• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přímá adopce, máte někdo zkušenost?

18. května 2017 
autor
Přesně jak píše fler
20. čer 2016 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna věc je občanský zákoník, druhá věc je lidskost, kterou, překvapivě, mají i soudce.

Pravděpodobnost, že se po letech ozve otec, přihlásí se o svá práva a proběhne soud s výsledkem, že dítě půjde k otci, je téměř nulová.
Dítě je v adopci, předpokládám, že ne v pěstounské péči, takže by bylo jen na vaši vůli, jestli kontakt s dítětem otci umožníte. Soud by zkoumal, zda žijete spořádaně, zda není důvod k odebrání dítěte, nikdo vám dítě z náruče rvát nebude.

Před pár lety proběhl televizí případ, kdy mladistvá matka porodila, dítě šoupla pod vlivem svých rodičů do adopce. Asi po roce bio otec zjistil, že dítě existuje (namluvili mu, že potratila). Přihlásil se o svá práva, ale měl, bohužel, smolíka,. Rodina jen ze své vůle svolila, že kontakt umožní.

Kdyby bylo automatické, že se přihlásí otec a dítě jde k němu a ruší se adopce, to by bylo neštastných rodičů - naše dítko má taky biootce, který o ní neví, ani mě nenapadlo po proběhlém soudu řešit ještě jeho. Před soudem tady obavy byly, resp. obavy to nebyly, jen realita - já na rozdíl od některých místních jsem matce její dítě přála:slight_smile:
20. čer 2016 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji moc vsem za reakce,malemu bylo ted cerstvych 6 mesicu,tak se budeme modlit,aby se nic nestalo.Biootec uz jedno dite ma a tohle nenavidi,ale maji s biomatkou nejake rozepre,tak by byl maly spis jako nastroj pomsty.Soud by tomhle pripade snad stal pri nas.Dekuji moc vsem
21. čer 2016 v 08:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivakraj Dobry den, takze jsem to tipla dobre, jen pro vasi informaci. Pani byla pred tremi tydny u nas doma a sdelila nam, ze si adopci rozmyslela a ze si dite bere zpet. Az ted jsme se dozvedeli ze se narodil chlapecek, do ted nam s manzelem tvrdila ze je to holcicka Verunka. Nabidli jsme pani testy otcovstvi a stridavou peci. Bohuzel se nam postupem casu podarilo zjistit, ze tech potencionalnich tatinku je vice a jak jsem vam jiz psala, o vase dite nemame zajem, pokud bysme meli, jednali bysme s OSPODem v prosinci a lednu. Ja jen doufam ze vsechny vymysly a pomluvy ze strany biomatky casem skonci a chapu jak mate biomatku v ucte. Preji vam jen samou radost ze syna:slight_smile:
21. čer 2016 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dajamka Právník nám také říkal, že neví, jaké šance by měl otec, kdyby se třeba po pěti letech k dítěti přihlásil, ale že ta možnost je, chtěl nás na to jen upozornit.
24. čer 2016 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “poptávka ve fóru”
13. črc 2016 ve 20:25 • plavacek134
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “nabídka ve fóru”
12. srp 2016 ve 21:49 • maryanna1
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “poptávka ve fóru”
21. zář 2016 v 16:38 • petrahasova
24. říj 2016 ve 21:42 • vladuuu
28. říj 2016 ve 13:48 • nojono
Ahojky mám dotaz lečim se ze zloutenky typu c genotyp ia u nas v čechach ji melo jenom 5 lidi je to zloutenka ktera se vyskytuje jenom v zahranici a ja mela tu smulu ze ji chytla do toho chceme adoptovat miminko ve stredu jdeme na vyrizeni papiru jake mam sance na adopci dekuji mooooc zavase odpovedi
28. říj 2016 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mam dotaz najde se tady nekdo kdo ma zkusenosti s primou adopci a jeho bio maminka rodila v Motole v Praze?BUDU RADA KDYZ SE NEKDO OZVE DEKUJI :slight_smile:
2. lis 2016 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, máme veliký zájem o miminko k přímé adopci. Jedno dítě už s manželem máme, ale další bohužel mít už nemůžeme. Rádi bychom nějakému děťátku nabídli lásku a rodinnou pohodu. Kdo máte nějaké osobní zkušenosti, ráda se dozvím všechny informace a hlavně opravdové osobní zkušenosti. děkuju a přeju hezký den
20. lis 2016 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarinka_nevesta my máme adopčátko, klidně písni do IP, co budu vědět zodpovím :slight_smile:
20. lis 2016 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky diky :slight_smile: az budu u pc napisu
20. lis 2016 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den najde se tu nekdo kdo delal primou adopci pres rodny list,potrebuju poradit a budu rada kdyz se mi nekdo ozve a poradi mi dekuji :slight_smile:
25. lis 2016 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “poptávka ve fóru”
28. lis 2016 v 15:53 • nada1985
jinak se vyznam jak se probiha o adopci
28. lis 2016 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “poptávka ve fóru”
30. lis 2016 ve 14:33 • nada1985
30. lis 2016 ve 14:33 • nada1985
@beritek dobrý den,prosím o radu.Chtěli bychom miminko přímou adopci,ale nevíme kam se obrátit,kde najít maminku,atd.
17. pro 2016 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. pro 2016 ve 13:58 • aklimak
@beritek prosim info o prime adopci moc dekuji
21. pro 2016 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisa84 co potřebujete vědět?
21. pro 2016 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisa84 Dobrý večer - mám stejný dotaz - co potřebujete vědět? :slight_smile:
21. pro 2016 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aklimak Tak tohle je zrovna věc, ve které Vám asi těžko veřejně někdo něco konkrétního poradí. (Mimo jiné i proto, že to může být právně ošemetné, aby ten někdo nemohl být nařčen ze zprostředkování).
21. pro 2016 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím za dva měsíce čekám miminko a rozhodla jsem se k přímé adopci je tady nějaká dobrá duŝička co by mi odpověděla na pár otázek?Už pár měsíců lítam a pokaždé se dozvím něco jiného mám dva měsíce do porodu a potřebuji vědět přesně co a jak.Můžete psát buď na mobil 739 814587 nebo na mail misaperut@seznam.cz jsem opravdu zoufalá a budu moc ráda za jakoukoliv radu.
5. led v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisa84 psala jsme Vám email
8. led ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také jsem psala
15. led ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek