Adopce a boj s formuláři. Zahájili jste už také řízení?

blabola
22. črc 2008

Zdravim vsechny snazilky, moc vam vsem drzim palecky, abyste brzy drandily s kocarkem - doufam, ze jsem nezalozila tema, ktere jiz existuje a mozna jsem ho zalozila ve spatne sekci, nicmene: zatim jsem nenasla zadne forum, ve kterem bych si mohla popovidat s ostatnimi zadateli o nahradni rodinnou peci - najde se nekdo takovy, kdo jiz alespon zahajil "boj s formulari"? Dekuji i za jakekoliv doporuceni na weby.

megynka
16. kvě 2010

lea to ma mrzí, keď si človek pomyslí, že už to mohol mať za sebou ☹ ale dúfam že už 26.5. to budeš mať za sebou, budem na teba myslieť 😉 🙂

berus, mne to tiež už niekedy nelezie do hlavy, a trémistka som hrozná, o tom by som dokázala písať knihu, vystresuje ma úplne všetko 😀 ale tá geografia ma baví, hlavne niektoré predmety, ja som študovala stavbárinu a to boli samé technické veci, výkresy a výpočty a tak mi asi chýbalo niečo takéto, dozvedieť sa niečo viac o svete a raz by som to chcela učiť, možno sa podarí 🙂

ivkaj
16. kvě 2010

Čaute, musím se s vámi podělit o "šok" z návštěvy paní sociální. Dala bych ruku do ohně za to, že sme se domluvily na Čt odpoledne a že říkala, že ještě zavolá a upřesní hodinu kdy přijede.
Já jsem od soboty lenošila po ET, tak sme s manžou naplánovali velký úklid na středu odpoledne. V obýváku jsem měla roztáhnutý gauč, kde jsem se po povalovala a doma to taky vypadalo, jako když se od So neuklízí).
Noo a ve St kolem třetí zvoní mobil a paní sociální říká "tak já stojím u vás před brankou". Tu paniku si asi dokážete představit. Normálně sem jí do telefonu vyhrkla , ale mi nemáme uklizeno a ona mi pobaveně řekla, však já vám uklízet nebudu. Hodinku s námi poseděla a pokecala v kuchyni, prý sepíše zprávu a budeme čekat až nás pozvou na pohovor k psycholožce. Tak teď doufáme, že nás nevyloučí jen proto, že domeček nebyl jako klícka 😅

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

Ivkaj tak to musel být šok,já už mám taky uklizeno,tak v úterý paní může posoudit 🙂

ivkaj
16. kvě 2010

No s manžou jsme se potom nasmáli, on přišel s teorií, že si tak testuje lidi 😎

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

Tak to je dobré,jen když jste prošli 😀

juvik
17. kvě 2010

Ahoj holky,
zdravím po víkendu 😉

Megy, gratuluju a taky tě obdivuju 🙂 ....mě se do učení už vůbec nechce a mám pocit, že mi to všechno leze do hlavy i pomaleji....asi mi po všech těch narkózách odumřely všechny mozkové buňky 😀

Ivko, to jsou teda šoky....by mě kleplo 😅 ale tak hlavně, že je vše OK 🙂

Berus, tak medovníček jsi upekla....tak to já taky dojedu, ten já moc rád ...přece ho nesní celý paní ze sociálky,ne? 😀

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

Juvik klidně dojeď. 🙂 Tedy pokud zbyde,manžel je mlsoun,tak ještě abych do zítřka nepekla něco jiného 😀

juvik
17. kvě 2010

Berus 😀 ....můj manžel je taky mlsoun, hrozný....i když já nemám co říkat, nejsem lepší 😝

maova
17. kvě 2010

Hezké ráno 🙂
Ivko, tak to musel být pěkný šok. Ale máte to za sebou, to je dobře a nepořád snad vůbec nevadil 🙂

Beruško, mňam, taky bych si medovník dala, ten už jsem dlouho neměla 🙂

leo, to je škoda, že se to muselo posunout, ale další termín je za chvíli, to je dobře, že nemusíš čekat třeba dýl 🙂

Mílo, jaké byly další dny kurzů? 🙂

Megy, taky gratuluju a obdivuju. Mě učení vůbec nebaví 😅 , jedině to, co mě fakt baví 🙂

maova
17. kvě 2010

O mlsání mi povídejte, v poslední době jím pořád něco sladkého, až si říkám, že bych to měla omezit, ale vůbec to nejde.

lea296
17. kvě 2010

Dobré ráno holky, moc Vás zdravím a děkuju za podporu, já vím, že další termín je brzy, ale i tak to včera na mě padlo a já se večer sesypala, bulela jsem jako želva a ani dneska nemám moc dobrou náladu. Jsem z toho nějak nešťastná, pořád na něco čekám a výsledek nikde.

juvik
17. kvě 2010

Mao, vidím, že jsme tady klub mlsounů 😀
Leo, někdy je dobré pobrečet si a dostat to ze sebe ven...mě to aspoň pomáhá....přeju ať to co nejrychleji uteče a máš to už za sebou 😉

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

Leo úplně tě chápu,ani to počasí náladě moc nepomáhá.Neboj vydrž,jednou se všechny dočkáme 😵 😵 😵

maova
17. kvě 2010

leo, úplně ti rozumím. Mám taky takové dny, přitom jinak si říkám, už jsme na dobré cestě, nebude to dlouho trvat a i z nás všech budou šťastné maminky, ale pak to prostě občas přijde. Je dobře, že jsi se vyplakala a snad bude zase brzy líp. Posílám aspoň na dálku pohlazení 🙂

juvi, to teda jo, hezký klub mlsounů 😀 A radši už nepiště o něčem sladkém, nebo bude muset otevřít šuplík 😀

juvik
17. kvě 2010

Mao, a copak máš v šuplíčku? 😀 😀 😀

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

Jé holky tak můžem dát srazík v cukrárně 🙂

maova
17. kvě 2010

juvi, radši se ani nedívám 😀 , ale určitě tam bude nějaké Margotka, asi i čokoláda, nějaká ta oplatka ... , tam jsou vždycky zásoby, aby bylo co po obědě ke kafíčku 😀 , jenže v poslední době se dost často stane, že si dám něco už před obědem 😀

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

Nebo u Mai u šuplíku 😀

maova
17. kvě 2010

beruš, to je dobrý nápad 😀

maova
17. kvě 2010

Myslela jsem tu cukrárnu 😀 😀 😀

juvik
17. kvě 2010

No v práci, kde jsem dělala před tím, jsme měli jednu paní, říkali jsme ji "pokušitelka" 😀 ....a ta věčně chtěla mlsat a my nikdy neodolaly 😝

b.e.r.u.s.k.a
17. kvě 2010

to je jedno,jen aby tam bylo něco k mlsání.No nic já se zatím loučím,vyjíždím do práce

juvik
17. kvě 2010

Berus, tak ať se ti daří 😉
Já bych taky měla jít něco dělat...ale jak se kouknu z okna, tak bych zalezla pod deku 🙄

maova
17. kvě 2010

juvi, tak to se vůbec nedivím, že jste neodolaly 😉 Já když jsem nesměla sladké, tak jsem vždycky strašně trpěla, když kolega otevřel pytel oplatek a celý den je tady ujídal 😀

beruš, hezký pracovní den 🙂

megynka
17. kvě 2010

ahojte 😉 krásny dník 🙂 aj keď počasie je hrozné ☹
Ďakujem za gratulácie, ale fakt som mala šťastie takže som sa veľmi o tie skúšky ani nepričinila 😅 no ale podarilo sa 😉

ja si teda bežím dnes cez obed určite kúpiť nejakú sladkosť ku káve, doma už nič nebolo 😀 musí tiež upiecť alebo urobiť rýchle tiramisu, to manžel zbožňuje a mám to za chvíľku 😀

berus zajtra na teba myslím, návšteva dopadne určite ok 😉

lea vyplač sa, mne to pomohlo a v živote je určite rovnováha a keď máš teraz zlé obdobie tak neboj len vydrž a určite musí prísť to dobré keď sa ti bude všetko zasa dariť 😉

lea296
17. kvě 2010

Díky za podporu od Vás všech, ještě, že Vás holky mám.
Megynko, taky gratuluju, jsi holka šikovná.
Koukám, že jste skoro všechny na sladké, já mám taky sladké ráda, ale když mám nervy, tak nemám vůbec chuť na nic a moc nejím. Ještě, než jsme se začali pokoušet o dítě,tak jsem měla o 6 kg víc. Dokonce to bylo jeden čas o 8 kg, ale to jsem si říkala, musíš fakt víc jíst, protože pak se špatně těhotní a hůř se udržuje mimi.
Nekoukala jste včera nějaká na Střepiny??Jak tam ukazovali neonatologii Plzeň,v tom vstupu byla moje kamarádka, její malej měl 925 g, když se narodil. Povídali tam, jak miminkům chybí mateřské obětí, že je tam jen s miminkem polovina matek a některý jsou tam samy, protože je nikdo nechce. Bylo mi z toho do breku. Moje kamarádka je tam s malým od 26.3., on je taky vymodlené miminko.

zejm
17. kvě 2010

Teda, Megy, nestraš mě, když teď mám období dobré!!! A ty, Leo, nesmutni. Všechno se postupně urovná, uvidíš. Někdy je člověku zle, ale sluníčko už je schované za mrakem, jen ho v tu chvíli nevidí. Moc Ti přeji, aby už brzo vykouklo.

Včera jsem byla v kině na filmu Mamas e papas. Síla. Byla jsem úplně rozebraná na atomy. Jestli je někdo smutný, ať na něj vůbec nechodí. Je to moc zajímavý film, ale celý je o trápení s dětmi - v různých formách. Buď proto, že jsou, nebo že nejsou, nebo že byly... Kdo děti nemá, vůbec by na něj neměl chodit. Jsem ráda, že jsem ho viděla, ale odcházela jsem celá smutná - a to mám doma dvě berušky. Takže hodnocení: vynikající, přesto nedoporučuju.

Ještě se chystám na Ženy v pokušení, to snad bude z lehčího soudku. Mám Macháčka ráda. Viděl jste to už někdo?

zejm
17. kvě 2010

leo, nikdo nechce??? Úplně lezeme po zdi z toho, že do adopce dávají jen zdravé dětičky. Do pěstounské nám dají i nemocné, ale už velké. Říkala jsem si, že přece musí být spousta nedonošenečků s rodiči, kteří do toho rizika nemají odvahu jít. A kde jsou ty děti??? Do adopce nejdou a do pěstounky taky ne. Tak co s nimi ten rok dělají??? Proč nejsou u nás doma v postýlce???

wrtulka
17. kvě 2010

Ahojky všem..
Leo to je mi líto ale termín 26.5 je za chvilku!!!! Tak to zase tak moc dlouho čekat nemusíš!
Megy velká gratulka! Snad budeš teď mít klidnější období.. 😉 😔 kdy se chystáte na to IvF? už brzo?
Jinak já byla v sobotu pro změnu v CARu kontrolovali mi tam folíky.. prý ovu včera nebo dneska..tak sem se rozhodla že se budeme snažit doma a na tu asistovanou reprodukci jim kašlem 😝 jenže manža si upustil na nohu nějaký závaží či co 😝 takže ho bolí kolíkno 😝 a máme po snažení 😀

lea296
17. kvě 2010

Ahoj Zejm, já Ženy v pokušení viděla a bylo to super, doporučuju, hodně jsem se nasmála a chtěla bych to vidět znovu.