Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

maova
14. bře 2010

brundi, to jsem ráda, že se cítíš líp a koukám, že příprava na IVF už začala. Držím palce jak nejvíc to jde, aby se to povedlo 😵 A kurzy jsme měli přímo v Praze 🙂

kacus75
14. bře 2010

My jsme z Mladý Boleslavi a pozvaný jsme do Smečna , nevim přesně kde to je , někde u Kladna .

helusatecko
14. bře 2010

Ahoj, nemáte někdo zkušešnost, jak velký musí být byt. Máme jenom 2+1 56 metrů čtverečních a máme králíka. Nebude to problém při posuzování, zda jsme dobří rodiče? Dík

zejm
14. bře 2010

Helu, neboj, pokud nebydlíš pod mostem, tak to nehraje roli 😀
Jinak jste mě dostali s těmi termíny. My máme podáno od dubna 2009, psychotesty 7/2009, přípravy 12/2009-1/2010 a rozhodnutí o schválení v nedohlednu... ☹
Jinak to Smečno je fakt z ruky, z Bolky tam nejde dojíždět ani omylem. Máme naštěstí nedaleko příbuzné, tak jsme mohli spát u nich, anžto finančně je to fakt maso. Ale zas na druhou stranu, lidi, co spolu spali v hotelu se strašně skamarádili. Tak si to určitě užijete 😉

brundik
15. bře 2010

Ahpjda 🙂
Tak prestoze se citim lip, ATB me neminou, doktorovi na ORL jsem vsechno vysvetlila, narkoze by to vadit nemelo, tak jsem zvedava, co na to reknou v Podoli. Snad se stihnou dobrat do ET. Ale je to fakt pech, vecne zdrava a ted kdyz bych to fakt potrebovala, tak si to vyziram snad i zpetne.
Ja jsem netusila, ze ty kurzy jsou takhle ruzne po republice. Brala bych je taky v Praze. Jsem hrozna, takhle si vymejslet 😀 Ale zase na druhou stranu bydlet tam spolecne s ostatnima zadatelema muze byt fajn, neco jako na koleji 😀
Zejm, bohuzel je to beh na dlouhou trat, ale v nedohlednu to neni, neboj se 😉

zejm
15. bře 2010

Tak se mějte, holky, zítra jedu do toho špitálu, až se vrátím, budu dočítat. Tak pa a ať se Vám to pěkně hýbe 😉

brundik
15. bře 2010

Zejmi, drzim palce, at se brzo zotavis 😉 Papaa

petula82
15. bře 2010

Zejm, držím palečky, ať si brzo v pořádku 🙂
Jinak na to zařazení do evidence žadatelů mají ze zákona1rok, takže,když jste dávali žádost v dubnu,tak do konce dubna vám přijde vyjádření. 🙂 Neboj,určitě na vás nezapoměli.Pá a drž se

Maova.tak jak je beruško,u nás nic nového.Furt čekáme na ten telefon,manžel si vyhlídl i kočárek,kterej by se mu líbyl.
http://www.kupsikocarek.cz/detail.php?idzbozi=1...
http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/...

frenkina
16. bře 2010

Ahojky všem,chci Vám všem popřát hodně sil a nervů do čekání na mimi adopčátko.My jsme žádali 15.4.2008,skoro za rok na to 16.2.2009jsme měli psychotesty a v květnu 2009 přípravu žadatelů v Litoměřicích.Příprava byla fajn a odnesli jsme si spousty krásných zážitků 🙂 No a v září 2009 nám přišlo vyrozumění že jsme vhodní žadatelé.To bylo radosti.V lednu a to přesně 15.1.2010jsem měla telefonát do práce,holky to byl šok a já se stala 20.1.2010 šťastnou maminkou 2,5 měsíčního chlapečka.všem moc přeji ať se Vám taky brzy splní ten nejkrásnější sen.

brundik
16. bře 2010

Frenki, rekla bych, ze vam je Tomasek podobny 😉 😀
Teda ale na ty psychotesty jste cekali nejak dlouho 😒 A ten telefon, ja si to vlastne neumim vubec predstavit, to musi byt fakt soking 🙂

mila30
16. bře 2010

Frenkina, to je tak krásný až mi tečou slzy...Malej je neskutečně krásnej a věřím, že to je pro vás největší štěstí na světě 😵 . Gratuluji, máte krásného chlapečka 🙂 .

frenkina
16. bře 2010

brundik:no probíhalo to asi takle,v oráci jsem šla na obídek a nechala jsem si telefon na pracovišti došla jsem z obídku a tam zmeškaný hovor.Ty jo říkám kolegyni mi volali z ústí ze socialky copak asi chtějí 😨 no a nedalo mi to a volala jsem tam zpět a nikdo to nezvedal.Tak jsem zavolala zachvilku a říkám té soc.pracovnici,dobrý den jste mi volali a ona na mě no pani Holcová jsem se chtěla jen zeptat jestli jsou u vás nějaký změny apod..no a já ještě ve srandě jí říkám..kdepááák manža stejnej takže vše při starym 😀 ona se smála a říká:takže eventuelně bychom Vám mohli už nějaké mimi najít a já natop:včera už bylo pozdě... 😀 a ona mi říká tak se někam posadte a já na ni já postojim jsem zvyklá.. 🙂 a pak to řekla...to nejkrásnější na světzě.MMÁME PRO VÁS CHLAPEČKA 2,5 MĚSÍČNÍHO v životě jsem neslyšela krásnější větu to mi věř.Zhroutila jsem se k zemi a brečela a brečela,nešlo to zastavit a ona mi do telefonu povídá jen brečte já mám čas 😉 a to byl pátek podotýkám.A pak to začalo v pátek rovnou z práce jsem jela koupit kočárek,postýlku vše potřebný.O víkend jsme přivezli od ségry přebalovák postavily postýlku vyprali věcičky na malýho v neděli ještě něco dokoupily a bylo hotovo.V pondělí jsem šla ještě na noční,v úterý ráno hned z noční(i manža měl noční) jsme jeli do ústí na socialku tam nám ho ukázali na fotce řekli o rodičích co a jak a my vyrazily do Mostu do kojeňáčku se za naším synáčkem podívat.Vůbec se mi od něj nechtělo.Ve středu ráno jsme jeli do Litoměřic na socialku pro papíry a pro rozhodnutí o svěřerní malého do předadopční péče a rovnou z Litoměřic pro malého.Byl to můj nejkrásnější den v mém životě.Teď už nám malej dělá jen samou radost a my jsme konečně šťastný.Máme ještě 3 mrazáčky které zkusíme asík příští rok a jeden pokus ivf který samo taky využijeme 😉 Holky ale připrvate se nato co maminy si připraví za 9 měsíců musíte zvládnout za 5 dní klidně,ale to zvládnete protože zato to stojí.my to taky zvládli v poho bylo to krásný.Takže ještě jednou všem moco moc držím pěstičky ať se brzy dočkáte

frenkina
16. bře 2010

mila30:moc moc děkujeme 🙂

petula82
17. bře 2010

Frenkinko, móc gratuluji.Malej je nádhernej 😉 ,já už chci taky! Prosím tě a vám neříkali,kdy bude nejspíš nejpozději vaše žádost uspokojena? Nám řekli nejpoz.září2011,ale když tak koukám,tak to může být i spíš 😀 ,.Jsme na tom podobně,my jsme dali žádost srpen2008 a v září 2009 nám přišlo vyrozumění,že jsme vhodní žadatelé,tak snad už taky zavolají.Ale jsme jinej kraj(jihomoravský).Koukám,že taky milujete modrou barvu.Měli jste uvedené,že chcete chlapečka? My pohlaví neuvedli. Mějte se moc hezky a ať vám malej pěkně roste 🙂

frenkina
17. bře 2010

petula82:ahojky,moc děkuji za gratulaci.Nám říkali až 2,5 roku čekací doba,ale je pravda že je to podle krajůa tady u nás v ústeckym kraji je nejvíce dětí co se týče adopce.A taky hlavně je to podle požadavků 😉 Nevím jaké jste měli požadavky.Jinak pohlaví jsme neuváděli bylo nám jedno jestli holčičku nebo chlapečka 🙂 jj modrou barvu máme rádi.Tak držím moc moc pěstičky ať se též brzy dočkáte 😉

petula82
17. bře 2010

Ahojky,také jsme neuváděli pohlaví,je nám to jedno,uvedli jsme dítě do 1roku a bílé.Já jinak ještě půjdu zkusit IUI,protože 3ivfka mám vybraný,kdyžtak mrkni do alba,ať to tu nemusím rozepisovat.Tak uvidíme,co bude.A vy jste si něco nakoupili i dřív pro mimčo.Já mám jen pár dupaček,kterým jsem neodolala,ale ve větší velikosti.Malý pak dokoupím podle potřeby.A co dělá Tomášek,spinká?

brundik
17. bře 2010

Frenki, tak to je uzasny 😵 Slo vam to celkem hezky rychle.

zofka44
17. bře 2010

Ahojky, frenkino Tomášek je nádherný, úplně mě to dojalo, ať Vám dělá jen radost, gratuluju!

frenkina
17. bře 2010

petula82:my jsme taky chtěli pouze naše etnikum ale nevadilo nám dítě od drogově závislé matky,na tady ty dítka se moc dlouho nečeká 😉 a jsou myslím si že v pohodě na semináři nám řekli že je lepší dítko od drogově závislé matky než od alkoholičky,než jsme malého dostali tak asík měsíc před tím jsme zvyšovali věkovou hranici do tří let,ale nakonec jsme dostali malýho a jsem zato moc ráda že si užívám kočárek a vše tomu náležející 🙂 Jinak jsem měla spousty věcí po ségrách ty už své dítka mají dokupovali jsem jen něco,ale jestli můžu radit začni si něco schánět protože já utratila za ten pátek 20tisíc ani jsem nemrkla a to jsem nekupovala moc oblečků.Jinak my máme 3 mrazáčky a jedno ivf ale to jsem psala takže snažit se budeme i nadále,ted je to ale o penězích hlavně 😉

frenkina
17. bře 2010

brundik:no skoro dva roky ale uteklo to jako voda to mi věř 😉

frenkina
17. bře 2010

zofka44:moc děkujeme a budeme se moc snažit aby nám dělal jen samou radost 🙂

petula82
17. bře 2010

Frenklinko,moc děkuju za informace.Měj se hezky a užívej si miminko.pá, zítra nakouknu

frenkina
17. bře 2010

petula82:nemáš zač děkovat,taky se měj hezky páá 🙂

maova
19. bře 2010

Ahoj holky, to mi to trvalo, než jsem nás našla tady v té nové verzi koníka.
Já mám za sebou revizi, takže jsem ráda, že je konečně rozhodnuto, ale je mi strašně smutno 😢

Frenkino, gratuluju moc k Tomáškovi, je super, že jste nečekali tak dlouho.

jajkaz
19. bře 2010

Ahojky v novém 😉

Frenkino, máte krásného chlapečka, přeji hodně štěstíčka do spokojeného života 😉 Za to čekání na psychotesty jste dostali dítko krásně brzy 😵 Gratuluji!!!
Mao, bolí to na srdíčku ikdyž to bylo tak malinké, ☹ je to smutné. A ta jizvička na srdíčku se nikdy neztratí ☹ . Opatruj se! Už aby byl další krok v té adopci 😵

frenkina
19. bře 2010

maova:ahojky moc děkuji za gratulaci,tobě přeji aby se brzy splnil tvůj velký sen a opatruj se myslím na tebe 😉

frenkina
19. bře 2010

jazkaz:děkuji za přáníčko,malej je úžasnej..konečně jsme šťastní 🙂

brundik
20. bře 2010

Ahoj holky,
Mao ☹ Mrzi me to moc, jake prozivas pady pri ceste za normalni lidskou touhou ☹ Je to bolestny a ja obdivuju, co ty jsi uz musela prestat a presto vsechno dokazes tady na konovi ostatni povzbudit a potesit. Na tohle neni jiny lek nez cas, ktery pomuze aspon zmirnit to, co ted citis. A slzy k tomu patrej a ulevi 😔 Preju moc, aby ses citila lip a lip a netrvalo to dlouho. A aby se pekne postupovalo s vasi zadosti, protoze to uz jsem sama na sobe poznala, ze to dava silu a chut.
Taky se musim v nove verzi zorientovat, leta jsem byla na neco zvykla a najednou je to jinak. Ale ma to tady vychytavky.
Ja jsem byla dneska na OPU, nakonec se ze me vylouplo 5 vajicek, neni to moc, ale i tak jsem byla moc rada. A ted uz jen cekat.

klaraemma
20. bře 2010

frenklina - taky moc gratuluju, jsem si zavzpomínala na svůj nejkrásnější telefonát 😉

petula82
20. bře 2010

Brundik,kdy si máš volat,jak se vyvíjí? Hodně štěstí.Já byla také dneska na kontrole,před chvilou jsem si píchla pregnyl a v pondělí mám IUI.Tak uvidíme,jestli to výjde.Mao mrzí mě to,ale neboj za nějakej čas bude líp,to už vím.
Mějte se hezky