Přímá adopce - hledáme maminku, která se nemůže o miminko postarat

jaylo2403
6. dub 2022

Ahojky. S manželem jsme schválení žadatelé o adopci čekáme, až se jednou objeví nějaké vhodné miminko.
Já bohužel děti mít nemůžu, jelikož jsem měla leukemii s následnou transplantací kostní dřeně. Ozařování mi bohužel zničilo funkčnost dělohy. Podstoupili jsme také 6x umělé oplodnění, bohužel vše bez úspěchu. Snažíme se o miminko 4 roky, spolu jsme 6 let. Jsme mladý manželský pár, myslím si že velmi dobře zaopatřený a chybí nám ke štěstí už jen ten mrňousek, kterého bysme mohli udělat šťastným a který by udělal šťastným nás. Kdyby se tady našla slečna/paní, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže o děťátko postarat, napište. Bydlíme kousek od Plzně, ale pro miminko bychom si jeli klidně až na konec světa ❤️☺️

mjzlinsko
21. čer 2023

Ahoj, dobrý den, milá maminko.
Jsme manželský pár, kterému nebylo přáno mít vlastní děti. Po několika neúspěšných IVF jsme se rozhodli jít touto cestou.
Máme srdce plné lásky, něhy, tolerance a empatie. Rádi bychom naše srdce dali miminku a byli rodina.
Milá maminko, pokud si nemůžeš svoje děťátko nechat ať už z jakýchkoliv důvodu a chceš jej dát k adopci, můžeš nám napsat.
Určitě se domluvíme, rádi se vším pomůžeme, aby to vše proběhlo v pořádku.
MJzlinsko@centrum.cz