Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

ferdice
7. črc 2010

mila30 to je fakt silene. to by mne taky nenapadlo, ze se to muze stat. opatruj se, vyzdravuj, at si muzete brzicko vyzvednout mrazacky.
megynka drzim palce na to jedno kvalitni
brundik mas moc pekny nahled na svet, sice se nezname, ale tve smysleni je mi blizke.
leus hlavu vzhuru, vsak se brzy taky dockas. neni to vzdy lehke to je jasnacka.
ja jsem ted udelala radost svym rodicum (snad) a taky sobe 😀 poridili jsme jim stenatko z utulku. at se maji o co starat, kdyz si vnoucata davaji tak nacas. oni se teda casto staraji o nasi psici, tak aby meli svoji 🙂 dneska jsme ji vyzvedli a zavezli rodicum na chatu, no bylo dojeti a slzicky v oku 🙂 tak mam takovy lepsi pocit. ze zrovna nejakou takovou vzpruhu nase rodina potrebovala. snad si vzajemne daji hodne radosti, ale urcite joooo.

tulik1
8. črc 2010

ahojky holky, tak hlasim ze prvni krok mame za sebou, dneska jsem zavolala na urad a zjistila si konkretni info o adopci, na pondeli mam domluvenu prvni schuzku, tak uz se to opravdu rozjizdi. mam radost, dneska si dam asi trosku vinka na malinkou oslavicku zacatku ...
Mila 30: no tak tedy to je des, opatruj se a odpocivej, to je hruza co se muze stat, me po OPU museli udelat jeden steh, taky tam neco napichli, ale to bylo uplne v pohode a druhy den uz jsem o tom nevedela ...
Megynka: pondeli se blizi, uz aby to bylo, vid? jsem zvedava kolik jich budes mit, budu drzet vse co mam ...

megynka
8. črc 2010

@tulik1 tak presne aj my sme si po úspešnom začiatku s adopciou otvorili vínko 😉 je to taký pocit istoty tá adopcia, že to miminko raz určite príde 🙂
po dnešnej kontrole mám 16,15, a tri 13 mm folikuly, kontrolu mám zasa v sobotu a OPU sa možno posunie na utorok, ale to sa uvidí až v sobotu

maova
9. črc 2010

Přišel nám dopis, že jsme schválení žadatelé 😵 Hurááá 🙂

jajkaz
9. črc 2010

Mao, supéééér 😀 😉 Mám z toho velkou radost 😉

ferdice
9. črc 2010

Mao, gratulujiiiii. krasny prazdninovy darecek. to je parada 😀

wrtulka
9. črc 2010

Ahojky holky..
u nás pořád nic nového chybí ten jeden poslední papír..
ale koukám že Maova má super truper zprávu takže obrovská gratulace teď už jen ten kouzelný telefonek 😵 😵 😵

megynka
9. črc 2010

@maova gratulácia 😵 nech čím skôr zazvoní kúzelný telefón 😵

mila30
9. črc 2010

@maova Marti moc gratuluji 😵

maova
9. črc 2010

Děkujeme moc všem holky 🙂 Asi bych si to mohla napsat do tabulky 😀

monajs
9. črc 2010

@maova mao, moc moc gratuluju 😀 super zpráva
Mila: teda, to je děs 😲 tak odpočívej a šetři se 😉

tulik1
10. črc 2010

maova: no supeeer, tak to je tedy duvod k oslave, uz se nemuzu dockat, az budeme taky tak daleko, ale ted jsme na uplnem zacatku ...

brundik
12. črc 2010

Ahoj Holky, zacala jsem chodit do prace a uz mi nezbyva cas sem zajit, ale s tim se pocitalo.
@mila30 Milo, jak se hoji brisko? Opatruj se jako poklad 😉
@maova Mari, to je uzasna zprava 😵 Moc, moc gratuluju a verim, ze se ti rozzarilo slunce uvnitr a zahnalo aspon trosku chmury 😉 Tak at to cekani ubehne jako voda 😉
@tulik1 Tak at to pekne frci a 1. navsteva dneska udela ten nej dojem 😉
@megynka Megynko, jak je to u tebe s OPU, kdy jdes?
@ferdice Tak to je krasnej darek, ja bych taky brala psika, ale my porad nekde trajdame a kdyz netrajdame tak jsme v praci, pejsek by trpel. Ale casem urcite bude. Meli jsme voriska Betynku, umrela skoro v 18 letech, asi proto bych brala zase voriska, byla to neuveritelne chytra holka 🙂
Holky, papapaaa

megynka
12. črc 2010

ahojte 😉
@brundik v sobotu som bola na kontrole a zrazu tam bolo 8 folikulov 😀 ale tri boli malé, vraj tam vajká nebudú ale 5 ich bolo pekných ale docent im dal ešte jeden deň na viac a tak som včera večer dala pichnúť pregnyl, dnes mám voľno a konečne ráno bez injekcií a zajtra sa ide na OPU 🙂
držte palce až sa zajtra preberiem 😀 a potom dám vedieť koľko bolo vajok 😉
všetkým prajem krásny dník 😵 pa

mila30
12. črc 2010

Megynko, držím palce..já měla 6 vajec a mám z toho 5 embryek..tak určitě na tom budeš podobně 🙂 . Jo a předposledně jsem měla 5 folíků a z toho 7 vajec...tak uvidíme zítra..myslím na tebe.

Brundik, je mi líp..ale tentokrát ta rekonvalescence bude delší ještě jsem dost unavená...ale ono po takovém zákroku nemůžu čekat zázraky, není to ještě ani 14 dní.
Holky, zítra jdeme na pohovor k psycholožce, tak jsem zvědavá jak dopadneme 😅 .

Mao..když jste byly po tom pohovoru, tak se vám pak ozvali z magistrátu ohledně toho posledního vyplnění co se týče mimi a pak vám přišlo schválení?

maova
12. črc 2010

Mílo, vůbec se z magistrátu neozvali, přišlo rovnou to schválení a je tam napsáno, že do 15ti dnů máme nahlásit, jestli jsou nějaké změny. Dokonce přišly dva dopisy, pro každého jeden a já ten svůj ještě nemám vyzvednutý. Takže jak zajdu na poštu, zavolám tam a uvidíme co dál.

mila30
12. črc 2010

Ahááá, tak to jsou věci. Tak to pak napiš co si se dozvěděla. 🙂

maova
12. črc 2010

Určitě napíšu 🙂 Taky jsem čekala, že se nějak ozvou, kdy máme přijít, ale asi nám to řeknou po telefonu 🙂

brundik
12. črc 2010

@megynka Megynko, na zitrek drzim palcaky 😉
@mila30 Milo, to je jasny, Chce to cas, aby se telo dalo do poradku, vzdyt to byla velka oprace 😔 U pani psycholozky to bude jen prijemne povidani, niceho se neboj 😉 A bud opatrna 😉
@maova Marti, nam i na kurzy prisly 2 dopisy pro kazdeho zvlast. A pokud by nebyly zmeny, tak myslis, ze by jste na magistrat ani nemuseli?

megynka
12. črc 2010

@mila30 ,@brundik ďakujem 😉 už nech som zajtra doma, inak ma z tohoto tepla chytila spavá nemoc, možno by som ani narkózu nepotrebovala 😅

wrtulka
12. črc 2010

Ahojky Megynka moc na tebe myslím a zítra ti budu moooc držet pěsti!!!
Určitě to dobře dopadne!Věřím tomu!!! Pak písni budu napnutá kolik bylo vajuch 😉

megynka
12. črc 2010

@wrtulka ďakujem, určite zajtra napíšem....dúfam, že sa preberiem....uf, už nech som zajtra doma

godi1
12. črc 2010

ahojky,

sice jsme ještě nedošli k tomu, že bychom museli žádat o adopci,ale s temi výsledky jaké mám nás to asi nemine, tak bych se chtela zeptat, jestli je tu nekdo z Pardubic a nepodelil by o své zkušenosti s adopcí v Pardubickém kraji. Budu ráda za každou zprávu, piště prosím do IP. Moc díky vsem...

wrtulka
12. črc 2010

Godi ahojky já jsem z Parudubic..tedy tam žádáme..
a paní je tu moc fajn.. ale dlouhé čekačky 😔 😔 😔 4-5let na zdravé bílé mimi do roka.. 😔
my tedy taky ještě nepodali žádost ale už ji máme skoro celou vyplněnou doma 😉

omcamauta
12. črc 2010

Ahoj holky, můžu se k vám přivtírnout s dotazem?
Kam máme jít pro žádost, když máme trvalé bydliště - já v městě A, manžel v městě B, žijeme spolu v městě C a tak za rok se plánujem stěhovat do města A? Problém je v tom, že A a C jsou od sebe 400km 😠 tak nevím, jestli by si rozběhnutou žádost uměli předat... nebo jestli ještě počkat ten rok?

monajs
13. črc 2010

@megynka megynko, držím moc palce 😀
@mila30 jak ti je? buď na sebe opatrná 😕 a držím palce k psychologovi 😉 😉
@wrtulka jé Wrttulko, takové čekačky? Nám zubatá říkala,že ze zákona je čekací doba max.3 roky a pokud kraj do té doby nenajde mimi, jde to na ministerstvo a ti na to mají ještě půl roku, ale prý oni už do půl roku to mimi musí najít...... 😕
@omcamauta- ahoj, teda, tak to nevím... ale holky ti určitě poradí,neboj.Nebo se zeptej na sociálním odboru kde bydlíte a oni určitě poradí 🙂

omcamauta
13. črc 2010

@monajs ano, plánuju se zeptat na sociálce, ale říkala jsem si, že třeba někdo tady má zkušenost a poradí dřív. Já ani nevím - mám se na tu sociálku nějak objednat telefonem předem nebo prostě přijdu a vyčekám si normální řadu? 😅 je to všechno takové čerstvé, no, jsem z toho trochu vyjukaná.

maova
13. črc 2010

@omcamauta nám říkali, že nejlepší je žádost podávat v místě trvalého bydliště budoucí maminky. Takže pro vás město A, což je teda hodně z ruky. Ale myslím, že to jde i v místě bydliště manžela, takže B, jenže pak budete zase ve městě A 😀 No nemáte to jednoduchý 😀 Nejlepší by to bylo podat v C, ale to nevím jestli půjde, tam abyste si absolvovali během toho roka všechno co je potřeba a pak to jen po přestěhování předat do A.
Asi ti tady bohužel neporadíme a budeš se muset na soc. vydat 😉 My jsme tam zašli, dostali jsme na paní telefon, protože tam zrovna nebyla a pak jsme se k ní objednali 🙂

mila30
13. črc 2010

Megynko, tak tfuj tfuj pro štěstí a těším se co napíšeš 🙂 .
Vítám nové holky,
Omcamauta tak to taky nevím jak to je, ale nejlepší bude na sociálku zavolat a objednat se a uvidíte 🙂 .

petula82
13. črc 2010

Ahoj holky. Mílo,tak to jsem ani netušila,že se může stát něco takového.No hlavně se brzo uzdrav,ať si můžeš jet pak co nejdřív pro embroušky.Hezky odpočívej.Prosímtě a kam to chodíš do Caru?
Omcamauta,vítám tě tady. Tady o tom nám říkala naše soc.pracovnice.Vy si můžete vybrat,kde budete žádat. Vždy to musí být v místě trv.bydliště,ale buď jeden kraj nebo druhej kraj.A protože předpokládám,že by jste chtěli ,aby jste to mimčo dostali co nejdřív,tak prý jsou na tom docela dobře čechy.Tam je ta čekačka nejkratší. Domluvte si schůzku na sociálce a na všechno se ptejte.Klidně si udělej i seznam otázek. Ještě chci říct,že my už budeme mít 2roky od podání žádosti,tak se to mohlo taky malinko změnit.Hodně štěstí.

Mao,moc gratuluju! To bylo doma radosti,co. Megynko,máš pěknou úrodičku,jen tak dál.

Jo a já jsem na PN