• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přímá adopce, máte někdo zkušenost?

18. května 2017 
Pegy mate zpravu.
2. únor 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pegpeg Dobrý večer, napsala jsem Vám e-mail. ☆
3. únor 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsme manželé, oba VŠ s potřebným zázemím a hledáme touto cestou maminku (celá ČR), která se nemůže z jakéhokoliv důvodu postarat o svoje miminko a nechce, aby skončilo např. v kojeneckém ústavu. Jste-li tedy maminka v tíživé situaci a chcete, aby miminko mělo milující rodinu, domov a vedlo plnohodnotný život, tak napište: mimco2014@gmail.com
9. únor 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pegpeg dobry den bouzel moc toho nevim ale zda chcete opravdu dat male k adopci tak ja bych si ho vzala jestli mate zajem napistemi na e-mail pro vice info jana19942008@sezmam.cz :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
10. únor 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pegpeg Je to aktuální ?
11. únor 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalla Dobry den chtela jsem se zeotat kde presne by jsme s manzelem meli hledat maminku ktera dava sve dite k adopci dekujeme
13. únor 2014 v 09:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pegpeg Dobry den už máte někoho kdo by se ujal vašeho miminka ? My s manželem hledáme maminku,která dává díte k adopci.
13. únor 2014 v 10:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tesikov@post.cz. Dobrý den, já jsem loni porodila jako náhradní matka. Pokud máte konkrétnější dotazy, pište na papulka73@seznam.cz
14. únor 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalla jste stastnej clovicek ze vam to vyslo kdyby to ednou dopadlo i nam tohle velke stesti
13. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabose ahoj ja jsem akorad porodila zdravého chlapečka a rada ho nechám hodnim lidem kteří ho budou milovat. Kontakt birkasovi@seznam.cz
15. bře 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ja vás nechci buzerovat ale tady nemužete nabízet nebo poptávat přímou adopcí ja jse jen tehdy ptala o zkušenostech a ne aby tady vznikla skupina kde se bude nábizet dítě k adopci kdyby to admin zjistil tak by bylo zle :frowning2:
18. bře 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je docela škoda,protože by něco takového bylo potřeba.Pořád lepší inzerát,než mimčo v ústavu.A já tuto stránku našla při zadání inzerátů do vyhledávače...tak nevím,jak to je.... :unamused:
19. bře 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ano, souhlasím. Pořád lepší inzerát, než mimčo v ústavu.Je tolik rodin co touží po miminku aby mu dali lásku a domov.Nedávno jedna maminka porodila holčičku a předtím dlouho uvažovala o přímé adopci.Po tu dobu uvažování ale nesehnala dostatek informací a nevěděla si rady, dopadlo to tak, že malou nechala v porodnici. A co se děje s malou? Přišel ji domů dopis od soudu, že málá je na půl roku v předadopční pěstounské péči a po půl roce se uvidí dále, která rodinka se dočká vytouženého štěstíčka.
Říkám si, proč tato holčička ať není v ústavu, nemohla poznat jedny rodiče kteří čekají a věří, že se někdy díky jiné mamince stanou rodiči, když jim nebylo přáno.
19. bře 2014 v 17:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak už jsem našla rodinu pro malého. Tak prosim uz nepište.
19. bře 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobry den prosim vas moje kamaradka nam chce dat sve miminko hned jak se narodi k adopci.Mohl by jste mi nekdo poradit jak postupovat?dekuji
24. bře 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broucek16 stačí když to řekne v porodnici. Ty hned kontaktuji socialku a ještě z porodnice si ho odnesou adoptivní rodiče
2. dub 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak postup u přímé adopce je trošku složitější,ale dá se to zmáknout.V porodnici se to musí nahlásit,protože ta s tím musí souhlasit,každá není pro.Jinak jen matka rozhoduje,komu dítě svěří a sepisuje se papír o předběžném svěření mimča..a komu.Sociálce se nic nenahlašuje,tam se to oznámí až budete mít prcka.Těch papírů se samozřejmě podepisuje víc,ale to stačí až později.No a pak se dává žádost k soudu,který proběhne po půl roce a tam svěření podepisují obě strany.Když bio matka k soudu nechce,stačí poslat právníka... :wink:
8. dub 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
My jsme se s manzelem take rozhodly pro primou adopci, do jine by jsme ani nesli . Horsi je , ze Internet je plny kecu okolo ale vylozene nejaky zachytny bod ne, vubec se nedivim, ze pak lide sami zakladaji inzeraty a hledaji bud nahradni maminku a nebo naopak rodice pro sve dite .... Lepsi inzeraty jak aby dite pak zkoncilo v decaku nebo nekde daleko hur .
9. dub 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Založily jsme na FB " uzavřenou skupinu" přímá adopce -kde můžou ty co mají zkušenosti pomoci a poradit druhým a také přivítáme i maminky, pokud by někdo chtěl tady je odkaz https://www.facebook.com/groups/1403812226559029/ budem rády za každou pomoc :slight_smile:
14. dub 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lea1976 ahojky jsem maminka tri deti a rda pomuzu s ditetem moc si preji met holciku ale mam tri kluky tak budu rada kdyz se ozve maminka ktera ceka holcicku rada pomuzu :wink:
14. dub 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje cislo je 734595207 budu se moc tesit na nakou holcicku
14. dub 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim piste rada fakt pomuzu moc mam rada deti :slight_smile:
14. dub 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdo nechce psat sem tak me piste na telefon ale moc si preji holcicku a pomuzu sni :wink: 734595207
14. dub 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vám bohužel miminko nenabízím, nevím zda je vhodné tady zveřejnovat telefon a psát to sem několikrát to je tedy můj názor, hodně štěstí přeji :slight_smile:
15. dub 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milá maminko, moc rádi bychom poskytli láskyplnou náruč, zázemí a oporu na celý život Vašemu děťátku. Jsme manželský pár (VŠ 39let, SŠ 36let) se zájmem o sport, cestování, knihy a zdravý životní styl. Bohužel nemáme vlastní děti. Bydlíme na maloměstě v novém rodinném domku se zahradou. Jsme prověřováni ÚPSV a v dohledné době budeme zařazeni do evidence budoucích osvojitelů. Prosíme pište na: swellseason@atlas.cz
22. dub 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky máme velkou zkušenost s přímou adopcí.
11. kvě 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim, našla jsem informace o přímé adopci díky www.fod.cz, podmínkou je udělat psychotesty na žádost o adopci, klidně i ty kurzy. Jsou užitečné. Po kladném ohodnocení, můžeme spolupracovat s organizací FOD na přímé adopci. Rozhodně bych tuto záležitost dala do rukou odborníků. Čekací doba je cca 3 měsíce, takže hádám, že by to mohlo být od žádosti o adopci k miminku do porodnice snad jen rok a půl. Hádám, že touto cestou bysme porazili i Pražáky:p)... Jsem žadatel ...
16. kvě 2014 v 18:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirryt Zdravím, jak jste přišla na to, že čekací doba ve FOD je na přímou adopci 3 měsíce? Já si tam před půl rokem volala a prý teď žádné přímé adopce nedělají.
20. kvě 2014 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@splnenysen máte pravdu, psala mi už jedna paní o tom. Asi jsem četla starší příspěvek. Na jejich stránce jsem našla příběhy, bohužel asi už to ne
organizuje. Chystala jsem se je kontaktovat až po psychotestech. Jsme teprve na začátku žádosti o adopci.
22. kvě 2014 v 10:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek