Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

klaraemma
16. črc 2010

tý vado, skrizanova- no to je super, moc gratuluju 🙂 🙂 🙂 a jestli budeš moct, napiš víc info
jinak já jsem taky pro uzavřenou diskuzi, přeci jen sem píšeme hodně osobní věci, tak klído.

tulik1
17. črc 2010

ahojky holky 🙂 ,
tak uz jsem zase zpatky, byl to tenhle tyden v praci supec, ale ted uz to bude lepsi, tak sem budu vic chodit. Vcera jsme meli prvni pohovor na mestskem urade, pani byla moc fajn, tak jsem rada, prinesli jsme si domu kupu formularu, tak si odpoledne udelame kaficko a pustime se do nich 😉 .
megynko, to je mi moc lito, drzela jsem pesticky, ale asi malo ..., drz se zlaticko
jinak k te uzavrene diskusi - z jedne strany jsem taky pro, ale zase kdyz si vezmu me, tak ja jsem si vase stranky cetla jeste predtim, nez jsme se rozhodli pro adopci a byla jsem rada, ze si je muzu anonymne procitat ...., tak fakt nevim ...
jo a jeste k te pani z uradu, rekla mi ze cekaci doba na mimi u nas je 2 az 3 roky, tak snad to rychle utece ...
preju vam krasny vikend, jdu upect neco k te odpoledni kavicce 🙂

misanda
17. črc 2010

ahoj holky,

taky nakukuju..,nějak nemám moc co psát, pač se nic neděje, ale sleduju vás.

Skrizanova, moc gratuluju!!!!!!! to je nádherná novinka!!!!

holky, já chci taky kdyžtak do uzavřený...prosím prosím...

wrtul, ty si užij lázně a načerpej síly 😉

wrtulka
17. črc 2010

Ahojky Skrizankova mooooooc ti gratuluju!!! Koukala sem i na fotku a malá je náááádherná! Krásnej andílek! Tak moc ti přeju že vám to dopadlo!! 😵 😵 Tohle je ten nejúžasnější konec a věřím že tohle čeká každou z nás 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wrtulka
17. črc 2010

Holky co to soukromé témátko abysme to nezamluvily? Počkáme až se ukáže maova nebo to některá založíte a do IP rozešleme zvačky 😉 😀

megynka
17. črc 2010

Ahojte 😉 tak sa tiež pridávam k vám za uzamknutú tému, tiež do jednej takej chodím...včera sme ešte volali s embryologičkou, zortáva nám jeden 7 bunkový bojovník, ale veľké nádeje nám nechcela dávať, ja som sa s tým už vyrovnala a manžel tiež, zajtra ráno uvidíme, či bojovníček ešte bojuje alebo už nie...naša psychologička sa nám už vrátila z dovolenky a v stredu máme ďalšie sedenie 🙂aspoň v tej adopcii sa niečo deje

@tulik1 tak príjemné vyplňovanie formulárov želám 🙂 u nás je tá čakacia doba na malé miminko tiež 2 - 3 roky, teraz sa mi to zdá veľa ale ono to fakt rýchlo ubehne, čaká ma ešte jeden rok školy a potom sa tiež ešte niečím zamestnám, nech to beží rýchlejšie

@wrtulka tak kúpele sa ti blížia, budeš nám tu chýbať, ale hlavne si oddýchni 😵 naša megy sa nám doháravá, naše prvé háranie sme zvládli zatiaľ v pohode, konečne po troch týždňoch pôjde na cvičák, ale poslúcha, čo sa naučila ešte nezabudla 😀

jajkaz
17. črc 2010

Ahojky,
Skrizanova, teda, taková krásná zprávička 😵 Gratuluji moc a moc 😉 Taky jste si to už konečně zasloužli. Tak přeji mnoho šťastných okamžiků v nové rodince 😵 😵

juvik
17. črc 2010

Ahojky,Skrizanová, včera už jsem tu pak nenakoukla a tady taková super zpráva 😵 Moc, moc gtratuluju, hezky si to užívejte rodinko 🙂

mila30
17. črc 2010

Skrizanova to je krááááááásssnýýýýýý, gratulejeme a přejeme strašně mooooc štěstí a já jí chci vidět a jak se jmenuje a tak 😀 . Já jsem stráášně zvědavá..jééééééééééééééééééééé já mám takovou radost. 😵 😵 😵

Jsem pro uyamčenou diskuzi na jednu takovou chodím a je to super, takže Mao šup šup ať už je tady 😉 🙂 .

Brundik, fajn že vám D.schválil sexík bez pláštěnky a držím palce...víš jak 😉 😵 .
Wrtul...no jo lázně, tak to nám tady bude smutno, ale uteče to jako voda a budeš zase tady. 🙂

mila30
17. črc 2010

Už jsem Nikolku viděla...ta je nádherná, Skrizanova až budeš mít chvilinku napiš jaké to bylo a tak vůbec všechno kolem...to je tak krásný, mě tečou slzy 😅 .

petula82
17. črc 2010

Skřižanova.Moc gratuluju! Malá je nádherná.A kolik je Nikolce?
Mao,tak mě dejte vědět,až to nějak vyřešíte s tím uzamčením.Ráda,budu za váma chodit.Jo a ta známá,co se jeli dívat minulý týden do kojenáku,tak mě poslala pár foteček.Malá je nádherná,je jí jen 2,5měs.,ale kdy si jí odvezou domů přesně nevím.

petula82
17. črc 2010

Brundi,úplně jsem ti zapoměla odpovědět,pojedeme na 14dní do Itálie,San Menaio.Pojedem až v září.Dřív manžel nedostane volno.
Všechny moc zdravím

petula82
17. črc 2010

˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙
Jméno....... * Kraj/ okres..... * Podáno... * Testy/kurzy...... * Schválení... * Čekání.. * Jméno, věk

KLARAEMMA * Strakonice.. * 6/2006.... * 12/06 - 1/07.. * 1/2007.. .......* 2 r.......... * Emma
FRENKINA * Ústecký.......... * 4/2008.... * 2-5/2009......... * 9/2009........ * 1r a 9m. * Tomášek, 2,5m
JUVIK......... * Mor-slez......... * 7/2008.... * 4-6/2009......... * 10/2009...... *
SKRIZANOVA*Ústecký........ *4/09...........* 8-11/09...........* 12/09 ...........*červenec2010 *Nikolka
ZEJM.......... * Středočeský.. * 3/2009.... * 6/09-1/2010... * 5/2010........ *
MAOVA....... * Praha............. * 10/2009.. * 2-5/2010......... *
BERUŠKA..* olomoucký.....* 5/2010..*
LEA .............* plzeňský ........* 4/2010.....*
MÍLA ............* Praha.............* 2/2010......*5-6/2010...........*
ŽOFKA ........* Praha.............* 4/2010......*
PEŤULA......* jihomoravský * 8/2008.....*2-7/2009............* 9/2009
KLARAEMMA * Strakonice.. * 2.žádost.* Duben 2010....*
IVKAJ ..........*Praha ...............* 5/2010
WRTULKA Pardubice...........*
BRUNDIK *Praha.................*2/2010......*4-5/2010...........*

˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙

tulik1
17. črc 2010

˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙
Jméno....... * Kraj/ okres..... * Podáno... * Testy/kurzy...... * Schválení... * Čekání.. * Jméno, věk

KLARAEMMA * Strakonice.. * 6/2006.... * 12/06 - 1/07.. * 1/2007.. .......* 2 r.......... * Emma
FRENKINA * Ústecký.......... * 4/2008.... * 2-5/2009......... * 9/2009........ * 1r a 9m. * Tomášek, 2,5m
JUVIK......... * Mor-slez......... * 7/2008.... * 4-6/2009......... * 10/2009...... *
SKRIZANOVA*Ústecký........ *4/09...........* 8-11/09...........* 12/09 ...........*červenec2010 *Nikolka
ZEJM.......... * Středočeský.. * 3/2009.... * 6/09-1/2010... * 5/2010........ *
MAOVA....... * Praha............. * 10/2009.. * 2-5/2010......... *
BERUŠKA..* olomoucký.....* 5/2010..*
LEA .............* plzeňský ........* 4/2010.....*
MÍLA ............* Praha.............* 2/2010......*5-6/2010...........*
ŽOFKA ........* Praha.............* 4/2010......*
PEŤULA......* jihomoravský * 8/2008.....*2-7/2009............* 9/2009
KLARAEMMA * Strakonice.. * 2.žádost.* Duben 2010....*
IVKAJ ..........*Praha ...............* 5/2010
WRTULKA Pardubice...........*
BRUNDIK *Praha.................*2/2010......*4-5/2010...........*
Tulik1..........*jihočeský .........*

˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙

omcamauta
17. črc 2010

Ahojka. Pokud budete dělat nějakou uzamčenou diskuzi, můžu poprosit taky o členství? Vím, že jsem tu zatím napsala asi 2 komenty, ale moc mi pomáhá to tady číst....
aktuální dotaz - jaké jsou teď prosím průměrné čekací doby v Moravskoslezském, Zlínském kraji a v Praze?

misanda
18. črc 2010

@megynka je mi to líto...a co máte za problém? špatná vajíčka, spermie?? ach jo ☹ mě tyhle nervy čekaj zase v říjnu...vůbec se netěšim a nechci ☹

megynka
18. črc 2010

٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙
Jméno....... * Kraj/ okres..... * Podáno... * Testy/kurzy...... * Schválení... * Čekání.. * Jméno, věk

KLARAEMMA * Strakonice.. * 6/2006.... * 12/06 - 1/07.. * 1/2007.. .......* 2 r.......... * Emma
FRENKINA * Ústecký.......... * 4/2008.... * 2-5/2009......... * 9/2009........ * 1r a 9m. * Tomášek, 2,5m
JUVIK......... * Mor-slez......... * 7/2008.... * 4-6/2009......... * 10/2009...... *
SKRIZANOVA*Ústecký........ *4/09...........* 8-11/09...........* 12/09 ...........*červenec2010 *Nikolka
ZEJM.......... * Středočeský.. * 3/2009.... * 6/09-1/2010... * 5/2010........ *
MAOVA....... * Praha............. * 10/2009.. * 2-5/2010......... *
BERUŠKA..* olomoucký.....* 5/2010..*
LEA .............* plzeňský ........* 4/2010.....*
MÍLA ............* Praha.............* 2/2010......*5-6/2010...........*
ŽOFKA ........* Praha.............* 4/2010......*
PEŤULA......* jihomoravský * 8/2008.....*2-7/2009............* 9/2009
KLARAEMMA * Strakonice.. * 2.žádost.* Duben 2010....*
IVKAJ ..........*Praha ...............* 5/2010
WRTULKA Pardubice...........*
BRUNDIK *Praha.................*2/2010......*4-5/2010...........*
Tulik1..........*jihočeský .........*
MEGYNKA.....*trenčiansky / SK.....*3/2010....*5- /2010

˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙

megynka
18. črc 2010

dobré ránko 😉 dnes sa rozhodlo, naše 4 ivf dopadlo bez ET...konečne to môžeme uzavrieť, zajtra ešte máme prísť do centra na pohovor, uvidíme čo nám povedia a podľa toho sa rozhodneme, ale ďalšie ivf s vlastným materiálom už viac skúšať nebudeme....takže sa tešíme teraz na adopciu a naplánujeme si dovolenku v emirátoch, až teda prišetríme peniažky
@misanda u nás je už zrejme problém aj vo vajíčkach aj v spermiách
krásny deň 😉 🙂

wrtulka
18. črc 2010

Ahojky Megynka...
to je mi tak strašně moc líto 😔 😔 😔 😔 😔 mám to za sebou.. první IVF taky bez ET tak vím jak člověku je 😔 😔 😔 😔
Megy drž se! A opravdu zkuste zauvažovat třeba o těch darovaných embriech 😉
Holky fakt by to chtělo tu soukromou diskusi...Tak kdo ji založí?ať tam ještě můžu než odjedu 😉

megynka
18. črc 2010

@wrtulka už je to ok 😉 zo 4 ivf sme mali dve bez ET...hádam sa nám podarí adopcia 😵

mila30
18. črc 2010

Ahoj holky,

Meggie je mi to líto..moc, ale adopce vyjde 100% 🙂 .
Jestli holky chcete, založím uzamčenou diskuzi já......

wrtulka
18. črc 2010

Megynka je fakt že adopce je jistá jak píše míla ta vyjde na 100% 😵 😵 😵

frenkina
18. črc 2010

Ahojky holkyy tak jestli bude uzavřená diskuze jsem taky pro,a dejte mi taky vědět juu.Jinak skrizanova,tady jsem to nevykecala 😀 malá je nádherná jukáme na ní každej den 😉 holky všem krásný den přeju ikdyž u nás je zamračeno ale zase fajn po těch vedrech 🙂

megynka
18. črc 2010

@mila30 ja súhlasím 🙂

mila30
18. črc 2010

https://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skup...

Holky,

tak jsem to založila, jmenuje se to Adopce a téma je Adopce a pěstounská péče. Sanžila jsem se Vás tam dát všechny, ale pokud se do diskuze nedostanete, tak mi písněte do IP a já vás tam hned přidám.
Takže prosím šup šup do nové uzamčené diskuze 🙂 .

kopka75
18. črc 2010

Skrizanova moc gratulujem k holčičce a přejeme krásné sžívání 🙂 🙂 Přejem aby Vám rostla do krási a dělala radost celé Váší rodince
Za sebeVám chci říct že uzavřená diskuze je lepší pro všechny. Já na jednu taky chodím a teď jsme měly sraz s rodinama z celé republiky a bylo to naprosto boží 😀 , máte pocit že se znáte odjakživa.
Hezké léto všem

alex001
18. črc 2010

ahoj holky tak po menší pauze se hlásím zase zpět 🙂
takdy je novinek
skrizanova: paráda moc gratuluju a přeji aby bylo všechno fajn
mila30: no to je mazec vím, že pokaždé když jdeme na OPU tak podepisujeme spoustu papírů a nejhorší je, že lékaři se tím chrání je to šílené, doufám že budeš brzy v pořádku !!!!!
megynka: jak to čtu je mi z toho smutno, ale neboj mimíska se určitě dočkáš!!! 😉
wrtulka: už máš zbaleno do lázní?
misanda: jak se daří?
tulik: hezkou zábavu s formulářema 🙂

zejm
19. črc 2010

Tak mně se do uzavřené skupiny dostat nepodařilo ☹ Ale jsem ráda, že ji Mila založila. Pro lidi, kteří se chtějí o adopci něco dozvědět je tu informací dost a pokud chtějí, mohou dál pokračovat sami. My už jsme tu na sebe řekli tolik osobních věcí, že mi vážně připadá vhodnější povídat si odděleně. Vždyť už se známe měsíce a měsíce, s někým dokonce už rok a půl. Když tak přemýšlím horem dolem, mám pocit, že ze současných návštěvníků jsem tu asi služebně nejstarší 😉 To už stojí za zamyšlení 😀
Tak ještě naposledy navážu na Vaše příspěvky:
mravenci - osvědčilo se nám nasypat do jejich oblíbených cestiček trochu kypřícího prášku. Je to účinné a hlavně bezpečné vůči ostatním obyvatelům bytu (včetně dětí)
dovolená - máme za sebou úchvatnou a levnou dovolenou. Jeli jsme autem do Rakouska, spojili jsme všechny kratochvíle, které se na dovolené dají dělat - muzea, prohlídky měst, vysokohorské turistika, koupání... Bylo to úžasné a strašně levné. A teď - kde? Autem po Rakousku, po Alpách, alpská jezera, Salzburg... Spali jsme ve stanu v kempech (mají je čisťounké, klidné, tiché - ne jako u nás), každou noc někde jinde, u jiného jezera (a že těch jezer i kempů v Rakousku mají!!!). Takže vřele doporučuji všem!
zaměstnání - podala jsem výpověď a cítím se úžasně volná!!! Teď jen doufat, že se uživíme 🙂
adopce - Skrizanová, moc gratuluji. Nakonec jsi byla rychlejší než my! Moc Ti vítězství přeji. A mám hned taky jednu radostnou zprávu - bylo nám řečeno, že jakmile se objeví holčička, volají nám!!! Tak už taky počítáme dny 😉

kopka75
21. črc 2010

Hezký den
Tak koukám že jste všechny v uzavřené 😀
Skrizanova tak jak probíhá sžívání? určitě chováte a muchláte o stošest 😀 tak se mějte hezky a krásné léto přeji všem

kopka75
21. črc 2010

Ještě jsem chtěla vložit něco pro zasmání
http://klimes.mysteria.cz/nrp/humor1.html