Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

juvik
4. kvě 2010

Ahoj,
vidím, že tu vládne tabulkománie 😀 ....ale hezky jste to udělaly, jste šikovné 😉

U nás byla paní Zubatá asi jen půl hodinu, seděla jen v kuchyni a povídali jsme si...po bytě se vůbec nekoukala, jen se vyptala, kolik místností máme.....byla v pohodě.

wrtulka
4. kvě 2010

Ahojky Megy tak pak písni jak to dopadlo jsem napnutá!!!
Manža ve čtvrek jde zase k doktorce.. tak snad z ní vymámí pro oba potvrzení že jsme zdraví minuel byla doktorka nemocná 😔
v pátek snad dostanu potvrzení od zaměstnavatele.. no a a už se nám ty papíry začnou snad trošku scházet 😝 protože to je doba..

lea296
4. kvě 2010

Ahojky, no mě přišlo, že u nás byla moc dlouho a že se moc vyptávala, ptala se taky na všechny zaměstnání, kde jsme kdo pracoval a jak dlouho.
Tabulky moc pěkný holky, je to přehledný.

feliccita
4. kvě 2010

k nám dorazí Zubatá ve čtvrtek, ale už v 6hod. ráno na snídani. Je hodná, přizpůsobí se nám, ať pak můžeme fičet do práce. Zítra nesmím zapomenout a zavolat jí, že to jako potvrzuji, že to platí. Prý to bude tak na 1,5 hod. No, trošku doma gruntuju a domlouvám našemu pesanovi, ať je ve čtvrtek hodný a moc neslimtá nad snídaní!

juvik
4. kvě 2010

Feliccita, tada v 6 ráno 😕 ...to kukám...to je paní ranní ptáče 😀 Mě kdyby viděla v 6 ráno, tak mi dítě do péče nikdy nesvěří 😀 😀 😀 ...jsem vždycky jak vyoraná myš 😅

petula82
4. kvě 2010

˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙

Ahoj holky,jak se máte? No jdu si přečíst,co píšete.U nás nic nového,už jsem zase v práci a nestačím se divit všem novinkám 😎
˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙

petula82
4. kvě 2010

Holky,no vy jste šikulky 😀 klidně poupravujte,mě tak moc nejde,asi bude lepší mít tu tabulku na stránce. Maova,ta tvá je nejhezčí.A jak se máš? co je nového?

petula82
4. kvě 2010

🙂 ČEKATELKY NA MIMINKA 🙂
˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙
Jméno....... * Kraj/ okres..... * Podáno... * Testy/kurzy...... * Schválení... * Čekání.. * Jméno, věk

KLARAEMMA * Strakonice.. * 6/2006.... * 12/06 - 1/07.. * 1/2007.. * 2 r. * Emma
FRENKINA * Ústecký.......... * 4/2008.... * 2-5/2009......... * 9/2009........ * 1r a 9m. * Tomášek, 2,5m
JUVIK......... * Mor-slez......... * 7/2008.... * 4-6/2009......... * 10/2009...... *
ZEJM.......... * Středočeský.. * 4/2009.... * 6/09-1/2010... * ČEKAJÍ........ *
MAOVA....... * Praha............. * 10/2009.. * 2-5/2010......... *
BERUŠKA..* olomoucký.....*
LEA .............* plzeňský ........* 4/2010.....*
MÍLA ............* Praha.............* 2/2010......*5-6/2010...........*
ŽOFKA ........* Praha.............* 4/2010......*
PEŤULA......* jihomoravský * 8/2008.....*2-7/2009............* 9/2009
KLARAEMMA * Strakonice.. * 2.žádost.* Duben 2010....*
IVKAJ ..........*Praha ...............* 5/2010
WRTULKA Pardubice...........*
BRUNDIK *Praha.................*2/2010......*4-5/2010...........*

˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙˙·٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠·˙

jajkaz
4. kvě 2010

Ahojky,
u nás se paní "Z" taky celkem zdržela. Vyptávala se na naše dětství, sourozence, rodinu, školu... Ale velice fajn jsme si popovídali. Pak mě manžel vezl do práce a vzali jsme i ji, aby nemusela autobusem...
Koukám, krásný tabulky 😵 No a že jsem u Mao a Zejm taky zapsaná, to jste mě holky potěšily. 😉 Že jste mě nešouply přes palubu... Příští týden jdu na kontrolu a moc doufám, že bude vše ok, protože mě poslední dobou pobolívá bříško, ale snad si jen Bublinka dělá místečko...
Holky, tak ať je ta krásná tabulka brzyčko plná jmen 😀

b.e.r.u.s.k.a
4. kvě 2010

Teda holky vy se asi nudíte,že vymýšlíte pořád lepší a lepší tabulky 😵 Jste šikulky.
Tak jsme zvědavá na tu naši návštěvu paní zubaté.Dostali jsme od ní papír s bodama co o nás bude chtít vědět a ten když si vyplníme,tak nás prý moc zdržovat nebude.Je to vlastně takový životopis 🙂 a pokud nás napadne ještě něco co tam není,tak to máme připsat.Takže ještě ten vyplním a je to.
Wrtulko vidím,že jsme s tím nastejno,taky se snažíme dát papíry do kupy,aby jsme je mohli co nejdříve odnést,snad nám to do týdne vyjde.A pak návštěva
Jo holky těch psychotestů se bojím,snad je zvládnu,já jsem děsný trémista ☹ Ale říkám si,že debil snad nejsem,tak doufám,že je nezhatím,aby nám tak kvůli tomu nechtěli dát mimi. 😒

zejm
4. kvě 2010

berusko, testů se vůbec neboj! Jsou to jen otázky typu: Chtěli byste být raději architektem nebo manažerem? atd. Žádná hrůza. Navíc můžeš odpovídat i nevím. To jsem dělala často 🙂 Jsou tam taky asi tři otázky na číselné řady, ale nic těžkého, a pár otázek z češtiny (napište opak opaku ke slovu levý). Ale tyhle otázky jsou prý ze všech nejmíň důležité.
Radím si před vyplňováním písemných testů uspořádat s manželem osobní rozhovor, kdy si společně odpovíte na otázky. My jsme si povídali o tom, co se nám jednomu na druhém líbí, čeho si ceníme, co nám třeba trošku vadí, kdy a kde jsme se seznámili, jak jsme spolu dlouho, co je pro nás ve vztahu důležité, jestli jsme měli nějaký vzájemný konflikt atd atd... Zkrátka věci, na které se nás asi budou ptát - a ptali, bylo fajn, že jsme pak odpovídali víceméně ve stejném duchu a dlouho jsme nemuseli přemýšlet. A kromě toho, to byly moc hezké společné chvíle si tak povídat, šli jsme tam pak celí zamilovaní... 🙂

Určitě je pak srandovní, když na otázku: Čeho si na Vás Váš manžel cení? odpovíš: Dobře vařím.
A on na otázku: Čeho si na své ženě ceníte? odpoví: Má hezké zuby. Co Vám na ženě vadí? Jak vaří... 😀

zejm
4. kvě 2010

Našla jsem, jak kdysi popisovala testy blabola, tady to je:
"tedy - pohovor byl opravdu spojen s testem - dalsi kolo nas ceka pristi stredu - myslim, ze to bude horsi, ma se hodnotit to, co jsme dnes vyplnili/napsali. ...pani psycholozka nejprve zopakovala a upresnila to, co nam rikala zubata: jake deti jsou prichazeji coby pravne volne k adopci, jake jsou zde predpoklady, jake jsou soc. pomery, ze kterych pochazeji. rikala nam, ze co se tyka onemocneni - pry do adopce prichazeji vetsinou deticky s lecitelnym, ty s nelecitelnym jsou spise vhodna pro pest. peci. a pak doslo na testik - delali jsme ho kazdy zvlast (oba s pani psycholozkou v jedne mistnosti)
cast (cca 180 otazek) se vyplnovala na PC - odpovedi typu A,B,C - z cehoz B byl ? - tuto odpoved jsme meli volit v pripade, ze jsme se nemohli stotoznit s odpovedi A ani C - otazky typu: pokud jdete po ulici, zaujme vas spise (nebo tak nejak) A - malir pri praci na obraze, B - ?, C - staveni budovy, pracovali byste radeji jako A - poradce, B - ?, C - architekt, (uz si fact moc nevybavuji presne formulace ) ..., pak tam bylo take par otazek na logicke rady - posloupnosti.
dalsi cast byla psaci/podtrhavaci - otazky typu: kdy jste se seznamili s manzelem a co vas na nem nejvice zaujalo/jake bylo vase nejvetsi dosavadni nedorozumeni a proc/uvedte 3 dobre a 3 spatne vlastnosti svoje a sveho partnera..

nasledujici cast byla spis takovy formular zamereny na vychovu rodici rozclenena na oddeleni otec/matka - odpovedi typu ano, zcasti, ne. otazky typu: zajimal/a se o to, co jsem delal/a/dusledne kontroloval/a dodrzovani prikazu/spokojil/a se s moji vymluvou atp. (uz si nevybavuji presne formulace)
posledni cast byla zamerena na manzelstvi - otazky spise skala: ano, vzdy, vzdy.. ne, nikdy. Otazky typu: pokud se nepohodnete, kdo ustoupi (tady zrofna byly odpovedi: ja, manzel/manzelka, snazime se vyjit si vstric, nikdo - myslim tedy), jak casto libate sveho partnera (tam zase bylo: kazdy den ... nikdy) ja si tedka fact nevybavuju
...
ted kdyz nad tim tak premyslim, tak bych asi na nektere otazky odpovedela trochu jinak, ale uz to nezmenim, tak na to nebudu myslet u spatnych vlastnosti manzela jsem uvedla jen jednu a to neduslednost, ale pritom mi v nekterych vecech pripada peclivy az moc. to nedorozumeni je tam formulovano tak, ze: v kazdem manzelstvi dojde obcas k n. a tak jsem napsala, ze zadne extremni si nevybavuji, ale jednu neshodu jsem napsala. hlavne me mrzelo, ze jsem napsala u manzela jen ty 3 dobre a on jich ma samozrejme vic. (ono tam je napsano, ze vylozene nemusi byt spatne, mohou byt i vlastnosti o kterych si myslite, ze by se mohl zlepsit). doma jsme se bavili o tom, co jsme vyplnili a jisti si nejsme vubec nicim - vcelku paradoxne jsem v jednom testu uvedla: jak jste se vyrovnali se skutecnosti, ze nemuzete mit deti - moje odpoved: vubec s tim nemam problem - dalsi otazka: zena i muz maji urcite zivotni ulohy a) materska-otcovska, b) budovani domova, c) manzelska-milenecka, d) spolecenska - seradte dle dulezitosti - tak ja uvedla, ze na 1. miste u zeny je materska ale co - uz to nenapravim, ani nevim, jak bych to seradila jinak nez jsem uvedla - s manzelem jsme se doma shodli, ze jsme tyto body seradili uplne stejne jak pro zenu, tak pro muze a oba jsme uvedli, ze s tim, ze nemuzeme mit deti problem nemame. tak uvidime, co nam povedi priste"
Snad blabole nebude vadit, že jsem ji tu ocitovala, ale je to veřejně přístupná diskuze, tak snad ne. A věřím, že Vám to teď může pomoct, jako mě, kdysi... To už je doba a vyjádření o schválení pořád nikde. Áách jo! ☹

b.e.r.u.s.k.a
4. kvě 2010

Zejm díky moc mi to pomohlo a jsem i klidnější.Holky já vás nemít 😉

maova
5. kvě 2010

Ahoj holky, když čtu o těch psychologických testech, tak mám pocit, že jsme vyplňovali úplně něco jiného. Žádná posloupná řada, žádná čestina, ani jestli chci být víc malířkou nebo architektkou. Dobré a špatné vlastnosti ano, ale asi prostě záleží na místě, každý to má trochu jiné 🙂 Jinak taky něco bylo na PC, něco se pak vyplňovalo ručně, a ještě se kreslilo 😀

megynka
5. kvě 2010

dobré ránko 😉
zejm díky aj men to moc pomohlo, lebo sa tiež obávam psycho testov a pohovorov a takto mám aspoň predstavu čo ma čaká, som tiež hrozný trémista 😒

zejm
5. kvě 2010

Je pravda, že blabola je náhodou ze stejného kraje jako já - takže není divu, že jsme vyplňovali totéž... Ale rámcovou představu to určitě pomůže vytvořit. A my jsme nic nekreslili... Stejně by mě zajímalo, co se z toho dá zjistit. Mám uměleckou školu, stromů jsem nakreslila stovky, takže vím, jak strom vypadá - bez ohledu na to, jaká jsem. Možná to má smysl u dětí, ale u dospělých??? No, jsem ráda, že my jsme kreslit nemuseli.

maova
5. kvě 2010

Holky, těch psychotestů se nebojte. Prostě takové vyplňování, ale nic složitého, říkáte jen svůj názor 🙂 Já teda ještě nevím vyhodnocení, tak doufám, že potom nebudu mluvit jinak 😀

zejm, taky si říkám, co poznají podle stromu. Ale je fakt, že každý ho měl úplně jiný 😀 Já kreslit neumím, takže můj byl takový jak z první třídy 😀

b.e.r.u.s.k.a
5. kvě 2010

Jak vás tu tak čtu,tak kdyby to nebylo důležité,tak bych se u těch testů i pobavila 🙂 A na kreslení jsem zvědavá,to bude oříšek 😵

lea296
5. kvě 2010

Zdravím Vás všechny, mě sice psychotesty teprve čekají ,ale loni,když jsem potratila,tak jsem na tom byla v nemocnici po psych. stránce dost špatně, tak mě navštívila jejich psycholožka a taky chtěla, abych namalovala strom. Přijde mi, že je to asi při vyšetření psychologickém hodně standartní namalovat strom. Já taky kreslit neumím, namalovala jsem strom a na tom jablka, ona na to koukla a řekla dobrý, dala mi vyplnit test a konstatovala, že jsem naprosto normální a šla.

maova
5. kvě 2010

berusko, někdy to i byla sranda, to máš pravdu 😉 Ale přesně, je to důležitá věc, tak se člověk snaží to vyplnit co nejlíp podle sebe. Měli jsme tam doplňování vět a někdy co mě napadalo ... 😀 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
5. kvě 2010

Holky tak já se asi začnu učit malovat stromy 😀 😀 😀

maova
5. kvě 2010

beruško, to se neuč 😉 Nejlepší je, když prostě namaluješ ten první, který tě napadne. U naučeného už se nic nedozvíš 😉

b.e.r.u.s.k.a
5. kvě 2010

já to myslela ze srandy mao 😀

maova
5. kvě 2010

Já vím 😉 😀 Ale stejně si myslím, že jak už člověk ví, že se bude kreslit strom, tak si asi nějakou představu v hlavě udělá. Co asi nakreslit. My jsme to naštěstí dopředu nevěděli, ale je fakt, že možná bych stejně nakreslila tak i tak ten z první třídy 😀

zejm
5. kvě 2010

Náhodou ty testy sranda byla. Bavili jsme se s manželem výtečně a paní psycholožka se k nám bez zaváhání přidala. Taky říkala něco v tom smyslu, že jsou ty testy pěkně na budku, ale že je to dáno, tak se nedá nic dělat. Ale nasmáli jsme se dost 🙂

maova
5. kvě 2010

zejm, asi pak u psycholožky je to jiné, než jen samotné to vyplňování testů ne? 🙂

b.e.r.u.s.k.a
5. kvě 2010

to máš pravdu,ale já stejně asi nakreslím nějaky jako ty z první třídy 😀
A co ty,jak je v práci?Já se za xhvíli taky chystám,musím jít dřív,abych ještě zaplatila doplatek na dovolenou.

maova
5. kvě 2010

V práci nic moc, za chvíli budu muset končit. Ale jak já si pořád říkám, můžu být ráda, že jí mám 🙂, takže si nebudu stěžovat 😉
Kam jedete na dovolenou? 🙂

zejm
5. kvě 2010

My jsme byly při vyplňování testů spolu v jedné místnosti i s paní psycholožkou. A byla to sranda 🙂

maova
5. kvě 2010

zejm, aha, vy jste to měli spojené všechno v jeden den? Tak to bylo asi určitě lepší 🙂