Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

zejm
29. dub 2010

Frankie, to je ale fešák! Celou cestu se za vámi určitě otáčely holčičky 😉

Ahoj manas, leo, zofko, feliccita!!! Hezky se nám to tu rozrůstá, to je prima. Vítáme!

Na Baby-café, kam psala odkaz Juvik, mají milý pořadníček, jen tak mezi sebou. Co říkáte, neuděláme si ho taky? Ať máme přehled, kdy, jak, koho schválí, jak dlouho to trvá ve kterém kraji, případně kdy nám komu dají jak staré děťátko.

Začnu u sebe:
Zejm, středočeský, žádost vyzvednuta 1/2009, žádost podána 4/2009, psychotesty 6-7/2009, kurzy 12/2009-1/2010, čekáme na schválení

A co Vy? Frenkie, Mao, Juvik, Wrtulka, Jajka, Petula, Klaraemma, Pet.s atd. atd.
Zkusím z toho udělat nějakou přehlednou tabulku a průběžně ji budeme aktualizovat. Aspoň lépe uvidíme, jak nám to čekání odsýpá 🙂

b.e.r.u.s.k.a
29. dub 2010

Tak se přidávám:

Zejm, středočeský, žádost vyzvednuta 1/2009, žádost podána 4/2009, psychotesty 6-7/2009, kurzy 12/2009-1/2010, čekáme na schválení
Beruška,Olomoucký,žádost vyzvednuta 4/2010

juvik
29. dub 2010

Zejm, středočeský, žádost vyzvednuta 1/2009, žádost podána 4/2009, psychotesty 6-7/2009, kurzy 12/2009-1/2010, čekáme na schválení
Beruška,Olomoucký,žádost vyzvednuta 4/2010
Juvík, žádost vyzvednuta 06/2008, žádost podána 07/2008, psychotesty a kurzy 04-06/2009, schválení 10/2009

zejm
29. dub 2010

Tak pořadníček visí na mém fotoblogu, bohužel se nepodařila udělat tabulka, ale nevadí, i tak to bude docela hezky přehledné. Díky!!!

zejm
29. dub 2010

Juvik, teď koukám, Vám to od podání žádosti do schválení trvalo rok a 4 měsíce - fíha... 😒

frenkina
29. dub 2010

zejm :zítra najdu papíry a napíšu ti to juu dnes už se mi neceee 😀

mila30
30. dub 2010

Ahoj holky,
tak já se taky přidávám 🙂

Míla: Praha, žádost vyzvednuta 01/10, žádost podána 02/10, první kurzy 05/10, závěrečné kurzy 06/10, psychotesty 06/10.

Holky, v pondělí nastupuju do nemocnice na tu operaci, tak na mě prosíííím myslete 🙂 .
Frenki, malej je úžasnej, jakou má pěknou pepici 😀 . Je to fešáááák 😵 .

zejm
30. dub 2010

Prima, Milo, už jsi tam 🙂
Budeme na Tebe moc myslet, neboj. Všechno dobře dopadne a pak rovnou vzhůru za mimískem!!!

mila30
30. dub 2010

Zejm, díky moc. Tý jo ty si taky koukám ranní ptáka dál doskáká 😅 .

zejm
30. dub 2010

Ale normálně ne, ale včera padlo rozhodnutí, že dám výpověď v práci, tak jsem z toho jakási rozrušená 😉
Navíc musím budit holky do školy a než se obléknou a poperou, mám chvíli čas 😀

mila30
30. dub 2010

Jéje to mě mrzí s tou prací, ale jestli je to z tvé strany, tak držím palce ať ti to dopadne co nejlíp. 😉
A věřím, že s holkama je to po ránu makačka 😀 .

b.e.r.u.s.k.a
30. dub 2010

Jé zejm to je krásný čekatelský pořadníček 🙂 ,tak ať se nám všem brzy celý zaplní 😉 Jináč hodně zdaru v práci a ať to s tou výpovědí dobře dopadne.

wrtulka
30. dub 2010

Dobré ránko..všem..
holky čekatelský pořadníček je super nápad! 😵 😵
tak taky přidávám info..i když u mě toho zatím moc není..
Jitka, Pardubický, žádost vyzvednuta 04/10 a to je celé..
ale jsem taky moc ráda že se tohle témátko teď tak hezky rozrůstá 😵

juvik
30. dub 2010

Dobré ránko,

Wrtulko, neboj, brzo se ti to tam začne zaplňovat 😉

Zejm, krásně jsi to zmákla s tím pořadníčkem 🙂 Jinak, máš pravdu, trvalo to u nás celé přes rok....ale nám paní ze sociálky říkala, když to odesílala na kraj, ať počítáme, že se ozvou nejdřív tak za 8 měsíců....byli jsme tehdy v šoku...ale tak čekali jsme, co nám zbývalo a opravdu cca po 8 měsících přišly pozvánky na testy a kurzy. Nevím, proř to tady tak trvá 😒
A proč vlastně odcházíš z práce? Jestli se teda můžu ptát?

Milo, držím palce na operaci 😉

zofka44
30. dub 2010

Dobré ranko děvčátka,
tabulka je dobrý nápad, u mě tam zatím moc informací nebude, ale přidávám se:
žofka, žádost vyzvednuta 03/2010, žádost podána 04/2010
Mílo držím palce, ať operace dobře dopadne!

zejm
30. dub 2010

Tak, holky - zaktualizováno!!! Jen u Juvika a u Žofky mi chybí kraj, nevím, jestli nechcete nebo jste zapomněly. Je to na Vás

Proč odcházím z práce? Mám strašné neshody s vedením. Neudělala jsem nic špatného, vedení vlastně taky ne, ale jde o tak zásadní nesoulad osobností, že jsem z toho skoro na psychinu... 😒 Cokoli udělám, řeknu, připravím, často jsou to věci navíc, které mi dají spoustu práce a zaberou mi čas, o který okrádám rodinu - všechno je nakonec pochopeno úplně obráceně a otočeno proti mě. Navíc rodiče i děti to všechno přijímají s nadšením a vděčností. Vedení bohužel ne. Poprvé to člověk obrečí, podruhé, po desáté, pak Vás to začne štvát a nakonec deptat. Po sto padesáté si řeknete, tak dost. Už nemám sílu, končím.

Teď konkrétně mám po operaci (brali mi dělohu). Málem jsem u toho umřela, po operaci to krvácelo do břicha, mám poruchu srážlivosti, operovali mě znovu a Bohu díky tu jsem dál. Pochopitelně ještě nejsem v práci a pomalinku si lížu rány. Včera mi přišel z práce mail s vyjádřením účasti ve znění - Rodičům se to nelíbí, nikomu se to nelíbí...

To byla poslední kapka. Vůbec už jsem tu nemusela být (a není to poprvé) a nevím, jak dlouho se tu na světě ještě ohřeju. Nebudu si tedy své dny nechávat ničit od člověka, který mě nesnáší.

juvik
30. dub 2010

Zejm, na kraj jsem zapomněla ...jsem z Moravskoslezského kraje 😉

Jinak s tou prací je to síla...vůbec se ti nedivím a plně chápu, protože něco podobného jsem zažila a taky před 3 lety z práce na vlastní žádost odešla....nebylo to jednoduché, ale vůbec toho nelituju. Bylo to něco podobného, i kdybych dělala na 200%, pořád to bylo málo a nedělala jsem nic 🙄 ....takže jsem si taky řekla, že nervy mám jen jedny a šmitec

b.e.r.u.s.k.a
30. dub 2010

Zejm to je mi líto,ale děláš dobře.Nestojí to za to a ty se tu na světě ohřeješ ještě dlouho 😀 vždyť na vás někde čeká bobíšek,kterého si tak moc přejete.Hlavu vzhůru a hodně sil do boje s vedením,myslíme na tebe. 😉

zofka44
30. dub 2010

Na ten kraj jsem zapomněla - tak já jsem z Prahy.
Zejm, není divu, že z práce odcházíš, vždyť v práci člověk tráví tolik času a aby tam chodil s nervy, za to to nestojí. A když tvoje práce není dobře oceněna, tak tím spíš rychle pryč. Přeju ti brzké uzdravení.

wrtulka
30. dub 2010

Ahojky Zejm.. to je mi moc líto s tou dělohou 😔 😔
koukám že holky tam jména moc nedávají spíš přezdívky..tak mi tam taky nechej nepřezdívku pls 😉
s tou prací tě moc chápu a co jsi dělala? Bohužel si začínám myslet že je to všude stejný 😔 že člověk když změní zaměstnání je to z bláta do louže 😔 no i když asi ne vždy .. ale mě se to tak poštěstilo bohužel..tak doufám že ty při hledání budeš mít víc štěstí..

frenkina
30. dub 2010

Zejm:jsme z ústeckého kraje,žádost vyzvednutabřezen 2008,řízení zahájeno 15.04.2008,psychologické testy 16.02.2009,přípravy pro budoucí osvojitelé ve dnech 9-10.5.2009,16-17.5.2009 dne 1.9.2009 zařazeni do evidence žadatelů vhodných stát se osvijiteli,dne 20.1.2010 jsme si v Moosteckém kojeneckém ústavu byli pro našeho milovanýho syna Tomáška 🙂

jajkaz
30. dub 2010

Ahojky, tak tu na vás sem tam nakukuju, co nového... Zejm, drž se 😉 a nedej se 😉
Juvik, koukám, že jsi z Moravskosl. kraje. já taky. My jsme žádost podávali někdy v listopadu 2009 a ještě nám nepřišel z úřadů ani řádeček, natož nějaká pozvánka na kurzy. Koukala jsem, že vám to taky tak dlouho trvalo. To je děs, jak to tady jde pomalu. Teď jsem volala paní ze sociálky, že bychom chtěli pozastavit žádost, že se nám zadařilo. Tak musíme písemně. Tak mi příjde zvláštní pozastavit něco, co se ještě ani nerozjelo.... 😒 Snad vám to teď už půjde rychleji 😉

juvik
30. dub 2010

Jajkaz, jj jsme ze stejného kraje...už jsem se jednou koukala, když jsi něco o sobě psala 😉
Jestli jste žádost dávali v listopadu, tak to je na ně fakt brzo 😠 ...ale tak hlavně, aby vám všechno vyšlo s mimi a pak když tak žádost zase uvedete do pohybu 😵

Frenki, koukám, že jste schválení jen o měsíc dřív než my....tak to jstw fakt nečekali dlouho 😵 ....jsem zvědavá, jestli se u nás letos bude taky něco dít....

zejm
30. dub 2010

Frenkie, nejsem si úplně jistá - Tomáškovi bylo 2.5 měsíce, když jste si pro něj jeli?

Ještě k mé práci - právě že je to nádherná práce. Učím v první třídě. A děti i rodiče jsou perfektní.

zofka44
30. dub 2010

Frenkino takhle "na papíře" to vypadá, že jste měli celý proces hodně rychle, kéž by tak šlo u každého.
Jajko gratuluju k úspěšnému udržení🙂 Teď už jen dotáhnout to do konce.

maova
30. dub 2010

Ahoj holky, vy jste se teda rozpovídaly 🙂 Jdu vás dočíst 🙂

wrtulka
30. dub 2010

Zejm ale tak to práci zase najdeš! Lepší pohodovější šéfy a bude!! Tý brďo učit v první třídě to zní nádherně!
Ahojky maova 😵

frenkina
30. dub 2010

zejm:jj 2,5 měsíce 😉

frenkina
30. dub 2010

zejm kouzelný telefon byl 15.1.2010 a 20.1.2010 jsme si jeli pro Tomáška 😉

zejm
30. dub 2010

Frenkie, tak už je to snad OK 🙂