teda aspi spatny odkaz, ktery te nepresmeruje na info, ze je to soukroma skupina at si pozadas o povoleni, ale konik napise, ze

Zdá se, že stránka https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/bojujeme... neexistuje.

cuddle
9. lis 2011

holky kdyztak tedy je spravny link, aby jste tu soukromou skupinu nasly, jmenuje se adopce 2011 a dal

https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup...

bettyna84
9. lis 2011

@cuddle Díky, hned tě jdu přidat.

hvezdicka07
19. lis 2011

Ahojte, dlouho jsem tu nebyla a vy se hned přestěhujete jinam :( Můžete mě taky přidat do tý soukromý skupiny, prosím??? Děkuju 🙂

hatapkaiva
19. lis 2011

@hvezdicka07 Ahoj tak už je u vás něco nového?
My stále čekáme na paní ze soc..už dva měsíce ☹

hvezdicka07
19. lis 2011

@hatapkaiva: Ahoj u nás nic...ještě jsme si nepodali ani žádost, ale jeden přírustek do rodiny přibyl 🙂 Máme kocourka 😀

irinka
20. lis 2011

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda je tady někdo z pelhřimovska, nebo alespoň Vysočiny? Jak dlouho jste čekali? My podávali žádost loni v prosinci a jediné, co se udělalo, byla návštěva ze sociálky...testy nemám a o přípravce ani nemluvím...

hatapkaiva
23. lis 2011

Vysočina- Nové Město na Moravě 😅

irinka
24. lis 2011

@hatapkaiva Máš IP 😉

hatapkaiva
24. lis 2011

@irinka co je IP?Jsem asi ůplně bl.... 😀 co?

irinka
25. lis 2011

@hatapkaiva Interí pošta 😉 a nic si z toho nedělej, já na to taky koukala poprvně jak tele 😀

hatapkaiva
25. lis 2011

@irinka a jak to zjistím jestli ji mám