Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

frenkina
1. čer 2010

mila30,jj přesně tak náš miláček je a vždy bude pro nás ten nejúžasnější 😉 Teď přemýšlíme jestli podat žádost o druhé dítko,protože přeci jen máme v Pronatalu 3 mrazáčky a ještě 1 pokus ivf 🙂 tak snad z jara zkusíme mrazáčky a pak se uvidí příští rok co a jak bude,ale rádi bychom Tomáškovi pořídily ještě sourozence 🙂

pet.s
1. čer 2010

frenkia a mila..chjo baby..jste mě hned po ránu rozbrečely...úplně se mi vybavily ty pocity, když jsme byli v kojeňáku před 15 lety.Stáli jsme v té návštěvní místnosti a najednou se otevřely dveřev a v nich stála sestřička s černovlasou kudrnatou holčičkou v růžových dupačkách s oslíkem na bříšku.v ten m oment jsem věděla,že je to moje dcera.6e ji nikomu za nic na světě nedám.Můra už je o hlavu větší než já.Vodí si domů kluka,ale přesto je to moje černovlasá holčička v růžových dupačkách s oslíkem na břiše 😀 😀 😀 A i když zlobí jak deset čertů, nemám pocit, že není moje.Nikdy jsem neměla.Několikrát se mi stalo, když kamarádky vyprávěly o porodu, že jsem začala přemýšlet jak jsem to měla u porodu já. 😀 😀
A se synem?To samé v bledě modrém. Jsou to prostě moje děti.Občas mě napadne, jestli ted až porodím své biologické dítě, tak to bude jiné.Jsem na to zvědavá. 😉

wrtulka
1. čer 2010

Ahojky všem..
Pet.s tobě jsem koukala do albíčka děti..teda už větší jsou kouzelné! Chtěla jsem se tě zeptat jak jste to zvládali s černouškem/verzus okolí.. vím že jsi to tu už trošku psala.. já uvažovala jeslti taky nechtít čenouška, napůl nebo tak ale manža je tak nějak proti bojí se reakcí okolí.. víš jako že by na něj ve škole mohli být zlí a tak.. jaké máš zkušenosti?A jak to bere synátor? Předem děkuju..
Holky já na návštěvu kojeňáčku zatím nemyslím...radši asi budu řvát taky 😔

mila30
1. čer 2010

Pet.s to by mě taky tajímalo, my jsme si dali do žádosti že chceme klidně i černouška nebo míšence. My s tím nemáme problém a lidi a děti kolem...ti dokážou být zlí i na bílé a kdo je trošku inteligentní, tak podle mě barvu pleti neřeší a ti ostatní, kterým to vadí ať si trhnou...ale samozřejmě počítáme s tím, že reakce budou různé pokud dostaneme černouška..

megynka
1. čer 2010

ahojte 😉
wrtulka tak presne je to aj u nás, ja by som hrozne chcela černoška ale manžel sa bojí reakcií okolia a ja ho akosi nemôžem prehovoriť, mne okolie nevadí, nezaujíma ma to bude problém okolia a nie môj, ja som so všetkým vyrovnaná a mám to v sebe ujasnené a ak bude mať niekto z môjho okolia problém je to jeho problém a nech si to rieši, no ale môj manžel nie je ako ja, bojí sa toho a mňa to strašne mrzí, hrozne by som chcela černoška, no možno ho ešte prehovorím 😉

pet.s máš nádherné detičky 😉

dnes sme si doniesli domov výbavičku na ivf, 12.6. začínam s Proverou, potom Diphereline a Menopur - maximálne dávky vzhľadom na môj HP, lekár povedal že bude rád ak vydolujeme z mojich vaječníkov aspoň 5 vajíčok, som zvedavá čo tie dávky hormónov so mnou budú teraz robiť, dám sa určite vypísať na PN a budem doma v kľude a tu na nete 😉 🙂

skrizanova
1. čer 2010

Ahoj holky.
Tak dneska mi zazvonil kouzelný telefon, který se za hodinu proměnil v noční můru ☹ . Dneska na to nějak nemám sílu, ale zítra určo popíšu situaci, ve které jsme se ocitli a jakou jobovku jsme zažili. Ještě jsem se z toho nevzpamatovala, zítra mi už snad bude líp.
Přeji všem, aby Váš kouzelný telefon byl opravdu kouzelný

maova
1. čer 2010

skrizanova, ach jo, netuším co se stalo, ale doufám, že ti bude brzy líp, posílám pohlazení.

b.e.r.u.s.k.a
1. čer 2010

Ahoj Mao koukala jsem do tabulky a ty jsi mi tam už napsala psychotesty a kurzy,ale nám zatím nic nedošlo,jen mi to říkala paní ze sociálky,že by to tak mohlo být,ale klidně to tam nech,třeba se trefíme.
Skrizanovo,též netuším co se stalo,ale hodně sil a povzbuzení

maova
1. čer 2010

beruško, já to vždycky radši rovnou doplním, abych na to nezapomněla. Tak to můžeme klidně i vymazat a nebo to pak opravíme, až to bude aktuální 🙂 Tak je to tabulka jenom tak pro naše info, takže když to nebude úplně přesné, asi to nevadí 😉

b.e.r.u.s.k.a
1. čer 2010

Mně to nevadí,až budu vědět přesně,tak dám vědět a poprosím o opravu ju,ale zatím to tam klidně nech.Vypadá to líp 😀

mila30
2. čer 2010

Skrizanova nevím co se stalo, ale doufám, že dneska už bude líp..myslíme na tebe..

megynka
2. čer 2010

skrizanova posielam objatie a dúfam, že dnes bude lepšie

wrtulka
2. čer 2010

Dobré ránko..
megynka děkuju za přáníčko v albíčku 😵 a koukám že vám dali dlouhý protokol hoodně podobný až na stimulační léky tomu co jsem měla já při prvních dvou IVF.. tak budu držet pěsti co to půjde aby vám to dobře dopadlo a bylo 5 krásných bojovníčků 😵 😵 😵 a aspoň jeden nebo dva se šťastným koncem za 9 měsíců!
Skrizanova taky nevím co se stalo a doufám že dneska už bude o něco líp!!!!

megynka
2. čer 2010

ahoj wrtulka, tak hádam sa to podarí, budem si pichať až 300 jednotiek menopuru, tak som zvedavá čo tie hormóny so mnou porobia, lebo vraj mám už tak FSH zvýšené , bežne je vraj 7-8 a ja som mala v HP skoro 14 😒 a inak oslávili ste to výročie dúfam poriadne 😵 my budeme oslavovať zasa posledný júnový deň 😉

wrtulka
2. čer 2010

Megynka my moc výročí neslavili..
no i když už v neděli jsem od manži dostala krásnou růžičku a čokoládku..bylo to překvápko protože jsem se domluvili že si nic na výročí dávat nebudeme.. 😀 no a včera jsme dali vínko (krabicový 😀 )a popovídali.. bylo nám fajn.. takže asi tak..
Megynka budu držet pěsti aby vám to dopadlo!
Jinak já byla včera u gyndařky a mám papíry na lázně dneska je manža nese na pojišťovnu tak snad to brzy schválí! 😵

lea296
2. čer 2010

Ahoj holky, moc vás zdravím. Mám teď dotaz trochu z jiné stránky, kdo z Vás měl hysteroskopii a může mi poradit, za jak dlouho přišla menstruace?? Já jsem týden po hysteroskopii a dneska mám 26 den cyklu- to normálně dostávám a přijde mi, že víc krvácím, jako kdybych to dostala.Tak já teď nevím, v nemocnici mi to neřekli a já se zapoměla zeptat. Jsem z toho teď hrozně nervozní.

megynka
2. čer 2010

Ahoj lea, ja som bola na hyteroskopii ale nemala som s týmto problém, ms prišla úplne normálne, tak ti neviem poradiť 😒

wrtulka dík 😉 tak ty si budeš užívať kúpele, ale to je fajn, určite pomôžu 🙂

lea296
2. čer 2010

Megynku,píšeš, že jsi to dostala úplně normálně, tedy v termínu, žádnej posun nic?? Mě spíš šlo o to, jestli je to možný dostat v termínu,jestli se to nějak neposune. Jinak bych to taky tedy dostala v termínu.

mila30
2. čer 2010

Leo, já po hysteroskopii i po normální laparce jsem MS dostala většinou v termínu, ale upozorňovali mě, že může klidně přijít dřív nebo i později. Ale pokud přijde na termín, tak je vidět, že tělo pracuje jak má a je vše ok 🙂 .

maova
2. čer 2010

leo, pár dnů být posun může dopředu i dozadu. Já jsem někdy dostala MS dřív, někdy v termínu a někdy o něco později, ale plus mínus kolem termínu 🙂

megynka
2. čer 2010

leo, áno dotala som ms v termíne, no možno tam bol posun jeden deň ale to mávam bežne, ale myslím že po takom zákroku kľudne môže byť posun pár dní

lea296
2. čer 2010

Holky díky moc za rady,oni mi to v tý nemocnici neřekli a já jsem se ráno docela vyděsila, že krvácím víc,že to není špinění. Já mám termín menstruace dneska, tak to vypadá,že přišla.Ještě,že Vás mám 🙂 🙂

frenkina
2. čer 2010

Ahojky holky tak takhle už se snažíme hačat joo a už umí dělat paci paci 🙂

frenkina
2. čer 2010

skrizanova:netrap se bude to v poho a uvidíš že brzy přijde ten pravý krásný telefon 😉 oni udělali tu chybu a ty si nic nevyčítej,měli by se ti omluvit protože takhle deptat člověka ikdyž ne vědomě to je hrozný.Drž se myslíme na Tebe a Tomášek posílá velkou pusinečku 😉 🙂

mila30
2. čer 2010

Frenki a ty víš co se skrizanové stalo? ☹
Jinak Tomášek je šikulka velká.

lea296
2. čer 2010

Frenki, Tomášek je nádhernej, je vidět, jak je spokojenej.

maova
2. čer 2010

Frenki, Tomášek je krásnej, je vidět, jak z něj máte radost 😵

megynka
2. čer 2010

frenki Tomáško je krásny šikula, chlap ako buk 😵 posielam mu božtek na noštek 😉

frenkina
2. čer 2010

Holky mooc děkujeme Tomášek Vám všem posílá pusinky 🙂

frenkina
2. čer 2010

Mila30,jj vím co se stalo skrizanova ,ale to Vám musí povědět ona sama ☹ dnes na ni myslím celý den snad už ji je o trochu lépe 🙂