Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

kacus75
30. bře 2010

To povídání s ní bylo fajn a připadalo mě to takový , jako když se seznamujou lidi někde ukafe a probírají rodinu .Já totiž nemám problém cokoliv na sebe vykecat 😀 i když jsem podle testů prý dost nedůvěřivá 😨 ale jinak v poho už se nedivim proč se ty Američani choděj vykecat k psychologům 😵

klaraemma
30. bře 2010

ahoj holky
tak nám dneska volali a 20. jedeme na takový povídání, jako jak si představujeme 2. dítě. Máme sebou vzít i emmču - to bude zážitek, to si toho povíme 😀 ale máme rádost, se to hnulo.

zejm
30. bře 2010

No to je báječné! Však ona jim Emminka důkladně vysvětlí, jak se u Vás má báječně 😉

zejm
30. bře 2010

Tak jsem to s tím báječným nějak přehnala 😨 Ale vy mi rozumíte, příště po sobě musím lépe číst 😉

frenkina
30. bře 2010

klaraaemma:tak to jsem zvědavá pak písni juu držím pěstičky at se brzy dočkáte 😉 Malej měl včera odpo a v noci horečku 39 tak snad už je dobře dnes bez teplot,vypadá to na zoubky 🙂

klaraemma
31. bře 2010

díky holky! 😉

zejm
31. bře 2010

Frekino, to Vás lituju, miminčí horečky jsou strašné. Byla jsem s holkama kvůli horečkám dokonce několikrát v nemocnici, tak vím, co to je, brr... Tak ať už máte pokoj a jsou to jen ty zoubečky 😉

petula82
31. bře 2010

Ahoj holky,tak koukám jak jste pokročily.Klaraem.:Tak to je super,aspoň se vám to trochu pohne.Malá jim poví i to co nemá,ale dopadne to dobře.Budu vám držet palečky.Frenklinko,to máte trápení ze zoubkama.Moc vás zdravím.Nechala jsem si navázat kytku do vázy.

jajkaz
1. dub 2010

Ahojky holky,
teda, tady se rozhořela velká diskuze 😉 To je dobře 😀 U nás žádné změny, co se týká adopce. Stále ticho po pěšině. Ani žádné oznámení o přijetí žádosti... nic. Tím víc mě ale těší sílící čárka na testu 😵 Nechtěla bych to zakřiknout, ale naděje tu opět je 🤐 😉 Ke gyndr půjdu ve středu, tak uvdiíme.

zejm
1. dub 2010

Tý jo, Jajko!!!! Držím všechny palečky!!! To je nádherná zpráva 🙂

klaraemma
1. dub 2010

jééééééééé jajko tak to gratulujuj!!!!!!!!!!!! paráda 😀

petula82
1. dub 2010

Jajko,gratuluju a přeju ať je vše v pořádku 😉

brundik
1. dub 2010

Milo, nektery lidi se stavej negativne ke vsemu, takze hura na kurzy a psychotesty bez obav 😉
Klary, aspon to bude s Emmickou veselejsi 😀
Juuu, Jajko 😵 Tak at se vsechno hezky vyviji tim nejlepsim smerem, drzim palcaky 😉

frenkina
1. dub 2010

Ahojky holky tak jsem nakonec s mylým byla u dr protože se mi osypal..a potvrdila se 6 nemoc takže je v pohodě trvá to círka 5 dnů,dva dny teploty a tři dni vyrážka ale nesvědí ho to nic.Teď už sice dva dny v noci vůbec nechce spinkat no ale spíš už je to mamánek a zkouší to na nás 😉 🙂

klaraemma
2. dub 2010

fren - tu jsme měli loni o vánocích a přesnej průběh jak ty píšeš, ale nebyly jsme u dr., jak byly ty svátky a malá byla v poho, kdybych nevěděla, že má teplotu tak prostě normální den 😀 tak ať to máte brzy za sebou. 😉
jako u nás je sníh od včera - se picnu, mám zazimováno 😝

frenkina
2. dub 2010

klraaemma:ahojky no malej je v poho akorát nám v noci špatně spinká a to spal už tak krásně ty jo ,ale osypanej už není a teploty už taky nejsou tak snad se brzy zase srovná 🙂

brundik
2. dub 2010

Holky, preju krasne velikonoce, v pondeli frontu koledniku a poradny vyprask 😉 😀
Mejte se krasne 😎

klaraemma
4. dub 2010

ahoj, taky přeji všem krásné svátky. 😉
fren - jak je???

frenkina
4. dub 2010

Ahojky holky také přeji krásné svátky velikonoční 😉
klaraaemma:jj už je to vše v pohodě a malej už zase spinká celou noc 🙂

petula82
5. dub 2010

Holky, přeju vám pěkné Velikonoce. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
6. dub 2010

Ahojky,holky jsem z Olomouce a chtěla bych vás poprosit o radu,kam si jít pro bližší informace či dotazník kvůli adopci.Moc vám děkuji za info

zejm
6. dub 2010

Vítáme, beruško! 🙂
Než Ti odpovím - nejsi náhodou Beruška, co na výšce chodila zpívat do Sněženky?
Pro papíry, formuláře a hlavně informace musíš na Městský úřad na sociální odbor. Je tam sociální pracovnice, která se Ti bude věnovat. Ideálně doporučuji si ji najít na internetu a smluvit si s ní schůzku. Tyhle paní "Zubaté" bývají obvykle velice milé paní, které Vám vše vysvětlí a odpoví na tu tisíc a jednu otázku, které se Vám teď honí hlavou.
Tak přeji hodně štěstí k prvním krůčkům na cestě k adopci!

b.e.r.u.s.k.a
7. dub 2010

zejm moc děkuji za informace a přivítání.A nejsem Beruška co chodila zpívat do Sněženky,to byste si dali 😀
A nemůžete mi někdo dát prosím kontakt na některou tu paní "Zubatou"?Jak už jsem psala jsem z Olomouce.

zejm
7. dub 2010

Tak to Tě zklamu, Beruško. Už v Olomouci nebydlíme, takže jsme žádali jinde... Ale na netu, na stránkách magistrátu, určitě najdeš všechny kontakty 😉 .
Držíme palečky!!!

zejm
7. dub 2010

Teď si ještě říkám, možná nezpívala... Ale není Tvůj život nějak v letech kolem roku 2000 propojen se Sněženkou? Znali jsme se s Beruškou, nosila copánky a berušky. Jinak jsem Jana, grafička z Olympu. Asi nic, viď? Každopádně je milé, žes mi připomněla tak milou holku 😉

zejm
7. dub 2010

Beruško, tak mi to nedalo. Tady jsou kontakty na lidi z magistrátu, co hledáš.
http://www.olomouc.eu/telseznam/odbor_socialni_...
Najdi si Oddělení péče o rodinu a děti a zkus někomu zavolat.
To jsem, co? 😉

b.e.r.u.s.k.a
7. dub 2010

Zejm moc tě nepotěším,ale opravdu nemám s tamtou beruškou nic společného.A za tu adresu ti moc děkuji,já jsem jen zkoušela jestli tu není někdo z Olomouce a nedal by mi kontakt konkrétně na někoho s kým mají dobrou zkušenost,ale jsi moc hodná.Děkuji,večer na ty stránky kouknu.

petula82
8. dub 2010

Jajko,ahoj,tak jak ti je? Jsi na PN? Já jo,od úterý.A jak jste daleko s tou adopcí?Hlavně to nerušte,kdyžtak se to dá jen pozastavit,nám to tehdá nabízeli.Koukni ke mě do alba

brundik
8. dub 2010

Dobre rano 🙂
Petul, tak tobe to vyslo 😵 Moc drzim palce.
Ja jdu zitra na krev, ale je to jen formalita, od nedele spinim a vcera jsem udelala test a vysledek byl tak jednoznacny az to hezky nebylo 😒
Holky, pristi patek jdeme na prvni kurzy, moc se tesim a jsem moc rada, ze jsme s adopci necekali, protoze bych ten vysledek nesla mnohem hur.
Berusko, preju hodnou pani na uradu i v celem tom kolotoci 😉

jajkaz
8. dub 2010

Dobré ránko,
my jsme byli včera u dr. a těhu bylo potvrzeno - tedy jako že je tam, kde má. Zatím byl vidět jen gestační váček 8mm, což nám sedí - odpovídá konci 5.tt 😉 Kontrola za 14 dní. Zůstala jsem doma na neschopence. Já sama jsem chtěla, protože v práci máme tolik usmrkaných a ukašlaných dětí, až to pěkné není. Ale než jsem mu stihla něco říct, on sám o tom začal. Po těch dvou potratech už to asi jinak ani neřeší...
Je mi celkem fajn, špatně mi je jen, když mám prázdný žaludek. Tak se děsím, jak budu přibírat... Už tak je mě víc, než dost...

Brundi, to je mi líto, že to nevyšlo. Tak aby jste měli brzy za sebou všechny kurzy a už vám zavolali.
Já se chystám zavolat na sociálku, ale už jsme předem domluvení, že do toho 12. týdne to necháme běžet a když se nám podaří překonat to kritické období, tak bychom žádost jen pozastavili.... Já mám ale pocit, že je pozastavená už od začátku... Stále žádná reakce ze strany úřadů.... 😒