Hledáme miminko do přímé adopce

ancheliqa
8. říj 2021

Jsme stabilní zajištěný manželský pár, není nám přáno mít vlastní miminko, zkusili jsme už veškeré možnosti. Nyní jsme schválení žadatele o adopci a už rok čekáme, proto jsme se rozhodli vyzkoušet možnost přímé adopce, miminko si přejeme nejvíce na světě. Pokud je tu maminka pevně rozhodnutá k tomuto kroku, prosím ozvěte se mi. Miminko by u nás mělo nádherný život, máme už připravený pokojík.

slunecnice156
8. říj 2021

Fandim, at se Vam brzy ozve zena, ktera vam preda sve miminko.

missbufy
8. říj 2021

Miminko Vam moc preji, kolega ted dostal po 2.5 roku cekani adoptivni miminko, tydenni rovnou z porodnice, byl to fofr z jedneho dne na druhy bylo miminko doma 🙂

ancheliqa
autor
8. říj 2021

@missbufy Děkujeme 🙂 To čekání je šílené, my už právě zařídili pokojík, kdyby to pak byl takový fofr, ať je to trošku v klidu, ale při představě že budeme čekat ještě další rok.... Z porodnice bychom si moc přáli 🙂

nazka
8. říj 2021

@ancheliqa je to asi tak dva dny zpět, tu psala maminka že by dala miminko k přímé adopci. Že čeká již třetí. Zkuste dohledat. Držím pěsti 🍀

orisek56
9. říj 2021

@nazka myslíš tu čtyřicátníci, která psala stylem zboží na krámě? To byly spíše trolli bobky.

ancheliqa
autor
9. říj 2021

@nazka ano psala jsem do diskuze ale bez odezvy... Tam to nemá maminka ujasnene asi... Nejhorší je, že člověk nemá žádný způsob, jak tomu jít naproti, tolik chceme miminko a nezbývá než čekat na socialku...

nazka
9. říj 2021

@orisek56 já už to pak přestala sledovat

nazka
9. říj 2021

@ancheliqa doufám, že najdete a brzy. Kdybych mohla, nabídla bych se ráda. Děti jsou hrozný zázrak a je nefér, že někomu je to odepřeno. Opravdu na vás myslím a držím palce.

slunecnice156
11. říj 2021

pridej se do fb skupinky prima adopce. Jedna zena tam ted psala, ze ma miminko z prime adopce, napsala sem, na modreho konika, tak snad se vam taky brzy postesti🙂

ancheliqa
autor
11. říj 2021

@slunecnice156 Už tam jsem 🙂 je to ale obrovské štěstí najít takovou maminku, já budu doufat 🙂

slunecnice156
13. říj 2021

@ancheliqa to mas pravdu, verim, ze je spousta zen, ktere o tom uvazuji. Zase ti to alespon topnu🙂

claudiavictoria
7. pro 2021

Dobrý den budoucí mamince, která se o nenarozené miminko nemůže z jakéhokoliv důvodu postarat a pečovat o něj. Jsme manželský pár, který má už 18 letou dceru a další nám osud nedopřál, proto chceme své srdce, lásku a otevřenou milující náruč plnou něhy, empatie, ale především obrovské lásky 🤗💞 věnovat nevinné sladké malinkaté dušičce. Pokud tady nějaká taková opravdová a ne fiktivní maminka bude nebo je, může volat kdykoli na číslo 771123107, nebo primaadopce0907@seznam.cz Prosím opravdu 🙏🙏🙏 jen o smysluplnou nabídku. Ozvěte se. Děkuji, pěkný den přejeme

claudiavictoria
Autor odpověď smazal
Zobraz
fauna21
12. pro 2021

@ancheliqa ozvěte se mi 777031464

janinkadaliborek
4. led 2022

Dobrý den.
Jsme manželský pár už 12 let . Všechno máme ,ale jen to jediné co si moc přejeme to nemáme a to je miminko. Ze zdravotních důvodu nemohu mít vlastní děti. Proto jsme se s manželem rozhodli si miminko adoptovat přes přímou adopci. Už jsme to zkoušeli ale vždycky jsme narazili na lhářky a hlavní prioritou byly peníze spoustu peněz.
Jestli by se tady našla maminka která ví že si miminko nemůže a nebo nechce nechat a rozhodla se mu dát šanci žít plnohodnotný život , vychováváne v milující rodině . Tak se nám prosím ozvěte. Po miminku moc toužíme. Prosím jen vážně.

janinkadaliborek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janinkadaliborek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
agrona23
26. únor 2022

@ancheliqa . Jsem v těžké životní situaci. Jsem těhotná termin mam 14.7.2022. jelikož se nedokážu o miminko postarat, byla bych rada kdyby se našli pro miminko rodice kteří by mu dali lásku a brali jako vlastní. .

slunecnice156
27. únor 2022

@agrona23 ahojky prosim muzes mi dat na sebe kontakt, na fb je skupinka prima adopce kde spousta zen touzi po miminku❤️

agrona23
2. bře 2022
lilavatty
10. bře 2022

@agrona23 psala jsem zprávu🙂

janamartin11
13. bře 2022

@agrona23 dobrý den můžete se mi ozvat na číslo 728285406 nebo na email puskajaroslav@seznam.cz máme velký zájem o vaše miminko které moc rádi přijmemes láskou do naší rodiny jelikož nemůžeme mít vlastní dekuji

jandule1987
24. bře 2022

@ancheliqa dobry den,pokud je vase prani stale aktualni tak se mi prosim ozvete. dekuji

ancheliqa
autor
28. bře 2022

@jandule1987 Dobrý den, už máme doma holčičku, rádi bychom dvě děti, ale bohužel nejde to kvůli soudům až takhle rychle po sobě, moc Vám přeji, ať najdete pro své děťátko milující rodiče

zyjant
17. dub 2022

@agrona23 Dobrý den..mohla byste prosím zavolat na číslo 725132570.. Pomůžeme.

beruskapolni
8. kvě 2022

@agrona23 psala jsem na email ale nedoručitelný,mohla by jste mi prosím napsat na adopcatko@seznam.cz,máme o miminko zájem.Dekuji.

janinkadaliborek
11. kvě 2022

Ahoj chci se zeptat. Je mi 36 let a manželovi 44 let. Nemůžu mít vlastní miminko ze zdravotních důvodu. Uvažujeme o přímé adopci miminka. Ale stále váháme . Jestli už nejsme na to staří vychovávat dítě.. Jsou tady prosím rodiče kteří mají dítě ve vyšším věku z přímé adopce?

luck7777
2. čer 2022
tina1994
31. črc 2022

@agrona23 máte sz

janinkadaliborek
6. říj 2022

Ahoj jsme manželský pár 12 let ale ze zdravotních důvodu z mojí strany nemůžeme mít miminko které si moc přejeme. Mě je 36 let a manželovy je 44 let. Miminko si moc přejeme. Hledáme miminko do přímé adopce. Tak jestli je tady maminka která se rozhodla dát své nenarozené miminko do přímé adopce. Tak ať se nám ozve. O miminko moc stojíme. Dáme mu plnohodnotný život plné lásky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru