Brněnské maminky s adoptovanými ratolestmi

vladka1
21. kvě 2011

Zdravím...jste tu některé?

ekran
31. kvě 2011

Ahoj 🙂
Nejsem přímo z Brna a mám pěstouňátka ... zkus se poptat na http://www.adopce.com/diskuze/ 😉

lenpes
24. črc 2012

@vladka1
Ahojky, my se s manželem rozhodli teprve začít. Ještě nemáme ani podané formuláře. Jsme teprve na začátku.

mirenkam
Autor odpověď smazal
Zobraz
jesterka36
13. zář 2012

ahoj. Jsme z okolí brna a telefonátu jsme se dočkali letos v lednu. Teď 3.9. proběhl soud a malý je nezrušitelně náš. je to úžasný a všem moc držíme pěstičky, aby jste se brzo dočkali. 🙂

cuddle
16. říj 2012

@jesterka36 jee gratuluji, jak dlouho jste cekali?

jesterka36
16. říj 2012

Čekali jsme přibližne dva apůl roku. Z toho je přibližně rok všech procedůr a pohovorů.

hvezdicka07
26. srp 2013

Ahoj, ahoj funguje tato skupina ještě?? 🙂

emada
20. říj 2013

Zdravím, v červenci jsme dostali 2 měsíční holčičku, ráda bych se seznámila s dalšími maminkami, které mají adopčátko🙂

hvezdicka07
25. říj 2013

@emada : Tak to gratuluji 😉 My stále ještě čekáme ☹

emada
25. říj 2013

My žádali v kraji Vysočina, ale bydlíme v Brně, takže máme holčičku z JIhlavy.

hvezdicka07
26. říj 2013

@emada: Júúú a jak dlouho jste čekaly??? Pokud by ses chtěla o zážitky s adopcí podělit, tak máme tuto uzavřenou skupinu 🙂

emada
26. říj 2013

čekali jsme přesně 2,5 roku🙂, do skupiny se nemohu přihlásit, píše mi, že neexistuje.

hvezdicka07
27. říj 2013

@emada: Existuje, ale je soukromá, tak se Ti to možná nezobrazuje, napíšu správkyni ať Tě přidá 😉

emada
28. říj 2013

Ok, díky moc🙂

hvezdicka07
28. říj 2013

@emada: Už jsi tam 😉

radka78
7. lis 2013

ahojky holky,mohla bych se také přidat a zjistit nějaké informace?nevím,jak to mám udělat?byla bych moc vděčná,právě jsme na začátku,jdeme teprve v prosinci na psychologické testy...děkuji🙂

hvezdicka07
16. lis 2013

@radka78: Ahojky, napiš @bettynka84 a ona Tě přidá 😉

maji79
26. srp 2014

Ahojky,máme už druhé dítko,jedna už je adoptovaná a u druhé čekáme na soud o nezrušitelné osvojení,když to vezmu zpětně,tak to vše proběhlo v pořádku a i přístup soc. a psychol. byl skvělí,nemám žádné negativní zkušenosti 😀 🙂

pjja
21. říj 2015

Ahoj holky, oživuji diskusi, jste tu některá s osvojeným dítkem z Brna??

hvezdicka07
26. říj 2015

@pjja: Ahoj, já 😉

hvezdicka07
26. říj 2015

@maji79 : Jo, jo starý zákon byl ještě fajn 😉

maji79
26. říj 2015

Ano,my taky 🙂 😉 a bylo to moc skvělá spolupráce s úřady 🙂

bobinka1987
4. lis 2015

holky přišla jste některá do kontaktu se soc. pracovnicí paní Lederovou? 🙂

pjja
8. pro 2015

Ahoj holky, máme měsíc adoptovaného chlapečka,tedy v preadopční péči a ráda bych navázala s nějakou adoptivní maminkou kontakt.. díky za zpětnou vazbu..

texetka
14. pro 2015

Ahoj, mám otázku. S manželem uvažujeme o adopci , jsme z Brno - venkov. Zatím jsme ve fázi zjisštování co a jak bude probáhat, jaká jsou úskalí , co nás může potkat s adoptovaným dítětem - na co se připravit a tak.
Nechce si někdo psát po sz ?

wittock
24. kvě 2016

@hvezdicka07

Dobrý večer, mohla bych taky poprosit o přidání do skupiny adopce? Jsem z Brna- venkov a máme holčičku v předadopční péči. Děkuji

katulinkaaaaaaa
26. kvě 2016

Ahoj holky,jak zacit ,kam zajit kdyz chceme zazadat o prcka ? Vlastni deti mit nemuzu respektive nemuzu donosit 😢 uz s tim bojuju ctyri roky a jedine reseni je adopce..s pritelem deti milujeme a strasne si prejeme ditko..vim,ze to bude na strasny dlouhy cekani a vseho,ale muzete mi poradit jak zacit ? dekuju moc.. kacka

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru