• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přímá adopce, máte někdo zkušenost?

16. července 2017 
autor
@kokena77 Bohužel maminka s tím souhlasí ale její tchýně ne :slight_smile:
2. čer 2016 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kokena77 tchyne si ho necha a bude ho vychovavat? Jak dlouho mate primou adopci domluvenou? Zda se mi to ze strany tehulky jako neuvazene.
2. čer 2016 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kokena77 No seznámili jsme se nedávno :slight_smile: 1 Lvětna všechno bylo moc na rychlo rodina její se nezajíma a jeho se do nedávna taky nezajímala až ted před pár dny taky je z toho v šoku protože už má dceru a o to se nikdy nezajímala :slight_smile:
2. čer 2016 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 co na to socialka? Kdyz uz ma dceru o kterou se tchyne nezajima, tak proc najednou ta starost? Chudaci deti i mamca. Drzim vam oalce...treba neni vsem dnum konec.
2. čer 2016 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kokena77 Sociálka na to řekla že at jsou jaký jsou tak mají přednostní právo jako rodina a samo že jé tchýně jde o peníze za pěstounskou péči :slight_smile:
2. čer 2016 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 Je to moc smutne. Decko mohlo mit krasny zivot plny lasky. Zivot je nekdy desne nespravedlivej. Nebudte smutna... nekde na vas vytouzene miminko ceka:slight_smile:.
2. čer 2016 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca31 Simčo držte se, nám se stalo v lednu to samé.Maminka nás celou dobu tahala za nos.Dokonce jsme si malého chovali hned po porodu v náručí.Měsíc jsme za ním chodili do nemocnice.Byl trošku nemocný.Dokonce 25.1 mě volala jestli bych mohla malému donést plínečky a 26.1 si ho odnesla a nebyla nám schopná ani říct,že ho dává někomu jinému.Jak jsem to zjistila, myslela jsem že zblázním.Nejhorší co se nám mohlo stát.Svoje děti mít nemůžeme.Buďte silná, třeba se to ještě změní.Budu držet pěsti.
7. čer 2016 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelkaskubikem to je hnus tohle... neumím si představit takové zklamání. Doufám, že nás něco podobného nepotká...
7. čer 2016 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, je hnus, když dítě zůstane u biomatky. Na 1000% by mu u nebio rodiny bylo líp. Jistě jste vědmy a víte, že matka a rodina bude vždy "u dna" a jenom vy mu můžete dát nejvíc (vy nikdy nebudete řešit málo peněz, vždy budete bydlet ve vile, vždy budete mít peněz jako šlupek a partner vás opravdu nikde nekopne do zadku, vaše dítko bude vzorňas bez nejmenších problémů, protože výchova geny přebije, že jo. A kdyby problémy byly, tak je s úsměvem na rtech řešíte, běháte po doktorech, s úsměvem válčíte se školskými institucemi a do toho vám manžel samozřejmě nepláchne).

Jste sebestředné, do jisté míry to sobectví chápu, taky jsem si tím prošla.

Taky mám dítko v přímé adopci, další dvě k tomu a dokud dítko nebylo soudem moje, bylo MATKY. Matku mám v maximální úctě a vím, že ji dcera vyhledá, což je jenom dobře.

Je fakt smutné číst tyto hnusy, měly byste více přemýšlet.

Ale to chce zkušenosti - životní zkušeností, s odstupem času třeba pochopíte i moje řádky.
7. čer 2016 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dajamka nevím, proč píšete takhle útočně... vůbec jsem to nemyslela tak, že není "správné", že je dítě u bio matky, samozřejmě na to má nárok, nicméně slibovat někomu dítě do přímé adopce, ten někdo si vše zařídí, aby to šlo, dá do toho spoustu peněz (myslím za výbavičku apod.), času a hlavně emocí a bio matka pak řekne, že dítě dala někomu jinému ? To je podle mě hnus a za tím si stojím. Nemyslím si, že bych byla nějaká patnáctka, abyste mi psala o tom, že jsem sebestředná a měla bych přemýšlet. A nepište mi prosím, že jste to nepsala mě konkrétně a něco o potrefené huse, protože evidentně to psané mě je :slight_smile:
7. čer 2016 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@dajamka To je teda dost tvrdé co jste napsala ne? já jsem třeba jen smutná ale samozřejmě jsem ráda že dítě bude v rodině a ne někde v kojenáku přeji maličkému jen to nejlepší a vím co přímá adopce obnáší už jedno dítě mám a vím že s tím se musí počítat já jsem ráda že z toho sešlo dřív než jsme měli dítě doma pak by bylo horší vysvětlovat synovi že tady snáma miminko být nemuže a že ho musíme vrátit ale i to k tomu patří já jsem s bio mámou v kontaktu dodnes syn ví že je adoptovaný tajit sem mu to nikdy nechtěla a když bio mámu bude chtít poznat bránit mu nebudu takže zas neházejte všechny do jednoho pytle a tahle skupina je tady proto aby jsme se podpořili poradili tak prosím at v tomto duchu zustane děkuji
7. čer 2016 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@dajamka Jo a ještě ano vždy budu mít střechu nad hlavou a dost peněz abych se o děti postarala protože jak si ustelete tak si lehnete žiju život kde vím co chci tak si za tím jdu jsem zodpovědná a proto jsem tam kde jsem manželství máme krásné už 10 let ano muže se stát že se to muže změnit ale i kdyby jsme s manželem spolu nebyli vždycky by jsme oba zabezpečili svoje děti :slight_smile:
7. čer 2016 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Nepočítala jsem s tím, že budu pochopena....
Ale třeba někdy, za 10 let.... třeba pochopíte.

Útočné? hmmm.

Vy píšete velmi, velmi dětinsky. Vy, vy, vy.... dítě je to nejdůležitější, ne vaše výdaje a natěšení.
7. čer 2016 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dajamka Tě někdo nas*al tak sis to přišla vybít tady? kdo píše je vy vy vy jasně že nejduležitější je na prvním místě dítě proč myslíš že ho ty maminky dávají k adopci? jen tak že se jim chce? a nebo že nemájí na to prostředky bydlení atd podporu rodiny takže tady prosím tě nepiš blbosti
7. čer 2016 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dajamka A tebe nepochopím ani za 20 let děvče meleš tady blbosti všichni co tady jsou tak touží být rodiči bohužel jim není dáno mít své vlastní dítě a tak musí podstupovat adopci asi budeš bez citu a srdce protože tebe by nemrzelo kdyby jste byli s maminkou na všem domluvené doma všechno nakoupené připravené né ty by jsi jí ty věci ještě dala ne? a pokud tady meleš o penězích tak nevím z čeho žiješ ty a tvoje děti asi ze vzduchu ale já musím za všechno platit abych dala dětem to nejlepší co mají rádi a jak jsem psala já jsem naši bio mamince vděčná že z nás udělala rodiče a máme díky ní syna vážím si jí za to
7. čer 2016 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
:wink:

Děvče, děvče, dospěj:slight_smile:
7. čer 2016 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dajamka až po tobě
7. čer 2016 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holka, já myslím, že si každý udělá obrázek poté, co si tě tady přečte.
Měj se krásně a přej dítěti jeho matku a matce její dítě.
7. čer 2016 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dajamka souhlasim kazdy si udela svuj obrazek kdyz si to precte
7. čer 2016 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@dajamka a děkujeme ti za rady ještě že si nàm to celè objasnila ještě že takoví lidi jako ty jsou
7. čer 2016 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím o diskuzi k tématu, dohadování a urážení sem nepatří.
8. čer 2016 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@simca31 holky já nechtěla aby se tady někdo dohadoval.Jen jsem napsala co se stalo nám a přeji všem holkám co hledají miminko, at mají štěstí.
8. čer 2016 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelkaskubikem Za to nemůžeš. To se vůbec netrap. Mimochodem jak jste potom postupovali? Rozhodli jste se pro klasickou adopci? Nebo jste začli hledat jinou maminku, která chce dát dítě do přímé adopce?
8. čer 2016 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalla Dobry den,potrebuji vice info o primou adopci. E-mail: xxx. Děkuji.
14. čer 2016 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
@ketika zdravím, tak mi napište soukromou zprávu, s dotazy co vás zajímá
14. čer 2016 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den,
mame doma 6 mesicniho chlapecka z prime adopce,ktereho jsme si privezli z porodnice.Mame zasebou prvni soud,ktery nam maleho sveril do predadopcni pece.Biomaminka je tedy uz z kola venku(je rada,ze je to vsechno za ni),ale ted ma stach,aby se nezacal zajimat biootec.Vite prosim nekdo,jak by to bylo?kdyby se zacal zajimat?je nejaka lhuta?nebo muze kdykoliv?dekuji moc za informace
14. čer 2016 ve 22:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivakraj biologický otec se může bohužel ozvat do šesti let dítěte.
20. čer 2016 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde je to psáno???
20. čer 2016 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dajamka říkal nám to právník, je to myslím v občanském zákoníku. Pokud o tom biologický otec neví a dozví se to, tak má myslím půl roku na to, aby se o dítě přihlásil, ale nejpozději do šesti let dítěte. Když se to dozví, když dítěti bude 6,5 let, tak už má smůlu a k dítěti se přihlásit nemůže.
20. čer 2016 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek