Přemýšlím dát miminko k přímé adopci. Kdo hledá takto miminko nebo dal k přímé adopci?

2. říj 2021

Ahoj,přemýšlím nad tím,že dam svoje miminko k adopci.Je mi 40 let,mám už 2 děti a další,které nosím v sobě,neumím přijmout.Navic máme s manželem krizi.Jsem vysokoškolačka a vím,že miminko si zaslouží milující rodinu...kterou my mu teď nemůžeme nabídnout.Je tady někdo,kdo hledá takto miminko nebo někdo,kdo miminko k přímé adopci dal?Děkuju za odpovědi.

galalae
18. říj 2021

Ahoj, hledáme miminko k přímé adopci. Máme s ní již zkušenosti. Prosím, ozvěte se, kdyžtak do zprávy.

najmaaa77
29. říj 2021

Ahoj my hledáme už dlouho a zatím se nedaří .Když tak si můžeme napsat

carolineg1
7. lis 2021

Napište mi soukromou zprávu 😉

elisabethbbb
10. lis 2021

Dobry den, v pripade, že se rozhodnete pro primou adopci, byla bych moc rada kdyby jste se ozvala. Pokud opacne tak Vam to moc preji a doufam, že budete jen spokojena a stastna. Dekuji Veronika rosie2@email.cz

elisabethbbb
10. lis 2021

Nesoudim nikoho nikdy, nikdo nevi co ho v zivote potka. Uz jednu adoptovanou holcicku mám. Jeji maminka porodila tri dcery. Ale jednu nechtela kvuli partnerovi. Dala ji k adopci. A diky tomuto kroku jsem stastna ja. I presto, že si rikam proc vlastne to byla prave ona.

loylii
10. lis 2021

@klokanka31 a pro mě zas bylo jednodušší a přijatelnější hned po vynechani MS naklusat k Dr a spolknout tabletu. Na UTZ jsme si s panem doktorem potvrdili, ze ještě není srdeční akce, je to shluk buněk. Pospojovaný bublinky buněk. Proč si nenechat další ditko bylo více důvodu, ale ten podstatný byl zdravotní aspekt. NEDOKÁŽU si predstavit mimco donosit do 9.mesice a pak ho odevzdat někomu jinému a cely život se trápit tím, jestli jsou na nej hodny a něco mu nechybí. Navíc pocity se mění cely život a já vím na 100%, ze bych s odstupem času určitě litovala. A vůbec nechapu jak někdo muže srovnávat umělé ukončení těhotenství a adopci. Vždyť to jsou dvě uuuuuplne rozdílný věci🥲…

klokanka31
10. lis 2021

@loylii Zase to je ale rozdíl když není ještě srdeční akce, a nebo když jde někdo na potrat na poslední chvíli ve 12.tt

loylii
10. lis 2021

@klokanka31 to ano…

lilavatty
27. lis 2021

Je to ještě aktuální?

fotbalistka3
10. bře 2022

Ahoj, hledame maminku,ktera si svoje miminko nemuze nechat. Muzeme nabidnout financni zazemi,milujici domov a skvrly zivot. Budeme opravdu vděční,pokud si se rozhodla jít touto cestou a ozves se nám!

carolineg1
11. bře 2022

@fotbalistka3 taky hledám

jandule1987
29. bře 2022

@fotbalistka3 dobrý den ,pokud mate stále zájem ,ozvete se.děkuji a hezky den...

schiba
2. dub 2022

@fotbalistka3 jsem zatím třetí, to ujde 🙂

gitull
7. srp 2022

Prosím, jak to nakonec dopadlo? Jedno dítě už máme (8letou holčičku), přímou adopci - holčičku, bychom brali všemi deseti. Jsme oba VŠ, já jsem doma, takže bych se o děti mohla starat perfektně.

karca91
4. říj 2022

Dobrý den ano já bych měla zájem o miminko. Snažíme se s přítelem dlouho

honatko092
4. říj 2022

Jen upozorním, že je to rok stará diskuze...

iva
30. říj 2022

Jestli to myslíš vážně, byli bychom šťastní rodiče. Marné se snažíme o děťátko několik let. Jsme státní zaměstnanci, já VS, dostavuje dům bez hyp.

zelenaesmolda
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
30. říj 2022

@iva Už to není aktuální...

sayast
30. říj 2022

Zakladatelko, jak to nakonec dopadlo? Sehnali jste milujici rodinu nebo si miminko nechali?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru