Hledám pro miminko rodinu

luisa02
6. pro 2022

Dobrý den, ráda bych našla rodiče pro miminko co bude narozené ke konci dubna.
Ráda vše sdělím v emailu.
Prosím vážně o kontaktování ty co maji vážný zájem. Po předešlých zkušenostech nejsem na vypisovani miliony mailu, měsíce a pak nic. Jsou Vánoce a ja bych ráda měla vyřešeno a konečně ten klid.
Ráda sdělím více ve zprávě, v emailu. A následně bychbse ráda setkala.

miluska222
6. pro 2022

@luisa02 Máte odemne zprávu

aktakd
6. pro 2022

@luisa02 Rozhodně bych toto řešila přes OSPOD a nejen takto pres internet. Na miminko ceka desitky paru v cele republice, kteri radne prosli pod rukama psychologu a jsou provereni. Zkuste to zvazit.

luisa02
autor
6. pro 2022

@aktakd Ja vim, a taky vim jaky OSpod dokaze byt. A jak jedna, nerikam, ze je špatný, ale je i tady plno rodin ktere jsou schválení a i ti co nejsou z nejakeho důvodu. Dekuji za informaci, zvazila jsem vsechny možné možnosti.

irmamala
7. pro 2022

@aktakd Si neslyšela, že chce mít vyřešeno na Vánoce?

koudyl
1. led 2023

@luisa02 Dobrý večer, už jste našla rodiče pro svoje miminko? email lucik2410@seznam.cz

fififjonka
1. led 2023

Paní už hledala rodiče i v roce 2021, není to divné?

miluska222
1. led 2023

@fififjonka paní je náhradní maminka co jsem tak pochopila.A hledá narychlo rodinu pro miminko které je biologicky její ,jelikož rodina co si měla miminko vzít tak tam se něco stalo .A paní jde hodně po tom aby peníze dostala co nejdřív.

nikolamlyncekova
7. únor 2023

@luisa02 dobrý den našla jste rodinu?

miluska222
7. únor 2023

@nikolamlyncekova nějak nechápu.U jedne paní se nabízíte jako NM a tady hledáte miminko🤔

nikolamlyncekova
7. únor 2023

@miluska222 myslím si že každé dítě má právo na plnohodnotný život

miluska222
8. únor 2023

@nikolamlyncekova o tom žádná . Já se jen ptala zda se nabízíte jako NM ,když píšete paní co hledá náhradní maminky na odnoseni miminka ,anebo zda chcete dát či adoptovat za pomoci PA miminko.To bylo vše .

lilien
13. únor 2023

Dobrý den. Našla jste už náhradní rodinu? Pokud ne ozvěte se mi prosím na email monika.cela@seznam.cz. Předem děkuji

vendulahorvathova
30. čer 2023

@luisa02 dobrý den omlouvám se jen se chci zeptat našla jste už rodinu pro miminko děkuji za odpověď

vendulahorvathova
30. čer 2023

@luisa02 dobrý večer našla jste rodinu pro miminko?vím že je to už dlouho děkuji za odpověď.vendula.langhansova@seznam.cz