Náhradní maminka - odnošení miminka, máte zkušenost?

Ahojki, jak to jen napsat aby to nebyla inzerce 😃 Takže kdo má zkušenosti s NÁHRADNÍ MAMINKOU ?
speedygon
18. led 2013
Ahoj, sice pozdě, ale píši.M ám takový dojem, že dle našich zákonů je to u nás nepřípustné...alespoň jsem to někde četla...
sarkad2856
25. led 2013
Není,taky jsem něco četla a nezákonné to není,jen se tady o tom moc nebaví.Taky jsem něco podobného měla na jazyku a zajímá mě to.Sami se snažíme více jak 5 let,už jsem měla i samovolný pitrat.Co bude dál nevím.kamarádka mi navrhla i osvojení dítěte jenže z toho mám i strach.Slyšela jsem i že je to celkem dost náročné když ám miminko odnosí někdo jiný,takže by mě taky zajímaly zda má s tím někdo zkušenost
luckybara
29. led 2013
ahoj řeším tuhle otázku s doktorem,nezákonné to není.ale dotyčná co má problém musí mít papír (potvrzení)že je to se zdravotních důvodů...možná příští rok písnu víc...pokud se poštěstí...
@sarkad2856
sarkad2856
29. led 2013
@luckybara Jasně budu ráda když se něco dozvím,taky přemýšlím,že bych hodila se svou doktorkou řeč a třeba mi i poradí.No tak možná bych ani neměla problém a moje doktorka by mi ho třeba i sama napsala,ale nevím jak je to zase třeba právně ochráněné a taky záleží na okolnostech.Ale žena která mi odnosí dítě by podle zákona teda neměla mít nárok na dítě.
luckybara
29. led 2013
@sarkad2856 napíšu určitě,chtěla bych odnosit sestře..má problém udržet v sobě embria,již asi 7 x absobovala UP...tak uvidíme ale jsem 6m po porodu tak musim min jeste rok počkat...jinak výborná je klinika tady ve Zlíně na UP🙂 přeji hodně štěstí
sarkad2856
29. led 2013
@luckybara jj na Zlín jsem slyšela hodně chvály,byla jsem tam i na genetice atd.Známá říkala že tam jezdí maminky i z velkého okolí.Tak jsem sama zvědavá.Děkuji tak at i Vám to vše dobře dopadne podle představ a pak klidně hodte i fotečky a hlavně co vše to obnáší 😉
barulinka23
15. kvě 2013
Ahoj , shánim www stránky týkající se náhradního mateřství , konkrétně poskytnutí odnošení miminka mojí osobou pro někoho kdo nemá to štěstí... z finančních duvodu jsem byla i darkyní vajíček , ale po přečtení několika věcí na tohle téma , sem usoudila , že bych jako náhradní matka mohla sobě a svému 3letému synovi nabídnout východisko z fin.situace , ve které bohužel jsme...asi by mě tohle nikdy nenapadlo , pokud by se ktomu samozřejmě nevázaly fin. odměny(nemalé), ale já zkrátka to svoje malý štěstíčko už mám ,...a udělám cokoli , abych nám zařídíla lepší život a to vzhledm k mému dobrému zdraví ( i mého dítěte), genetickým testum , inteligenci atd , bych ráda pomohla někomu a tím i sobě a svému synovi...prosím kdo má jekékoli info , popř.radu cokoli k náhradnímu mateřství(pro náhradní matku) tady muj email(((( bernardyn2006@seznam.cz)))) DIKY Bára
mamachytilka
24. čer 2013
@barulinka23 kde bydlis? Dik Hanka
barulinka23
24. čer 2013
@mamachytilka k.vary
1andrea11
9. říj 2013
Zdravím, jsem zdravá maminka, mám za sebou čtyři porody. Jsem vdaná. O NM vím docela hodně z teorie, vím jaký je postup i co se zákona týká. Sama jsem NM ještě nebyla. Bohužel jsem se nyní dostala do fin. problémů z důvodu ztráty zaměstnání. Sice mám již nové, ale nemohu se odrazit ode dna. Kdo by měl zájem, ráda mu k miminku vypomůžu odnosením za pomoc mne v této situaci se rychleji stabilizovat kvůli mým dětem.
odnoseni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
carolineg1
16. říj 2013
já nevím ale ta maminka která by prcka odnosila....řekla bych e málokterá žena to dokáže a takovou ženu já obdivuju, jse 24týden a už k te mále mám takovou citovou vazbu, že loučení s ní by nepřipadalo v uvahu, takže takové ženy. Klobouk dolů
ladaa20
16. říj 2013
ahojky sice NM nejsem,ale vim co to obnaši v kostce to je tak,že se do NM da embryo biolog rodiču ona je matka a do rodneho listu se napiše jako otec biolog otec a NM se hned po porodu ditěte vzda a do peče ho dostane otec a biolog matka si ho pak adoptuje 😃 jinak udělat toto za uplatu je nezakonne takže o tom nemluvitjedine co je povolene tak platit vydaje spojene s těh a porodem takže klička tu je každy na to ma jiny nazor kolik da že? Ale o tom,že rodiče daji NM např 100000 za ditě tak to musi zustat jen mewzi nima. Bohužel ma to i sve stinne stranky vy budete sice oba biolog rodiče,ale NM se ditěte vzdat NEMUSI neni to jeji povinnost takže jediny kdo by byl s ditětem spojeny je otec a ten se muže leda soudit o peči (střidavou či vyhradni) a biolog matka nema žádne práva
iviku15
22. led 2014
Zdravím všechny, ráda bych se stala náhradní matkou, máte někdo nějakou radu nebo doporučení na koho se případně obrátit? Nebo se hledají zájemci na internetu? Děkuji za jakoukoli odpověď 😉 přeji krásný den!
rosule
31. led 2014
Dobrý den, je na vás nějaká mailová adresa?
rosule
31. led 2014
S manželem hledáme náhradní maminku, tedy přesně je to asi 2 dny, co jsme nad touto možností začali uvažovat. Přečetla jsem si podmínky ve Zlínské nemocnici, ale opravdu zajišťují jen lékařské zákroky a právnické rady, dvojice usilující o miminko si musí NM sehnat sami. Máte už více informací nebo jiné? Máte zájem někomu touto cestou pomoci? Děkuji za odpověď a pěkný večer. Gabriela
lili1986
31. led 2014
Ja se nabizim🙂 unas vtom neni problem .
splnenysen
2. únor 2014
@iviku15 Dobrý den,
na stránky náhradního mateřství jsem zabrousila až teď, snažili jsme se dosud touhu po miminku řešit IVF, adopcí + přímou adopcí. Smluvili jsem se s jednou maminkou na přímou adopci od léta jsme byli v kontaktu a teď po vánocích měsic před porodem si to rozmyslela, že si miminko nechá. Tak jsme se rozhodli zkusit i náhradní mateřství. Jsme manželský pár(prověřený již státem🙂 - žadatelé o adopci). Jakou byste měla představu jak by to mělo probíhat, jsme začátečníci. email miminkoprimo@seznam.cz

J.
bubla1706
9. únor 2014
jsem po dvou gynekologických operacích a bohužel již nemám dělohu a chtěli bysme mít ještě aspon jedno dítě s přítelem, najde se NM ? jsme ze střední Moravy a víme, že ve Zlíně dělají tuhle metodu , ale podmínkou je si najít NM,
pokud bude mít někdo zájem, prosím o nabídky na e-mail bubla.kelisova@seznam.cz , předem děkuji 🙂
24680
11. únor 2014
@rosule Dobrý den, reaguji na Váš inzerát ohledně náhradní maminky. Pokud je stále aktuální, chtěla bych vám nabídnout pomoc. Náhradní maminkou už jsem byla loni, porodila jsem dvojčátka. Martina mateda2004@seznam.cz
24680
11. únor 2014
@iviku15 Dobrý den, manželský pár si najdete na netu. Kliniky toto nazajišťují. Já sama jsem náhradní maminkou byla, je to skvělý pocit, pomoci někomu k vysněnému miminku. M.
24680
11. únor 2014
@odnoseni Dobrý den, pokud stále hledáte náhradní maminku, ozvěte se na uvedený e-mail. Děkuji papulka73@seznam.cz
rychetkami
11. únor 2014
nechci prudit, soudit nebo něco takového, ale náhradní mateřství bohužel naše platná právní úprava nepřipouští😞
leonakv
11. únor 2014
Ty jo, když to tak pročítám tady se náhradním mateřství diskutuje jako kdybych šla do krámu a chtěla 6 rohlíků, máslo a litr mlíka =-) nevím jestli zrovna přes tyto stránky je dobré hledat maminku na NM, pokud to tedy myslíte vážně
odnoseni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
odnoseni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
odnoseni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alka1979
18. únor 2014
@rychetkami Máš to špatně napsané - ne ,že to nepřipouští,ale neupravuje.Tudíž je způsob,jak po právní stránce lze "připustit" odnosení miminka náhradní matkou.Vím to,už jsem nm byla 🙂
martiina_k
18. únor 2014
Teda holky, teď jste mi trošku vložili jakousi jiskřičku naděje, že když se nám nezadaří IVF, že bysme měli šanci, jak mít mimčo i bez adopce. Jsme teprve na začátku, takže to pro nás není zatím aktuální, ale je dobré vědět, že tato možnost je. Můžu se zeptat, v jakých částkách se to tak pohybuje?

Začni psát odpověď...

Odešli