• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Náhradní maminka - odnošení miminka, máte zkušenost?

24. září 2015 
Ahojki, jak to jen napsat aby to nebyla inzerce :D Takže kdo má zkušenosti s NÁHRADNÍ MAMINKOU ?
13. čer 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, sice pozdě, ale píši.M ám takový dojem, že dle našich zákonů je to u nás nepřípustné...alespoň jsem to někde četla...
18. led 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není,taky jsem něco četla a nezákonné to není,jen se tady o tom moc nebaví.Taky jsem něco podobného měla na jazyku a zajímá mě to.Sami se snažíme více jak 5 let,už jsem měla i samovolný pitrat.Co bude dál nevím.kamarádka mi navrhla i osvojení dítěte jenže z toho mám i strach.Slyšela jsem i že je to celkem dost náročné když ám miminko odnosí někdo jiný,takže by mě taky zajímaly zda má s tím někdo zkušenost
25. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj řeším tuhle otázku s doktorem,nezákonné to není.ale dotyčná co má problém musí mít papír (potvrzení)že je to se zdravotních důvodů...možná příští rok písnu víc...pokud se poštěstí...
@sarkad2856
29. led 2013 ve 20:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara Jasně budu ráda když se něco dozvím,taky přemýšlím,že bych hodila se svou doktorkou řeč a třeba mi i poradí.No tak možná bych ani neměla problém a moje doktorka by mi ho třeba i sama napsala,ale nevím jak je to zase třeba právně ochráněné a taky záleží na okolnostech.Ale žena která mi odnosí dítě by podle zákona teda neměla mít nárok na dítě.
29. led 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkad2856 napíšu určitě,chtěla bych odnosit sestře..má problém udržet v sobě embria,již asi 7 x absobovala UP...tak uvidíme ale jsem 6m po porodu tak musim min jeste rok počkat...jinak výborná je klinika tady ve Zlíně na UP:slight_smile: přeji hodně štěstí
29. led 2013 ve 20:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara jj na Zlín jsem slyšela hodně chvály,byla jsem tam i na genetice atd.Známá říkala že tam jezdí maminky i z velkého okolí.Tak jsem sama zvědavá.Děkuji tak at i Vám to vše dobře dopadne podle představ a pak klidně hodte i fotečky a hlavně co vše to obnáší ;)
29. led 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , shánim www stránky týkající se náhradního mateřství , konkrétně poskytnutí odnošení miminka mojí osobou pro někoho kdo nemá to štěstí... z finančních duvodu jsem byla i darkyní vajíček , ale po přečtení několika věcí na tohle téma , sem usoudila , že bych jako náhradní matka mohla sobě a svému 3letému synovi nabídnout východisko z fin.situace , ve které bohužel jsme...asi by mě tohle nikdy nenapadlo , pokud by se ktomu samozřejmě nevázaly fin. odměny(nemalé), ale já zkrátka to svoje malý štěstíčko už mám ,...a udělám cokoli , abych nám zařídíla lepší život a to vzhledm k mému dobrému zdraví ( i mého dítěte), genetickým testum , inteligenci atd , bych ráda pomohla někomu a tím i sobě a svému synovi...prosím kdo má jekékoli info , popř.radu cokoli k náhradnímu mateřství(pro náhradní matku) tady muj email(((( bernardyn2006@seznam.cz)))) DIKY Bára
15. kvě 2013 ve 02:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barulinka23 kde bydlis? Dik Hanka
24. čer 2013 ve 13:15  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, jsem zdravá maminka, mám za sebou čtyři porody. Jsem vdaná. O NM vím docela hodně z teorie, vím jaký je postup i co se zákona týká. Sama jsem NM ještě nebyla. Bohužel jsem se nyní dostala do fin. problémů z důvodu ztráty zaměstnání. Sice mám již nové, ale nemohu se odrazit ode dna. Kdo by měl zájem, ráda mu k miminku vypomůžu odnosením za pomoc mne v této situaci se rychleji stabilizovat kvůli mým dětem.
9. říj 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládej osobní kontakt”
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
14. říj 2013 ve 13:59 • odnoseni
já nevím ale ta maminka která by prcka odnosila....řekla bych e málokterá žena to dokáže a takovou ženu já obdivuju, jse 24týden a už k te mále mám takovou citovou vazbu, že loučení s ní by nepřipadalo v uvahu, takže takové ženy. Klobouk dolů
16. říj 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky sice NM nejsem,ale vim co to obnaši v kostce to je tak,že se do NM da embryo biolog rodiču ona je matka a do rodneho listu se napiše jako otec biolog otec a NM se hned po porodu ditěte vzda a do peče ho dostane otec a biolog matka si ho pak adoptuje :grinning: jinak udělat toto za uplatu je nezakonne takže o tom nemluvitjedine co je povolene tak platit vydaje spojene s těh a porodem takže klička tu je každy na to ma jiny nazor kolik da že? Ale o tom,že rodiče daji NM např 100000 za ditě tak to musi zustat jen mewzi nima. Bohužel ma to i sve stinne stranky vy budete sice oba biolog rodiče,ale NM se ditěte vzdat NEMUSI neni to jeji povinnost takže jediny kdo by byl s ditětem spojeny je otec a ten se muže leda soudit o peči (střidavou či vyhradni) a biolog matka nema žádne práva
16. říj 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, ráda bych se stala náhradní matkou, máte někdo nějakou radu nebo doporučení na koho se případně obrátit? Nebo se hledají zájemci na internetu? Děkuji za jakoukoli odpověď :wink: přeji krásný den!
22. led 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, je na vás nějaká mailová adresa?
31. led 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
S manželem hledáme náhradní maminku, tedy přesně je to asi 2 dny, co jsme nad touto možností začali uvažovat. Přečetla jsem si podmínky ve Zlínské nemocnici, ale opravdu zajišťují jen lékařské zákroky a právnické rady, dvojice usilující o miminko si musí NM sehnat sami. Máte už více informací nebo jiné? Máte zájem někomu touto cestou pomoci? Děkuji za odpověď a pěkný večer. Gabriela
31. led 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se nabizim:slight_smile: unas vtom neni problem .
31. led 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iviku15 Dobrý den,
na stránky náhradního mateřství jsem zabrousila až teď, snažili jsme se dosud touhu po miminku řešit IVF, adopcí + přímou adopcí. Smluvili jsem se s jednou maminkou na přímou adopci od léta jsme byli v kontaktu a teď po vánocích měsic před porodem si to rozmyslela, že si miminko nechá. Tak jsme se rozhodli zkusit i náhradní mateřství. Jsme manželský pár(prověřený již státem:slight_smile: - žadatelé o adopci). Jakou byste měla představu jak by to mělo probíhat, jsme začátečníci. email miminkoprimo@seznam.cz

J.
2. únor 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem po dvou gynekologických operacích a bohužel již nemám dělohu a chtěli bysme mít ještě aspon jedno dítě s přítelem, najde se NM ? jsme ze střední Moravy a víme, že ve Zlíně dělají tuhle metodu , ale podmínkou je si najít NM,
pokud bude mít někdo zájem, prosím o nabídky na e-mail bubla.kelisova@seznam.cz , předem děkuji :slight_smile:
9. únor 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosule Dobrý den, reaguji na Váš inzerát ohledně náhradní maminky. Pokud je stále aktuální, chtěla bych vám nabídnout pomoc. Náhradní maminkou už jsem byla loni, porodila jsem dvojčátka. Martina mateda2004@seznam.cz
11. únor 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@iviku15 Dobrý den, manželský pár si najdete na netu. Kliniky toto nazajišťují. Já sama jsem náhradní maminkou byla, je to skvělý pocit, pomoci někomu k vysněnému miminku. M.
11. únor 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@odnoseni Dobrý den, pokud stále hledáte náhradní maminku, ozvěte se na uvedený e-mail. Děkuji papulka73@seznam.cz
11. únor 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci prudit, soudit nebo něco takového, ale náhradní mateřství bohužel naše platná právní úprava nepřipouští:frowning2:
11. únor 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, když to tak pročítám tady se náhradním mateřství diskutuje jako kdybych šla do krámu a chtěla 6 rohlíků, máslo a litr mlíka :confused: nevím jestli zrovna přes tyto stránky je dobré hledat maminku na NM, pokud to tedy myslíte vážně
11. únor 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@rychetkami Máš to špatně napsané - ne ,že to nepřipouští,ale neupravuje.Tudíž je způsob,jak po právní stránce lze "připustit" odnosení miminka náhradní matkou.Vím to,už jsem nm byla :slight_smile:
18. únor 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, teď jste mi trošku vložili jakousi jiskřičku naděje, že když se nám nezadaří IVF, že bysme měli šanci, jak mít mimčo i bez adopce. Jsme teprve na začátku, takže to pro nás není zatím aktuální, ale je dobré vědět, že tato možnost je. Můžu se zeptat, v jakých částkách se to tak pohybuje?
18. únor 2014 v 17:40  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (13. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek