Náhradní maminka

nmmiminko
27. lis 2022

Dobrý den,
jsme mladý pár, který hledá náhradní maminku. Narodila jsem se s vadou a to bez děložního hrdla a pochvy. Na vadu se přišlo o mnoho let později. Po neúspěšné operaci mám neustále komplikace: záněty, endometriózu, srůsty, nemám vejcovody, štítná žláza a hlavně mám v děloze neustále sraženiny, které mi neodejdou ani s menstruací. Jsme na klinice IVF Olomouc, zkoušeli jsme KET, ale neúspěšně. Na klinice máme připravena embrya. Bohužel už nemůžu podstoupit další KET.
Náhradní maminka je pro nás možností, kdy mít vlastní děti. Za tuto možnost bychom byli hrozně moc vděční. Věřte, že by se mně i mému partnerovi splnil ten největší sen...
vytouzenemiminko@seznam.cz

nositelka
13. pro 2022

Ahoj jsem maminka dvou dětí. Pomohla jsem už třem párům odnosit vytoužené miminko. Tím to se nabízím počtvrté jako náhradní maminka. Kliniku mám v Brně Což je taky mojí podmínkou. Mám za sebou krásných pět porodu a velice se těším i na ten 6. Neváhejte mi napsat tady nebo na email nositelka@email.cz

mt1984
1. led 2023

@nositelka Dobrý den maminky. Touto cestou hledám seriózní náhradní maminku, která by nám pomohla odnosit miminko. Tento rok mi našli rakovinu dělohy. Po této zprávě se mi zhroutil svět. Podstoupila jsem léčbu ale ta měla kruté následky a momentálně náhradní maminka je pro nás jediná možnost.
Je tu někdo prosím takový kdo by pomohl páru ve splněném snů? Moc děkuji

nikolamlyncekova
7. únor 2023

@mt1984 dobrý den napište mi email nikolamlyncekova@seznam.cz

m01
13. bře 2023

Chci se stát náhradní maminkou a odnosit někomu dítko. Děti již mám. Jsem mladá a zdravá žena.
Pokud pořád hledáte náhradní maminku tak se mi ozvěte na email.. maminkapro@post.cz

elojzka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru