Přejeme si miminko

miluska222
10. únor 2023

Dobrý den ,hledáme právě tebe ,tebe maminko.Jsi v tíživé situaci ,nebo jsi rozhodnutá že malého človíčka dáš do adopce ?Pak se hladině právě my .Jsme ochotni tobě pomoct ,co se týče sactva ,nebo nějakých léků či potravin.Radi se naoplatku ujmeme tvého uzlicku.Dame mu domov v baráčku ,dáme mu lásku ,své srdce ❤️❤️❤️,péči a to co budeme jen moct.Jsme mladí a špatně se nemáme.Jestli té alespoň trochu nás krátký email zaujal,tak se neboj nám ozvat.Urcite té neodsoudime a budeme se na tebe těšit.

miasy
12. únor 2023

@miluska222 Je tá priama adopcia vôbec legálna? Pretože vyskytuje sa tu mnoho diskusii práve na tému priama adopcia, ale všetky sú len o tom, že buď niekto hľadá mamičku ktorej dieťaťa by sa mohli ujať, alebo naopak..

miluska222
autor
12. únor 2023

@miasy hej je,pokial nedostane bio maminka peníze za dieta.

miasy
12. únor 2023

@miluska222 Tak to som netušila😅 ale je krásne, že si takto mamičky pomáhajú

miluska222
autor
12. únor 2023

@miasy no ale jsou mezi nimi i podvodnícky.To pak je dost smutné ,co si člověk takhle zahrává s jinými city.

miluska222
autor
12. únor 2023

@miasy za mě je lepší Ked dieta má novu rodinu ,než aby muselo do ústavu Aleno boh více kam.

miasy
12. únor 2023

@miluska222 Žiaľ takýto ľudia sú všade… No, ale silno vám držím palce v hľadaní mamičky a vášho vytúženého bábätka!❤️

miasy
12. únor 2023

@miluska222 Je to určite lepšie pretože to bábätko sa bude mať úžasne a ešte aj mamina ktorá sa dieťatko rozhodla dať k priamej adopcii bude mať kľud na duši pretože vie kam jej dieťa šlo a predovšetkým ku komu šlo🤍

miluska222
autor
12. únor 2023

@miasy já už nevěřím že na někoho natrafim .Jen dom zkusila,ale silné pochybuji že někdo sv ozve.

miasy
12. únor 2023

@miluska222 Skús aj skupiny na fb.. tam vám určite podajú pomocnú ruku na ceste za vytúžený dieťatkom

evab112
15. únor 2023

Stále stejná písnička... Máte zažádáno na Ospodě? Prošla jste přípravou? Péče o adoptovane dítě má svá specifika a je dobré o nich vědět. Chápu, čekací lhůty jsou dlouhé, také jsme čekali.
V současné době nikdo miminka do ústavu nedává. Ospod umístí dítě k prechodnym pestounum nebo přímo do rodiny.

miluska222
autor
15. únor 2023

@evab112 když vám můj příspěvek vadí,proč ho komentujete? Věřte si čemu chcete,jsou maminky v nouzi co na takovýhle inzerát odepisou .Vám do toho nic není,není to můj první příspěvek ani poslední ! My i natrefily ,nakonec to dopadlo jinak,tak hledáme znova .O zbytku vašeho příspěvku se nehodlám bavit ,koukám že houby víte.