Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

jenit
25. bře 2013

to cuddle A jaký jste kraj?Já také věřím, že letošní rok by mohl být náš 🙂

cuddle
25. bře 2013

@jenit jihomoravsky

nancy14
3. dub 2013

Ahojky děvčata,úplně jsem na tuto naši skupinu zapomněla.Už je to docela dávno,co jsem sem psala.A od té doby,co jsem byla přidaná do uzamčené skupiny jsem tady nebyla.Budu se snažit průběžně dočítat a docela koukám,co se kupí žadatelů.Je to fakt super,hodně člověk zažil..toho zlého,ale i dobrého a za tu dobu se stalo plno věcí...a řekla bych,že se ještě stane.Musím si tedy najít čas děvčátka a dočíst Vás.Zatím všem přeji hlavně trpělivost a štěstíííčko!!!! 😉

benetka
11. dub 2013

@jenit Loni bylo velmi málo dětiček v OL kraji k adopci, my jsme se však konečně ke konci roku dočkali a o druhém se nám může jenom zdát.Čekali jsme téměř 3 roky. Chce to trpělivost 🙂

barmarks
11. črc 2013

AHOJ HOLKY.PÍŠE SEM JEŠTĚ NĚKDO,NEBO JEN DO TÉ UZAVŘENÉ SKUPINY?JAK SE MŮŽU PŘIDAT?

hvezdicka07
20. črc 2013

@barmarks : Většina do tý uzavřený skupiny: https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk..., o členství musíš požádat @bettyna84 😉

sun18
16. lis 2013

Ahojky,
Jsem tady nováček a rozkoukávám se. Loni jsme podali žádost o adopci a letos v létě jsme byli schváleni. Jsme z Prahy a ráda popovidám s někým a příjemně pak uteče čas čekání 🙂 . Máme zažádáno o holčičku. Krásný večer Sun

hvezdicka07
16. lis 2013

@sun18: Hodně si povídáme zde: tak si napiš @bettynka84 a ona Tě přidá 😉

sun18
16. lis 2013

Ahoj Hvězdičko, děkuji 🙂 . Už jsem ji psala, nyní čekám. Chápu, že nemusí být o víkendu u netu. Takže se již těším 🙂 . Pěknou sobotu. S.

hvezdicka07
16. lis 2013

@sun18 : Ona má malé adopčátko, takže nevím, kdy Tě přidá, ale určitě se dočkáš, neboj 😉

sun18
16. lis 2013

@hvezdicka07 Děkuji 🙂 , kdo si počká, ten se dočká 🙂 Dobrou

w1era
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jancip
15. pro 2013

@w1era Čeká Vás toho strašně moc, bude Vám to připadat nekonečné, ale s pozitivním přístupem to zvládnete. Nejdříve zajděte na úřad s rozšířenou působností dle místa bydliště, kde Vám sociální pracovnice vysvětlí vše potřebné a dá všelijaké papíry na vyplnění a pak se to celé rozběhne. Než tam půjdete, můžete už s manželem probrat, jaké dítko byste chtěli, jaký věk, zda může být i nějaké postižení, jiné etniku apod. Ale to není nutné. To budete upřesňovat až v průběhu celého procesu. Nebojte se toho. Může Vám něco připadat zbytečné, ale všechno má svůj smysl. Taky se může stát, že jak Vám opadne stres z toho, že se nedaří otěhotnět, můžete otěhotnět. Stává se to poměrně často.

w1era
15. pro 2013

@jancip Díky.
Četla jsem, že se pak chodí dívat do bytu, jak žijeme a prý se vyptávají i našich rodičů,co oni na to, je to pokaždé tak?

jancip
15. pro 2013

@w1era Ano, mělo by to tak být. Pokud tam žijete s rodiči, pravděpodobně se zeptají na pár věcí i jich. Jde hlavně o to, aby oni nebyli proti, pak by se to mohlo zkomplikovat. Nebo aby tam nebyla nějaká patologie - alkoholismus, agresivita apod. Stejně tak se ptá dětí, které už případně v rodině jsou....ale toto je jen první část posuzování.

rose17
15. pro 2013

Ahoj holky. S manzelem cekame na miminko, ale to cekani je dlouhe. Chtela bych si touto cestou ten cas trosicku zkratit. Muzu poprosit o zarazeni do vasi uzamcene skupiny? Dekuju!

kinos
30. pro 2013

@bettyna84 prosím o zařazení do uzavřené skupinky k adopci

bettyna84
31. pro 2013

@rose17
@kinos jste tam!

bettyna84
31. pro 2013
hjosik
2. led 2014

dobrý den,můžu poprosit o zařazení do soukromé diskuze ,děkuji

ifet
16. led 2014

Ahoj holky...chodila jsem s vami do diskuze, jen jsem tu ted skoro rok nebyla a uz mezi vas nemuzu...zaradite me mezi vas znovu?

bettyna84
16. led 2014

@ifet Hned tě tam jdu přidat 😉

irmalachat
21. únor 2014

Ahoj, požádala jsem o adopci a jsem úplně na začátku. Můžu se k vám přidat? Díky, Irma

kikin
28. únor 2014

Ahoj muzu se k vam prosim taky pridat, chtela by jsem se zeptat jak dlouho jste cekali na soud...

arola
5. bře 2014

@bettyna84 Prosím o zařazení do skupiny, děkuji.

margitam
6. bře 2014

AHoj holky, jsem tu nová, prosím poraďte, na který úřad jít nejdříve? Jsme uplne za začátku. děkuji

risanek
15. bře 2014

@sun18 Ahojky jsem tady nova a mam za sebou 10 lete snažení o dite 3 IVF bohužel vše dopadlo špatne pokaždy jsem potratila v 6-9TT. Zvažujeme z manželem o adopcii a chcy se zeptat jak začit? Vidim že papirovaní a testy maš za sebou jsem taky z Prahy a rada bych dozvěděla vice pokud ti to nebude vadit. Dekuju

sun18
15. bře 2014

Ahojky, klidně napiš soukromou zprávu a já Ti řeknu vše co vím 🙂 Přeji pohodový víkend. S.

haaribo
23. bře 2014

Pokud bude mít někdo zájem o vstup do uzavřené diskuze: , prosím piště mě!!! Děkuji! 🙂

budouci_maminka
1. kvě 2014