Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

maova
11. kvě 2010

Ahoj holky, já nějak moc nestíhám a jsem strašně unavená. Dneska tady snad usnu 😀
Doufám, že se máte všechny hezky 🙂

maova
11. kvě 2010

berušce gratuluju k podání žádost 🙂

betinatetina
11. kvě 2010

Pro Zejm a ostatní. Občas do vašeho témátka juknu, protože obdobný problém jsme řešili před pár lety. Teď reaguju na obavy jak sourozence přijmou "vlastní" děti (uvozovky schválně). Nemějte obavy, protože pokud jste se rozhodli s manželem společně, jdete do toho společně, tak to také všechno společně zvládnete a děti - ty co už jsou doma budou reagovat přesně tak jak se budete k dalšímu dítku chovat vy jako rodiče. Vždyť vlastně přibude jen další sourozenec. Myslím si, že naše dvě starší děti se s tím třetím příchozím srovnaly opravdu "sourozenecky" se vším všudy. Takže žádné obavy.

zejm
11. kvě 2010

Betino, děkuju!!!

maova
11. kvě 2010

zejm, doplnila jsem do tabulky Klaruemmu 🙂

zejm
11. kvě 2010

Jo, a taky hezký obrázek 🙂 Prima!
Tak kdybys ještě, prosím, doplnila Skrizanovou... Jsi moc hodná 😉 😉 😉

maova
11. kvě 2010

zejm, a máme pro skrizanovou údaje? Jsem už nějak ztracená 😉

maova
11. kvě 2010

aha, už to vidím, to mám z toho, že jsem vás ještě nedočetla 😅

zejm
11. kvě 2010

KLARAEMMA * Strakonice.. * 6/2006.... * 12/06 - 1/07.. * 1/2007.. .......* 2 r.......... * Emma
2. žádost 4/2010

SKRIZANOVA*Ústecký........ *4/09...........* 8-11/09...........* 12/09 ...........*

Dík, jsi super

maova
12. kvě 2010

Hezké ráno 🙂

klaraemma
12. kvě 2010

ahoj všem
Marti, poslala jsem ti údaje, tabulka super, jsi šikulka 🙂

jajkaz
12. kvě 2010

Ahojky všem,
tak jsme dens úspěšně zvládli kontrolu. Máme 3 cm, což odpovídá 10tt. Představte si, asi 2 hodinky po té kontrole mi volal pán ze sociálky, že se jim uvolnilo místo na dřívější kurzy (jinak prý by na nás přišla řada až tak za 2 měsíce). No když se něco děje, tak všechno najednou 😵

maova
12. kvě 2010

jajko, moc gratuluju 😵

juvik
12. kvě 2010

Jajko, gratuluju ke kontrole. 😵 A na ty kurzy jdete? Nebo už jste to pozastavili?
No a všechno najednou...tak to bývá....u mě to je podobné...ůpřijali mě do nové práce a zároveň jedu zítra na ET....no jsem fakt zvědavá, jak tohle dopadne 😅 ....ještě aby zavolali z kraje a picnu se 😀

maova
12. kvě 2010

juvi, koukám, že toho máš taky hodně 🙂 Ale je to lepší, než když se nic neděje 😉 Držím palce 🙂

b.e.r.u.s.k.a
12. kvě 2010

Ahojky,
Jajko gratuluji,bobíšek pěkně roste. 🙂
Holky můžete mi poradit co mám napsat na otázky:Co můžete dítěti nabídnout,jáké máte očekávání.Mě napadlo snad jen úplnou milující rodinu.Už mě z toho šibe. ☹

b.e.r.u.s.k.a
12. kvě 2010

Juvi četla jsem na druhé diskuzi,že bobíšci jsou v pořádku,tak hodně štěstíčka a ať se jim u vás líbí. 😉

juvik
12. kvě 2010

Berusko, děkuji moc 😵 ....pořád se moc moc bojím, ale musím bobkům věřit 🙂
A s tou odpovědí....napsali jsme přesně to, co jsi tu psala....úplnou milující rodinu, zabezpečení jeho potřeb, .... 😉

brundik
12. kvě 2010

Jajko, super 🙂 Takhle to chodi, bud se nic nedeje nebo se deje vsechno 😀 Ale ta tvoje varianta je o moc lepsi 😉
Beru, ta tvoje odpoved je krasna, napis to tam a vic to neres 😉

b.e.r.u.s.k.a
12. kvě 2010

Juvi díky a jaké máme očekávání,na to mě nic nenapadá ☹ zítra na tebe budu myslet a držet pěstičky.

klaraemma
12. kvě 2010

beruško - tohle jsme taky napsaly - rodinu, lásku................ Nás se ještě ptaly, co může mimi nabídnout nám a co od toho (jako rodiče pak) očekáváme

juvik
12. kvě 2010

Berus, my jsme myslí napsali něco v tom smyslu, že jednak se nám splní náš sen o rodině, dětech a jednak že tím pomůžeme i nějakému drobkovi, který neměl tolik štěstí,aby měl od narození mámu a tátu. A taky, že to náš vztah posune zase někam jinam...nebudeme už jen dva....ale bude tu někdo, kdo nás oba potřebuje.

b.e.r.u.s.k.a
12. kvě 2010

Juvik moc díky a můžu tě v něčem citovat,nevadí to?

juvik
12. kvě 2010

Berus, nevadí 😉 klidně cituj,mě tam u vás stejně nikdo nezná 😀
Dobrou noc 🙂

feliccita
12. kvě 2010

Holky, všechny Vás zdravím. Dnes jsme přijeli z Tater z Podbánského, byli jsme tam na 4 dny a užívali welnes - sauna, masáž, zábal, vířivka, bazén, turistika a 1 výlet i cykloturistika. Hotel byl sice slabší, ale jídlo výtečné. Bylo i pečené selátko a cimbálovka. Celkově se tato mini dovolená zdařila, hlavně že "jakštakš" vyšlo počasí. I slunko svítilo.

Pro Blablu: zitra jedu na tu biopsii - jsem zvědavá. Podle výzkumu, se zdá, že poměrně malé narušení děložní sliznice navodí v děloze poměry, jež jsou příhodné pro implantaci zárodku. Viz na http://www.osel.cz/index.php?obsah=6&clanek=1921

maova
13. kvě 2010

Hezké ráno 🙂
feliccita, to jste museli mít krásnou dovolenou 😵 Hned bych taky jela 🙂

brundik
13. kvě 2010

Ahojda 🙂
Ty jo, feli, to muselo byt super 😵 Ja bych jela nekam do hor, strasne rada, meli jsme plany, ze se letos v lete nekam vys podivame, ale asi kvuli te operaci, co me ceka, budemem muset z nasich planu slevit. Ale nejake podzimni hory, to si büdeme moct klidne doprat.
Mao, mas toho hodne v praci? Ale ty toho mas asi hodne spis po praci, vid? Ja se nemuzu dockat vikendu, v pondeli jsem byla na vecerni sluzebce skoro az do pulnoci a od ty doby jsem jak prastena polenem.
A ta tabulka je skvela, ale jeste skvelejsi bude, az bude plnejsi 😀

wrtulka
13. kvě 2010

Ahojky holky..
tak hlásím že u mě nového z heldiska adopce nic☹ včera jsem byla u obvoďačky a ta je pro změnu nemocná takže kdy z ní vymámíme ty formuláře suď bůh 😔 potvrzení v práci taky nemám..takže to stojí na mrtvém bodě 😔
Včera jsem byla v CARu tak mi aspoň napsali lázně! 😵 😵 😵 takže v dohledné době pofrčím do Františkovek 😵
ale IUI nám i přes to že se nám to spermio tak krásně zlepšilo nedoporučují 😔 😔 😔 😔 😔 zase IVF.. jenže jsem rozhozená z toho předchozího - prokázl to i hormonální profil prý mám hodnoty sice v normálu ale nějaké dvě prohozené jinak než by měly být a prý mi na to nic nedají 😝 😔 😔 😔 hlavně že mě šťouchaj do dalšího IvF tak sem z toho smutná protože mi to tak připadá jako buď miminko nebo zdraví ale obojí 😔

maova
13. kvě 2010

brundi, můžu sem teď jen takhle po ránu a potom vyjímečně nakouknu, jinak to nejde, ale víc ti napíšu spíš do IP. Je to tady na houby, abych nemluvila neslušně 😢 Zrovna jsem z toho fakt naštvaná. A děkuju za pochvalu tabulky, taky se těším, až bude celá zaplněná, to bude krásný 🙂 Ty toho máš koukám pořád v práci tolik, už by sis taky potřebovala odpočinout někde na dovolené 🙂

wrtulko, nechceš si zkusit na to vyšetření zajít i k jinému doktorovi, nebo se aspoň zeptat jinde, jestli by ti na to neměli nějaké léky přece jenom dát? Než půjdete do dalšího IVF, tak by bylo určitě lepší, kdyby bylo všechno v pořádku a "nepromarnit" další pokus. Někdy to nechápu, já podle sebe ale musím říct, že většinu vyšetření jsem si oběhala taky sama, prostě doktorům některé věci nepřijdou důležité, ale já jsem věděla, že než půjdeme do dalšího pokusu, tak to prostě chci mít všechno OK, teda vědět, že to tak všechno je a že to nezpůsobuje něco konkrétního, co by se dalo třeba vyléčit. A jestli se vám zlepšilo spermio, tak třeba ani IVF nebude potřeba 🙂 Manžel taky nemá dobré spermio, doktorka se na to tvářila všelijak a já stejně vždycky otěhotním 🙂

petula82
13. kvě 2010

Ahoj holky,ani vás nestačím dočítat.Vůbec nestíhám.Mao,ahojky,koukám že jsi taky v jednom kole.
Feli,to muselo být super na té dovolené.Taky se už rozmýšlíme kam pojedem na dovču.Já bych chtěla na krétu,ale dokuď se tam dějí ty nepokoje,tak radši ani ne.Tak spíš v září zkusíme něco blíž.Jinak u nás nic nového.Pořád čekáme a čekáme.Už aby ten telefon zazvonil.
Jajko,gratuluju k další kontrole.No vidíš,že se ta adopce už hýbe.Kdy jedete na přípravy?
Všechny vás moc zdravím.Mějte se moc hezky