Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

maova
24. bře 2010

brundi, ani mě ne 😒 A u tebe se ani nedivím, doma ti bude s manželem dneska nejlíp 🙂 a moc bych vám přála, abyste se zítra dozvěděli tu nejlepší zprávu 🙂

brundik
24. bře 2010

Tak jsem doma, to je uleva, kdyz to ze sebe clovek muze dostat...

maova
24. bře 2010

brundi, to je jasný, jen hezky odpočívej. Myslím na vás pořád.

petula82
24. bře 2010

mao,ahojky.No zatím netuším,kdy zkusím test,no možná příští sobotu,to už budu i dlouho po injekci pregnylu(14dní). Ale na krev jedu úterý 6.4.Mějte se moc hezky.Brundik,hodně štěstí

maova
25. bře 2010

petul, tak ať ti to do testování uteče 🙂 a hlavně ať najdeš // 🙂

brundik
25. bře 2010

Holky, vcerejsek nam prinesl i jednu krasnou zpravu. Prisla nam pozvanka na psychotesty a na kurzy 😵 Asi jsem to necekala ani takhle brzo, mam z toho velikou radost 😵
A taky mi vykvetl na balkone narcis, jaro uz je vazne tady 🙂
Petul, tak tfuj, tfuj 😉

maova
25. bře 2010

brundi, gratulace ke kurzům a testům 🙂 A takhle najdou vám to přišlo? Nám nejdřív přišly kurzy a až za nějakou dobu psychotesty.
A ty kytky na balkoně, to mě tak láká, jen si najít čas, zajít koupit sazeničky a zasadit to 🙂

brundik
25. bře 2010

Teda ten zivot je jak na houpacce, 2 embryjka pry stoji za pokus, tak musim rychle dokoncit praci, nejak jsem s tim nepocitala.
Mao, prislo mi vsehno najednou, taky jsem byla prekvapena. Pozdeji napisu vic 😉
Omlouvam se, ze takhle v letu pisu

maova
25. bře 2010

brundi, hurááááá 😵 Až mám slzy v očích a mráz po zádech mi přeběhl. Já mám takovou radost 🙂

frenkina
25. bře 2010

brundik:tam moc moc držím pěstičky ať se ti mimíska uchytí a za 14 dnů ať máš 2 čárečky na testíku..držíme vše co můžeme s Tomáškem 😉 🙂

petula82
25. bře 2010

Brundik: hodně štěstí! Uvidíš,to budou bojovníci,tak šup pro ně! 😉 Frenklinko: co Tomášek,spinká? A co fotečky,už se na ně těším.Mao: jak je ?je to už lepší

zejm
25. bře 2010

Brundik, mám moc velkou radost! Tak se všichni držte, rodinko!!!

mila30
25. bře 2010

Ahoj holky,

tak jsem vás konečně našla..
Brundik, držím všechno co mám a tfuj tfuj pro štěstí 😵 .
Mao...myslím na tebe..
No my stále čekáme až nám přijde z magistrátu, že nás vzali do evidence, tak uvidíme kdy to dorazí...Teď v pondělí jdeme s manžou k jedněm známým co mají adoptovanou holčičku, aby nám řekli jak to všechno probíhalo a jak to cítili a tak..no jsem na to zvědavá...

frenkina
25. bře 2010

petula82:ahojky kdepak malej je od 9.30 s tetičkou já byla u zubaře a teď jsem doklidila celej barák.Manža malýho přiveze v 15h dám mu svačinku a půjdeme na zahradu je tam krásně konečně 🙂

maova
25. bře 2010

petul, jj, už je mi líp, snažím se na to nemyslet, sice se tím ani zatím nedokážu vyrovnat s určitýma věcma, ale to až časem. Teď je hezky, tak mi to pomáhá a už se těším na sportování 🙂

Mílo, ahoj 🙂 Jsem zvědavá na pocity kamarádů 🙂 Tak pak napiš co jste se dozvěděli 🙂

frenki, to je vždycky takový hezký, když se tu objevíš a my víme, že už máte adoptovaného chlapečka. Mě to přijde fakt krásný 🙂, takový, že se taky dočkáme. Už se těším, až tady budeme mít všechny děti a bude tady veselejší povídání 🙂

mila30
25. bře 2010

Mao, určitě vám pak napíšu co říkala, ale je to cca 8 let nazpátek co s adopcí začínali a přijde mi, že tenkrát to bylo jiný.
Pže jen do telefonu říkala, že psychotesty hrůza, ty kurzy taky..a přitom co jsem tady tak četla, tak mi přišlo, že snad všechny byly spokojený a žádná buzerace, o které mi tahle paní říkala snad ani nebyla...tak nevím 😕 .

zejm
25. bře 2010

Jo, Mao, to máš úplnou pravdu. Frankie nám všem vlévá optimismus do žil. Počítám blbě, nebo to fakt nebyly ani dva roky od podání žádosti, když dostali Tomáška??? Fíha, tak to máme za pár!!! Za chvíli nám už bude zbývat kratší čas než těhulkám, počkejte! Blbé je, že se nedají pořizovat věci na mímo v předstihu, protože nevíme, jak bude velké. Ale nedávno jsme nevydrželi a koupili jsme s manžílkem dvě bodyčka. Chodím se na ně dívat a mrzí mě, že si to nakupování zatím nemůžu užívat víc. Ale kočárek už mám slíbený od sousedky, prý mi ho zatím schová. Je nádherný - modrý.

maova
25. bře 2010

Mílo, tak před takovou dobou to bylo asi fakt jiný. I podle toho co nám říkala paní ředitelka v DC, tak dřív ty kurzy probíhali jinak. Ale zase to bude zajímavé si to poslechnout 🙂

zejm, já si říkám, kdyby to trvalo dva roky od podání žádosti, tak by to bylo super, tři už mi přijde dost, ale dva se dají vydržet a zase když to nebude do dvou let, tak pak si budeme říkat, že to může přijít každou chvíli a taky už to bude příjemnější čekání 🙂 My nenakupujeme zatím nic, máme pár věcí od prvního těhotenství, protože to mě fakt nenapadlo někdy ve 20tt, že by se ještě něco mohlo stát, tak jsem něco koupila, ale v dalších už nikdy nic. Já myslím, že pak si to vynahradíme, sice ne s předstihem, ale s mimčem to taky půjde. Už se na to těším 🙂

mila30
25. bře 2010

Mao, taky si myslím, pže mi třeba říkala, že její známá při psychotestech odpověděla špatně podle psycholožky a prý jí ihned naznačili, že neprošla a dali jí až dospod a čekala na dítě 7 let. Tak mi to fakt přijde, že tohle v dnešní době už neexistuje, že se snaží všem vyjít co nejvíc vstříc.
Nám jde spíš o jejich pocity, když dítě dostali, jak to brali co okolí a tak..no uvidíme.

zejm
25. bře 2010

No, na okolí jsem taky zvědavá. Abych byla upřímná, mám z toho trochu strach. Každý v okolí ví, že děti už mít nemůžu, navíc naše pacholátko asi nebude úplně zdravé a taková zraková vada může někoho dost vyvést z míry. Děsím se toho, jak budou někteří chytří reagovat, stačí, když si vzpomenu, jak malá nosila jednu dobu brejličky. Někdo má tak blbé kecy, že byste mu rovnou na ulici jednu... A teď, když nám doma přibyde človíček, spousta lidí to nepochopí. A když ten drobeček bude mít nějakou zjevnou vadu, spousta lidí se i obrátí zády. Já vím, že aspoň uvidíme, co v kom je, ale jisté je, že se z "normální" společnosti trochu vydělíme.

brundik
25. bře 2010

Holky, vy jste hodny 😉 Ona to neni asi zadna slava, ale pani embryolozka rikala, ze ten jeden se drzi a asi by byla skoda cyklus uplne odpiskat. A k nemu pridali jeste jednoho, kterymu od vcerejska pribyla jedna bunka. No jsou to trosku lenosi, ale jsou nasi 🙂 Ae mozna kvuli tomu, ze to neni uplne idealni, clovek snadnejc prijme nezdar. Uvidime...
Milo, ted jak jsem cetla tvuj prispevek, tak me doslo, ze my jsme vlastne zadnej papir z magistratu nedostali. Rovnou nam prisli ty pozvanky. Asi to je vsude jinak. Ale at je to tak nebo tak, vzdycky je dobre vedet, ze na nas nezapomneli. Tak snad vam brzo neco prijde 😉
Ja musim rict, ze nenakupuju nic, prijde mi to tak strasne nerealny, ale my mame zadost podanou kratce. Cas na to urcite bude, ikdyz mnohem kratsi, ale zvladnout se to da, vid Frenkino 😉
2 roky utecou jako voda, za chvili si tady budem povidat, co delaj ti nasi vejlupci 😀
Jinak ta reakce okoli, z toho mam taky trosku obavu. Skoda, ze dost lidi reaguje negativne na nejakou viditelnou vadu, ale urcite ne vsichni. Ale zase, Zejm, vyradit se z takove normalni, ale na jednu stranu divne spolecnosti, nemusi byt na skodu. Ja vam fandim 😉

brundik
25. bře 2010

Mao, ja jsem si koupila vsechny cibulky uz zasazene, schvalne jsem vzala nenakvetle, abych z nich mela vetsi radost a jak je teplo, tak to jde rychle. Je to krasa a cloveka to potesi 🙂

frenkina
25. bře 2010

Ahojky holky..normálně jste mi vehnali slzyčky do očí 😢 strašně moc Vám všem tady přeju aby už jste měli doma taky svý adopčátka.Ten můj Tomášek tu teď na mě zrovna povídá gggggggg a aaaaaaaa tak jsem se až rozplakala štěstím že je tu snámi už konečně.Holky ty psychotesty jsme měli fakt úplně v pohodě napíšete si testík nic víc jsou tam takový prkotiny že fakt to by nevěděl pouze imbecil.jestli můžu radit řidte se srdcem a pište to co cítíte,takhle přesně jsem to udělala já.A ty kurzy??My byli v Litoměřicích a jestli můžu vřele doporučuji,my jsme si to užily vedoucí pobočky má sama adoptované 4 děti a je strašně moc fajn.Teď v květnu se sejdeme celá naše skupina co jsme měli přípravu.Fakt byla i sranda 🙂 a my se moc na květen těšíme.Našli jsme tam i nový přátelé.takže holky ničeho se nebát těšit se že až tohle vše bude za váma zachvilku budete maminy a to na 100% Holky moooc na Vás s Tomáškem myslíme a držíme moooc pěstičky 😉

frenkina
25. bře 2010

Jinak holky zítra jedu z malym dopolko do kojeňáčku ho ukázat jak nám roste 🙂 Tak jsem zvědavá na reakce

mila30
26. bře 2010

Holky, já si taky myslím, že psychotesty a kurzy budou v pohodě, že se to fakt významně změnilo od doby kdy ti známí holčičku adoptovali.
Brundik, tak ať se prďolům u tebe líbí a věř, že super embrya taky nic neznamenají. Chodím stejně jako ty do Podolí a jak na IVF, tak na KET jsem měla perfektní embrya, vše prostě oukej a nic. Byla tam se mnou holčina, která po OPU na ET jít nemohla a nakonec jí na KET zůstal jedno nic moc embryo a otěhotněla...takže věř, že všechno jde a zázraky se dějí. Držím vše co mám. 🙂

brundik
26. bře 2010

Frenki, ono mozna tech testu bude vic, my mame na psychotesty totiz 5 hodin 😕 Mam pocit, ze z takovych psychotestu odejdu jako magor 😀 Ale strach z toho nemam, beru jako plus, ze se treba o sobe i neco muzu dozvedet.
Tak at se Tomik pekne dneska predvede 😉
Milo, juuu, ty taky chodis do Podoli 🙂 Na zazraky verim, zatim me teda zadny nepotkal, ale to asi prijde 😉

mila30
26. bře 2010

Brundik, já taky na zázraky pořád věřím i když spíš pořád padám na hubu...taky jsem si prožila věci, které mi přijdou, že by vystačily minimálně na dva další životy..ale zázrak už pro mě je, že jsem to přežila a tak čekám na zázrak další...
Věřím, že i nás si jednou najde 😉 .
Ke komu chodíš? Já chodila k Řezáčový, ale ona mi přijde taková úsečná, i když při OPU a ET, který mi dělala ona byla suprová. Teď 1.4. jdu k Darebákovi, už jsem u něj byla několikrát a je pravda, že on si čte všechno, všechny výsledky mých operací a fakt se snaží něco vymyslet...tak uvidíme...mám před sebou poslední IVF a před tím ještě operaci..

klaraemma
26. bře 2010

ahoj holky,
četla jsem, že se bavíte o kurezch a psychotestech. Určo je to jiný než před lety a navíc mi přijde, že je to i jiný v různých krajích. než jsem měli malou tak jsem chodila na jiný server a co tam psaly žénský tak opravdu jiný kraj - jiný mrav. Jen mi přijde divný, že na to nejsou jednotná ustanovení, někde třeba do školení spadá návštěva DC, u nás nám rovnou řekly, že v žádném případě apod................ no je to jedno, hlavně ten výsledek pak stojí za to 😀

frenkina
26. bře 2010

brundik:My na psychotestech taky byli 5 hodin ale nejvíce z toho jsme si povídali s psycholožkou,takže pohoda,ale jak se tu píše možná jiný kraj jiný mrav

frenkina
26. bře 2010

Návštěva kojeňáčku
Tak jsme se dnes byli podívat v kojeňáčku pochlubit se jak jsme vyrostli.Všici z něj byli nadšení šel z náruče do náruče.Tak jsem měla radost i za malého.Holky ale byl to pocit se tam vrátit ty jo,ale tetky jsou tam úžasný.Zase máme přijet na návštěvu 😉 🙂