Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

megynka
6. kvě 2010

ahoj zejm, no veď to musíme byť ticho a milí a usmievať sa človek sa bojí protestovať aby si niečo nepokazil 😒 no hlavne že nakoniec to dobre dopadlo,tak dúfam že budeme mať chvíľu také kľudné obdobie 🙂

b.e.r.u.s.k.a
7. kvě 2010

Dobr ráno kočeny,
já mám děsnou radost.Dnes mi přišel e-mail od náší sociální pracovnice a že se můžeme stavit odevzdat papíry hned v pondělí.Jupí,že by se na nás konečně obrátilo štěstí 😵
Už je konečně pátek,ještě vydržet odpolední v práci a je tu VÍKEND 😀 My zítra jedeme s manželovou maminkou do Prahy na muzikál,dali jsme jí to k narozeninám,tak se děsně těšíme,bude to suprový víkend.

wrtulka
7. kvě 2010

Ahojky koukám dneska je růžový den 😵 😵 😵
megy super a beru taky 😵 😵 😵 😵
Já mám taky dobré zprávy! Sice ne k adopci ale i tak..
manža byl včera po roce na kontrolním spermiu a vyšlo mu to sakryš líp!!!!!!! 😵 😵 😵 😵
dřív míval max. 6 mil spermí a teď měl 15! dřív míval max 1-2% dobrých tvarem.. teď měl 22%, pohyblivost měl 33% ta se mu ůrzně mění..takže to neumím posoudit.. na andrologii mi říkali že jako určitě IVF ICSI.. říkali mi to jako španou zprávy a hrozně se divili že skáču radostí metr vysoko! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Já vím že na to aby se to povedlo přirozeně to není..a asi moc ani na ty IUI ale i tak jsem happy 😀 😵 😵

b.e.r.u.s.k.a
7. kvě 2010

Wrtulko no nádhera,že by se nám začalo konečně všem dařit.Půjdete tedy do IVF?My se chystáme o prázdninách na minimálku+nějaké slabé dávky hormonů,tak doufám že to tentokrát vyjde.Už přes půl roku cvičím Mojžíšku,tak snad mi to pomůže.

feliccita
7. kvě 2010

My jsme měli paní "Z" včera! Dorazila k nám už 6 ráno a okolo 7.30 odcházela. Dali jsme i společnou kávičku, chlebíček a buchtu, zatím to vypadá dobře. Máme z toho dobrý pocit. Byla hodná, nic neprohlížela, pochválila mi kytky.

JUVIK, mám na tebe jednu otázku. Týká se biopsie v Reprofitu. Jdu na ní ve čtvrtek, mám být na lačno? Jsem objednaná na 10 hodin - ať se zbytečně netrápím hlady a žízní. Díky za radu. Někde jsem četla, že jsi o biopsii psala.

b.e.r.u.s.k.a
7. kvě 2010

Feliccito,tak už to máš za sebou,to je úleva viď?
No já teď spisuji něco jako životopis,který máme mít připravený až přijde paní ze soc.na návštěvu.Je toho dost co chtějí vědět a protože nemám ráda slohovky,tak jsem si řekla,že to začnu pomalu zpacovávat.

feliccita
7. kvě 2010

Po nás nikdo zatím životopis nechce! To je divné, ale zároveň mi to nevadí, taky mě nebavily slohové práce ve škole. 😉

b.e.r.u.s.k.a
7. kvě 2010

No on to klasický životopis není,jen nám dala papír,kde je několik bodů a podbodů,které máme zpracovat,aby se nás potom na všechno nemusela vyptávat a bylo to rychlejší.Teda už píšu druhý bod a mám z toho hlavu jak balón.Asi toho nechám,stejně jdu za chvíli do práce.

wrtulka
7. kvě 2010

holky nevím na co se chystáme.. měli jsme chodit na IUI tak uvidíme jeslti bude nějaká změna..protože když já hormony nechci ani vidět 😔

juvik
7. kvě 2010

Ahojky
jen nakukuju

Feliccita, na lačno být nemusíš...je to v pohodě....trvá to cca 2 minutky....trošku to štípe, ale dá se to vydržet. Držím palce 😉
Já na biospii byla, ale nevyzkoušeli jsme jestli funguje, protože na konec nebyl ET ☹

zejm
7. kvě 2010

Můžu Vám ten růžový den trochu pokazit? ☹
Před časem jsme se přes net seznámili s paní, která chtěla dát miminko k přímé adopci, psali jsme si, byla moc milá... Už děti má a potýká se trochu s hypotékou, tak jsme jí slíbili, že jí s tím pak trošku pomůžeme. Pak se nám to začalo honit hlavou, konzultovali jsme to i s paní ze sociálky...a nakonec z toho vycouvali. Ne kvůli těm pěnězům, ale aby s tím nezačal být problém a někdo to nepřetočil jako obchod s dětmi... Bylo mi to strašně líto. Paní se chovala hrozně mile, nepije, nekouří, chodila na kontroly, brala vitamíny...
Teď jsme si zase napsaly - nakonec, aby bylo všechno právně v pořádku, to řešila přes sociálku (mimochodem asi přes tu samou paní, která nám to rozmluvila...). Teď už je mimuško u nějaké mámy s tátou a mně je strašně smutno. Narodilo se před pár dny
Já jsem chtěla, strašně jsem chtěla, a té paní jsem věřila. Všichni mi to rozmlouvali. Nakonec i manžel ztratil odvahu, tak jsem s pláčem napsala, že má najít jinou maminku s tátou... Ach jo. Jsem smutná. Strašně.

megynka
7. kvě 2010

ahojte 😉

beruska, wrtulka, úžasné správy, hrozne moc sa teším že aj vám sa začalo dariť a wrtulka, to je teda super tie výsledky 😵

zejm, je mi to hrozne, hrozne moc ľúto 😢 posielam pohladenie a objatie

feliccita
7. kvě 2010

Díky za zprávu Juvi, že nebyl ET je škoda. Uvidíš, však Machač teď něco zase vymyslel.
I u mě měl hlavu podepřenou dlaněmi a co se mnou bude dělat a taky pak přišel s nějakým řešením. 'Tak uvidíme, že? 😉 Nezývá nám, než věřit.

b.e.r.u.s.k.a
7. kvě 2010

Zejm to je mi moc líto,musí to být pro tebe dost smutné.Vždyť už jste mohli mít bobíska u sebe,ale nesmutni i my se jednou a doufám,že brzy dočkáme 😉

juvik
7. kvě 2010

Zejm, nesmutní holka ☹ .....dočkáme se, všechny se dočkáme 😵
Feli, přesně, nezbývá než věřit 😉 V pondělí mám OPU, tak uvidíme 🙂

musím vás dočíst

juvik
7. kvě 2010

Wrtul, super zprávy 😉
Berusko, ty taky....to je dobře, že se to tak pěkně hýbe 😵 Užij si víkend 🙂

megynka
7. kvě 2010

trošku vás poteším 🙂 moja kamarátka otehotnela po 3 ivf v Brne a majú dvojičky chlapcov, teraz budú mať 2 roky, ani ju len nenapadlo že by niekedy mohla otehotnieť normálne a dnes mi volala že je tehotná 😵 ja som sa potešila ako malá 😵 mám z toho hroznú radosť,dáva to nádej aj mne 🙂 ja dúfam že raz sa naozaj aj my všetky dočkáme 😉

b.e.r.u.s.k.a
7. kvě 2010

Juvik v kdyby jsme se do pondělka nepotkali někde na diskuzi,tak tfuj tfuj a ať to konečně vyjde 😉 🙂 Budu na tebe myslet a držet pěstičky,jen dej brzy vědět ať potom můžu i pracovat 😵
Megynko to je krása s tou kamarádkou,já si sice říkám,že my takové štěstí mít nemůžeme,ale co když to jednou vyjde 😉 Hlodá ten červík,hlodá 🙂

brundik
7. kvě 2010

Holky, mam za sebou navstevu DC a pocity fajn. Deti to tam maj krasny, sestricky jsou moc prijemny. Byli jsme u uplne malych deti, tam byl chlapecka, ktery uz mel rodice, jen se cekalo na vysledky protilatek proti zloutence. A pak jsme byli i u vetsich deti, nekteri nas plase okukovaly jini se vubec neostychaly 🙂

brundik
7. kvě 2010

Megynko, tak to je zazrak, ze se ta Zubata konecne rozhoupala, vzdyt to jeji chovani bylo uplne nenormalni. Mam radost 😵
Zofko, drzim pesti na Zubatyho. Ty jsi vzorna 😉
Wrtulko, to je super, takovahle zmena k lepsimu 😵
My jsme meli napsat zivotopis psany rukou, nejdriv jsem nevedela, co tam psat a pak jsem popsala 2 A4. A manzel mel nejvetsi strach, ze to po nem nikdo neprecte, pry uz nepsal asi 10 let nic rukou, jen svuj podpis 😀
Zejm, takova vec zasahne a rozesmutni, zvlast kdyz porad cekate a mas pocit, ze se nic nedeje. Ale ono se urcite neco deje. Doufam, ze uz je aspon o trosicku lip.

lea296
7. kvě 2010

Wrtulko,to je super s těma výsledkama.
Zejm, je mi to líto, ale tak snad se Vám to už nějak pohne,čekáte už dlouho.
Juvíku džím palce, ať je vše ok.
Megynko, to je super, to s tvojí kamarádkou, kéž by jsme měly všechny stejné štěstí.
Přeju krásný víkend, my jedeme k rodičům.

megynka
7. kvě 2010

beruska,lea nikdy nevieme aký zázrak sa stane, ani ona vôbec nečakala, že by sa jej to mohlo stať a zrazu je to tu, tak prečo nie aj nám 😵 😉

brundik tak ja si ani neviem predstaviť ísť takto kuknúť detičky, asi by som len plakala že si ich nemôžem všetky zobrať domov 😵

b.e.r.u.s.k.a
7. kvě 2010

Megynko,tak na tu návštěvu se teda pomalu připravuj,ta vás nemine

megynka
7. kvě 2010

no to ja budem buliť ako malá, ja som hrozná citlivka

b.e.r.u.s.k.a
7. kvě 2010

megynko a ty jsi od kud vlastně?

juvik
7. kvě 2010

Berusko, jedem v pondělí až na 9.30...a prý tam bude nával, už Machač avizoval 😒 ...tak kdo ví, kdy budem doma. Ozvu se asi až večer nebo pozdě odpoledne 😉

Megy, to je teda fakt zázrak 😵 Taky takové páry znám...ale nám se tyhle zázraky zatím vyhýbají obloukem ☹ Pořád ale ve skrytu duše doufám a věřím.....

Holky my taky byli v dětském domově i kojeňáku....hlavně v tom kojeneckém ústavu jsem měla knedlík v krku, slzy na krajíčku...bylo to pro mě hrozně emotivní....paní doktorka nám skoro o každém dítku, co jsme viděli, řekla jeho osud ☹ ....no prostě hned bych si ty mimíšky vzala domů 😵

maova
7. kvě 2010

Ahoj holky, jen nakukuju, ale nedočítám, protože jsem dost unavená. Dělám si kurz účesů a nějak vždycky přijdu takhle večer domů. Ještě o víkendu a pak musím hodně trénovat. Hlásí se někdo dlouhovlasý na účes? 😀 😀 😀
Dočtu vás příští týden 🙂 a všem přeji hezký víkend 🙂

b.e.r.u.s.k.a
7. kvě 2010

Jé Mao já bych se hlásila,ale máme to od sebe trošku dál 😀 A ty jsi kadeřnice?

maova
7. kvě 2010

berusko, to je škoda. Ne, já jsem začala dělat vizážistku a k tomu se mi hodí i účesy, třeba pro nevěsty, tak jsem si to chtěla doplnit 🙂

b.e.r.u.s.k.a
7. kvě 2010

no nic já jdu cvičit už to oddaluji od osmi 😒