Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

megynka
16. čer 2010

ahojte 😉
už som tu dlhšie nebola a tak mám čo robiť aby som vás dočítala 😉 milo tak vy už máte za sebou aj psychologické testy, super, my stále chodíme na psychologickú prípravu a teraz budú dovolenky a tak sa nám to trošku predĺži ale nevadí, zatiaľ vybavíme to ivf, beriem proveru a v sobotu začínam pichať diphereline, som neskutočne unavená a neviem prečo 😒

maova
16. čer 2010

leo, neřekla nám vlastně nic, prostě jsme se rozloučili s tím, ať jí dáme vědět, když se nám miminko podaří donosit. A že jsem prostě v pořádku.

megynko, u vás je psychologická příprava nějak dlouhá? Jsem ráda, že jsi se ukázala a objev se častěji 🙂 A držím palce, stejně jako ostaním, na ivf 🙂

megynka
16. čer 2010

maova asi ani nie taká dlhá, ako to naťahujú, proste nám dávajú termíny až za dlhú dobu a potom to tak dlho trvá, raz sme sa s ňou dokonca dohodli a ona mala v tom istom čase už u seba klienta a tak sme čakali hodinu na chodbe a potom som sa vytočila a išli sme preč, lebo už by nás aj tak nezobrala, myslím že u vás majú vôbec ľudia úplne iný prístup ku všetkému ako tu u nás na Slovensku, tým chcem povedať že lepší prístup u vás, no ale my vydržíme, a tiež držím hrozne moc palce všetkým ktoré stimulkujú a vlastne aj ostatným aby už boli konečne maminkami 😵

petula82
16. čer 2010

Ahoj holky,teď jsem nebyla delší dobu na PC,vůbec nestíhám,dneska mám jedinej den volnej,tak jsem měla nějaký vyřizování.Ale pořád na vás myslím,ještě jsem vás nestihla ani dočíst.
Frenklinko,máš tam moc hezký fotečky.Váš Tomášek je fakt fešák 🙂 🙂 🙂Já už chci taky!
Mao,jak je? Jajko,teda to letí,už 15.tt.Hlavně buď opatrná.No vidíš,mohli jsme být skoro stejně daleko.Holky,tak teď jak jsem byla na tý hematologii,tak mě to brali znova na toxoplazmózu,protože minule jsem tam měla nějaký nejasný výsledky,tak tentokrát to bylo Negativní.To jsem sice ráda,ale tak nějak jsem doufala,že přijdou na příčinu,ale ono nic. 😖 Tak IUI bude odloženo až po té adopci.K čemu mě to je,že otěhotním po každý a nikdy to nedotáhnu do konce.Jo a už máme komody do pokojíčku,koupili jsme tři,každou jinou.Mám i první hračky,vůbec jsem nemohla odolat v obchodě. No teď už zbývá,aby konečně zavolali.
Mějte se moc hezky

lea296
17. čer 2010

Ahoj holky, moc Vás zdravím. My byli včera v Praze a jdeme do další stimulace, zhruba kolem 20.7. začneme. Teď ještě odjedeme na dovolenou na týden, pročistit si předtím hlavu a pak to zkusíme znovu. Co jiného, když nemám ty vejcovody, ale bojím se,2 krát jsem potratila. V Praze mi zvedli dávku Prednisonu na 2 násobek a budu to brát od začátku stimulace a ne až od prokázané gravidity, tak uvidíme, jestli se zadaří.
U nás adopce stále na mrtvém bodě, nikdo nevolal, že by poslali naši žádost dál ze sociálky, budu tam muset zavolat, dám tomu ještě týden.

megynka
17. čer 2010

dobré ránko 😉
petula, dúfam že vám už čoskoro zavolajú, ja by som už tiež nakupovala vo veľkom 😀 mám čo robiť aby som sa v obchodoch udržala 😀 a tú toxoplazmózu neviem naisto, či to môže byť ale moja kolegyňa ju mala a tvrdila že to má od svojho psíka, neviem či je to možné, len ma teraz napadlo že my tiež máme labradorku a ja sa s ňou mazlím celé dni, tak ak je to tak možno by som si tie testy mala dať spraviť asi aj ja 😒 ešte si ta asi zistím

lea tak budem držať palce, nech ivf dopadne s pozitívnym tehu testom a nech sa pohne aj tá adopcia 😉

megynka
17. čer 2010

petula tak je to skôr mačkami a že vraj aj zle tepelne upraveným mäsom, vajciami a tak 😉 tak som kľudnejšia 🙂

jajkaz
17. čer 2010

Ahojky,
holky, jak vás tady čtu, že v caru vám pomůžou, na těhu jsou vytoužené // a mimísek se neudrží... Už s tím budu asi otravná, ale zkusily jste třeba i tu Mojžíšovku? Já byla taky 2x těhu a dokonce přirozeně. Ale nedopadlo to. A teď po tom cvičení se Bublinečka drží!!! Když jsem se o tom bavila se svojí fyzioterapeutkou, tak říkala, že cvičení není jen pro podporu otěhotnění, ale i udržení těhu! Já jsem stále v její péči a daří se bez nejmenších problémů.
Vím, že to není lék na všechny neduhy. Mao tuším že taky cvičí (nebo cvičila), že? Ale já mám to štěstí a jsem důkazem, že i na tohle to cvičení pomáhá. Nic jiného se u mě nezměnilo od těch potratů. Jen jsme dali dohromady pánevní dno...
Strašně moc bych vás chtěla povzbudit a podpořit ve vašem boji o to malé a tolik důležité štěstíčko 😉

Jinak Leo, my jsme žádost podali končem října a od té doby žádná zmínka. Až tehdy v půlce května, že by pro nás měli místečko na přípravku... Koukala jsem, jak někde to frčí a u nás sebemenší náznak... Nezoufej, možná to chvilku potrvá, ale i holky tu psaly, že ten čas se počítá od podání žádosti 😉 , říkam to dobře?

frenkina
17. čer 2010

Ahojky holky,tak dnes nám došel doporučený dopis od soudua 30.6.2010 máme první soud o zrušitelnou adopci.Tak konečně bude to první za námi a malej dostane jméno naše konečně 😉 Ale že to bylo rychlí podávali jsem to začátkem května tak jsme rádi .v říjnu budeme žádat o nezrušitelnou tak snad do konce roku bude vše vyřízené a bude klid.Tak super zprávička pro nás dnes mám strašně velkou radost papa Marta a Tomášek

jajkaz
17. čer 2010

Frenki, to je krásné, brzyčko se dočkáte té nezrušitelné adopce 😉

frenkina
17. čer 2010

jajkaz jj hned v říjnu požádáme a doufáme že to bude taky takhle brzy 😉 🙂

lea296
18. čer 2010

Zdravím, Jajkaz taky cvičím Mojžíšku od loňského června, teď jsem tedy nějaké cviky omezila, protože jsem po té operaci, ale už se začínám zase vracet do tempa, taky chodím k fizioterapeutce.
JInak včera nám přišlo, že 28.6. jdeme na psychotesty, konečně se to pohnulo, už jsem tam chtěla volat, asi mě slyšeli 🙂 🙂 🙂 Můžeš mi to prosím Maova doplnit do té tvé krásné tabulky. Ale bojím se toho, aby jsme prošli, tak snad to bude ok, psali tam, že to bude trvat tak 3 hoďky.

petula82
18. čer 2010

Leo,hodně štestí na psychotestech.28.6. je moc hezký datum 🙂 ,budeme mít 7let od svatby.Já myslím,že se bojíš zbytečně.Ta odpověď co tě napadne první ,je většinou ta nejlepší.Aspoň já se toho držím.Frenklinko,tak vidíš jak je to rychlé.A jméno malému asi necháte,ne.To je pěkný.Jajko,já taky chodila k nějaký paní,dala mě cvičení na doma,zakázala bublinkatý vody... ale moc to nepomohlo.Takže na to už kašlu a buď se zadaří nebo ne.Stejně u nás se to doma nikdy nepovede,u nás jen přes umělý.
Mějte se hezky

megynka
18. čer 2010

ahojte 😉
leo veľa šťastíčka na psychotestoch 🙂

frenkina
18. čer 2010

petula82 no my jsme ho pojmenovali Tomášek po mém manželovi,jinak se jmenoval jinak 😉

petula82
18. čer 2010

Marti,já si to myslela.To jsem ráda,že to píšeš.Můj manžel je David a furt říká,že chce malýho Davídka,já mu sice řekla,že nechci dvě stejný jména,ale budou dvě stejný.On to ještě neví,jestli to bude kluk,tak to bude pro něj aspoň pěkný překvápko.Takže pssst..Třeba dostanem holčičku a bude,ale asi bych radši kluka.Pozdravuj Tomáška od tety. Já běžím za chvilu do práce

frenkina
18. čer 2010

Peťul malýmu jsem dala za tebe hubánka 😉 a moc jsem ho pozdravovala dnes má teda roupy.Dnes mi přišel stoleček na hraní teda spíše domeček tak jsem moc ráda a malej jak ho viděl se hned strašně smál.tk jsem ho k němu postavila a culil se 🙂

brundik
18. čer 2010

Ahojda holky 🙂 Jsem zpatky, cela a zdrava a i jsem si tu konferenci uzila ac to bylo pracovni. Ale o zabavu bylo taky postarano 😀
Ja se prznam, ze uz ani docitat nestiham, vzdycky jen posledni stranku. Megynko, budu drzet palce na ivf 😉
A Leo, tobe samo taky a uzijte si dovcu a at se vam podari uplne vypout 😉 A mesic do psychotestu utece jak voda a zase budete bliz 😉 A nemusis se vubec bat, i Mila to tu psala a ja ji musim dat za pravdu, ja byla z psychotestu vesela jeste pul dne, je to sranda 😉
Nevim, jestli v CR jdou veci lip. Vsechno je to o lidech a mam pocit, ze co se tyka adopce, tak to tady opravdu delaj lidi s laskou k te praci, jsou zkratka na pravem miste. Tak preju, aby jste uz taky narazili jen na takove lidi 😉
Ja se priznam, ze me teda ani nenapadne nakupovat detske veci 😅 Tenhle obchod je pro me, jak obchod s doutnikama nebo s rybarskejma potrebama 😀 Ale ono to prijde, az bude pro koho 😵
Juuu, Frenki, tak to je paradni zprava, Tomasek uz bude nosit vase jmeno 😵

Ja jsem se dneska rano dokodrcala vlakem ze Slovenska, zabehla na chvili do prace a na poledne s manzelem k psycholozce na konzultace, neupravena z vlaku a navic kvuli praci jeste s drobnym zpozdenim, idealni zadatele 😀 Ale psycholozka super, bezvadna pani, povidali jsme si 1,5 hodiny o vsem moznem od detsvti, po studia, o detatku, o seznameni se s manzelem.... A za tri mesice by se to melo uzavrit na magistratu a uz nebudeme jen zadatele, ale budeme schvaleni zadatele 😵

Holky, ja se s vama asi rozloucim, o vikendu se sem asi zas nedostanu a hned v pondeli nastupuju na tu operaci, ale ozvu se hned jak me propusti. Papaaa, krasny vikend

megynka
18. čer 2010

ahoj brundik 😉 uži si pekný víkend a nech to v pondelok dobre dopadne 😉 🙂
a krásna víkend prajem všetkým 🙂

megynka
18. čer 2010

píšem jak maďar 😀 ...nie krásna ale krásny 😀 😉

klaraemma
18. čer 2010

ahoj holky,
v rychlosti všechny zdravím. skočil na nás nějaký hajzl bacil, tak pšíkáme, smrkáme, kašleme - no hnus, to je tím počasím bláznivým 😝
frenkie - hodně štěstí u soudu i když to už je jen formalita, ale vzpomínám i na nás, jaký to bylo, my měli druhý , poslední soud přesně na den Emmči svátku. Jinak zítra to budou přesně 2 roky od toho dlouho očekávaného telfonátu, zkrátka, zítra to budou 2 roky co nám zavolali že pro nás mají Emmču 🙂 , takže jako ještě před
2 lety jsem nic netušila, a hrozně se netěšila do práce........................... přitom už jsem tam šla naposledy a nevědělo o tom 😀
jinak naše modelka si dneska vylepšila ú´čes modrou indulonou, tak jsem jí odpoledne narvala do vany, umyla vlasy šamponem, ta řvala, protože když jí řekneme zavři oči tak zavře pusu - nechápu, tělo pojmenovat umí, takže scénka, že jestli šel někdo kolem baráku, tak si asi pomyslel, ale mastný vlasy má stále 😝
mějte se všichni krásně, buďte zdrávy,holky i kluci a zase někdy papa

klaraemma
18. čer 2010

skřižanová - teď jsem si přečetla co vám přihodilo, taky nechápu, hrozný, teď to tu říkám manželovi, vůbec si to nedokážu představit, když si vzpomenu na ten telefonát, na tu hroznou radost a vůbec a pak teda znovu telefon a takový zprávy, děsný. No snad paní dodrží slovo a už se brzy dočkáte. hodně sil.

jajkaz
19. čer 2010

Ahojky,
Frenki, co vy s tím Tomáškem děláte 😉 To už je takovej chlap, obzvlášť na té poslední fotce mi to přijde 😵
Klaro, že bych se nechala Emičkou inspirovat... mám hrozně suché konečky vlasů - říkáš modrá indulona 😀
Brundik, držím palečky na pondělí...

mila30
19. čer 2010

Ahoj holky,
Frenki, Tomášek je teda smíšek, no na fotkách je vždycky kouzelnej 😵 .
Jíťo, koukám, že jsi v jednom kole, ale aspoň to dobře utíká 🙂 .
Klara... malá je lumpice 😀 .
My jdeme dnes do kojeňáčku, mají tam dětský den 🙂 .

Mao...vše nej k narozenináááááááááááááááááááááááám, hodně štěstí, zdraví a ať se ti splni vše co si přeješ. 😵

misanda
21. čer 2010

ahoj holky, můžu se přidat? 🙂

wrtulka
21. čer 2010

Ahojky všem..
Ahojky Misando určitě se můžeš přidat.. mám pocit že tě od někud znám 😉

misanda
21. čer 2010

jé, ahoj Wrtul 🙂 to jsme se zase sešly, což? 😝

wrtulka
21. čer 2010

Misando sešly no 😀 😉 ale odkud já tě znám? Pověz 😀 😵

misanda
21. čer 2010

Wrtul, viva IVF!!! Neni nic lepšího 😝

wrtulka
21. čer 2010

Jinak holky u mě moc nového nění jen že 20 července odjížím do Františkovek !Strašně moc se těším!
a pak taky že už nám chybí poslední formulář abysme mohli dát žádost k adopci.. a ten snad bude brzo 😵 takže teď uvažuju jeslti tu žádost tdát před nebo po lázních..