Hledáme maminku, která čeká miminko a nemůže se postarat

carolineg1
31. bře 2022

Jsme manžele čerstvě pár dní, a pokoušeli jsme se dva roky o miminko, ale jelikož mám dvě sekce z předchozího tak moje jizva už není úplně ok a těhotenství mi už nebylo doporučeno, jsme mladí je nám oběma 30 let, a můj nynější manžel by rád miminko, je úžasné jak se k tomu postavil i to že mu nevadí že nebude přímo jeho, ale ráda bych tedy opravdu miminko. Pokud je tady slečna nebo paní v tíživé životní situaci a chtěla by udělat radost jednomu mladému páru prosím aby se mi ozvala na tel 734548996

zuzkasim
31. bře 2022

Myslím, že zažádat si o náhradní rodinnou péči má větší šanci.

klokanka31
31. bře 2022

@carolineg1 Když ti nebylo doporučeno už otěhotnět tak proč riskuješ a snažíte se dál?

carolineg1
autor
31. bře 2022

@klokanka31 nebylo mi to doporučeno dnes! Jelikož jsem šla na další vyšetření

bara88
31. bře 2022

@carolineg1 a to až teď zjistili že není dobré otěhotnět?

carolineg1
autor
31. bře 2022

@bara88 ano změnou doktora a vyšetřením a až teď..tečka více už se v tom rýpat nebudu zjistilo se že to nejde. Ten důvod je tenká jizva po sekcích o které mě bývalý Dr neinformoval a dovolil mi se dal snažit...

klokanka31
31. bře 2022

@carolineg1 Já samozřejmě nechci rýpat,ale vy jste přišli teď v březnu o mimčo, dnes se dozvíte že už není dobré další těhotenství, a manžel to stihnul vstřebat a rozhodnout takovou poměrně závažnou věc během pár hodin jako vzít si cizí dítě za své?

kmarie81
1. dub 2022

@klokanka31 taky mi prijde dost horkou jehlou usity tohle rozhodnuti, ale neznam autorku, tak nebudu moralizovat. Za me nejdriv poradne promyslet i porizeni psa natoz psat vicemene inzerat na konika