• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přímá adopce, máte někdo zkušenost?

27. července 2017 
@kalla dobry den muzete mi neco napsat o prime adopci? prosim
9. srp 2014 ve 20:43  •  3 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalla Ahoj napsala bys mi prosim jak jste to udelali v porodnici a to vsechno kolem taky bysme to chteli zkusit email je D.aaa@seznam.cz
23. srp 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisak25 máte to v e-mailu
24. srp 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Ahoj, chápeme, do jaké životní situce jste se s manželem dostaly, ale nabídky jako je ta vaše zastavujeme z důvodu ilegálity vaší nabídky. Neradi bychom takové nabídky nechávali veřejně viditelné. Děkujeme za pochopení.”
6. zář 2014 ve 23:43 • baculka200
Dobry den,mi mame osvojenou holcicku ,mame ji od miminka,cekali jsme na ni 4 roky,nikdy bych nemenila co se tyka priprav k osvojeni ditete,vse je anonimni a ja osobne si radsi pockam a vim,ze mi nebude nikdo bouchat na dvere a dite mi brat,co se tyka prime adopce na kterou byly caste dotazy u priprav ,nebyla nam ze strany psychologu a socialnich pracovniku vubec doporucena a pani pegpeg,vam dam jednu vemli dobrou a opravdu uprimnou radu,nehledejte rodice k prime adopci,ale pozeptejte se spise na to,ze se chcete ditete vzdat a zvolte cestu anonimni,cekatelu je moc a vsichni ti cekatele jsou jak zdravotne,tak po psychycke strance na tolik proklepnuti i prostredi ve kterem ziji,financni zabezpeceni atd,nebudete vedet kam dite pujde,ale budete vedet,ze dite je v te spravne rodine,kde jsou pravidelne kontroli do roku ditete,dite se dostane do rodiny v 8 tydnech,vy budete mit po porodu pravo v sestindeli se stale rozhodnout zda si dite ponechate i prez to ze podepisete papiry po porodu,tahle lhuta je dana zakonem,pokud se ve lhute neozvete,bere se to tak ze davate souhls s adopci a 14 dni toto nabiva pravni moci,po te okamzite jsou vybrani vhodni osvojitele a dite jde do rodiny,vubec bych se teto varianty nebala,bude lepe jak diteti tak i vam a hlavne adoptivni rodine,jsem toho nazoru,ze dite ma vyrustat ve spokojenem a klidnem prostredi a rozhodne i z vasi strany ze budete vedet komu dite sverite,si nemyslim,ze bude na vasi psychyku zrovna to nejlepsi,nejde zapomenout to asi urcite ne,ale lepe se stim srovnate.Hodne stesticka a verim,ze vase detatko bude mit skvele rodice tak ,jako se snazime byt i mi nasi malinke,kterou bych v zivote nikomu nedala a je to nase stesti...
10. zář 2014 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Tento příspěvek nepatří na naše stránky. Vysvětlení v IP.”
21. zář 2014 ve 14:49 • lili1986
Zdravim jsem maminka 8 leteho chlapecka vemi si prejeme s muzem miminko nebot ux dite nemohu mit manzel ma z predesleho vztahu dva chlape chteli bychim holcicku sle v podstate je to jedni hlavne kdyz bychom ten uzlicek meli pracuju jako psychoterapeutka bydlime v domecku se zahradiu a pejsky vysinskaeva@centrum.cz
16. říj 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem maminkou 8 leteho chlapecka nemohu mit uz deti a tak bychom si jej prali pokud je zde maminka .ktera z nejakeho duvodu nemuze si jej ponechat ja nesoudim nebot vim ze osud kazdeho ma svou ksrmu je nejdulezitejsi aby to miminko bylo v klidu a pohode my pomuzeme vsm a vy zase nam dekuju za kazde sluvko nadeje vysinskaeva& centrum.cz 721309923
16. říj 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beritek dobrý den prosím moc za informace vysinskaevavcentrum.cz
23. říj 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalla dobrý den prosím vás za pomoc chtěli bychom miminko já mám syna ale děti už mít nemohu nevím kde hledat bio maminku děkuju vám vysinskaeva@centrum.cz
23. říj 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme manželský pár s jedním chlapečkem a hledáme bio maminku,která si nemůže nechat své miminko .Já nemohu už děti mít a proto volíme tuto cestu.můj email je vysinskaeva@centrum.cz 721309923 můj telefon eva
23. říj 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysinskaeva Existují internetové stránky, které se dají najít dle vyhledávače
23. říj 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den zkoušela jsem nějaké weby ale spousta jich už nefunguje máte prosím kontakt na nějaké z nich? děkuji vyšínská
24. říj 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zajímám se o přijetí dítěte formou přímé adopce. Můžete mně poradit?
29. říj 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, mám prosím dotaz ohledně přímé adopce, jak správně postupovat, aby se vše povedlo?
je třeba k tomu právník?
Jaká je ta správná porodnice v tomto případě a co dělat, aby se Vše poveslo?
Děkuji Vám.
Zuzka
4. lis 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalla Dobrý den, prosím o podrobnější informace ohledně adopce rovnou z porodnice:slight_smile: Krásný den radkakufova@email.cz
19. lis 2014 v 16:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysinskaeva zadala jsem si to vyhledávače a vyjelo mi jich několik, musíte skutečně hledat
nemohu přeci za Vás hledat internetové stránky
doporučím Vám stránku na facebooku Přímá adopce, a vše kolem ní
je nás dost, a určitě se dozvíte i potřebné informce
19. lis 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den radi bychom adoptovali miminko přímou adopcí, již jednu zkušenost máme a vše zařídíme.
Budeme moc rádi když se nam ozvetea dáte nám možnost se o miminko postarat a dát mu domov a lásku. d.aaa@seznam.cz
5. pro 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobicek323 Ahojte, pořad mate zájem o miminko ??
9. pro 2014 v 19:34  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdencule Dobrý den mame zajem o vase miminko a o adopci budeme moc radi kdyz se nam ozvete na mimikadopci@seznam.cz
12. pro 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den jsme manželé ,kteří velmi touží mít miminko.Já sama mám holčičku, jsou jí 3 roky, už nemohu mít děti a taky by si malá přála mít sourozence .Najde se tu maminka ,která nemůže z jakýhokoliv důvodu si dítě ponechat?Rádi bychom se ho ujali, zajištění jsme ale především máme spoustu lásky, kterou by jsme chtěli věnovat druhému miminku.ajusak1@seznam.cz
30. pro 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, jsme manželský pár, který by chtěl adoptovat miminko. Máme jednu holčičku, ale další dítě už mít nemůžeme. Holčička by chtěla sourozence a my druhé miminko, kterému dáme spoustu lásky.
Ozvěte se na e-mail ajusak1@seznam.cz
31. pro 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím , chci letos požadat o adopci , má stím někdo zkušenost ? Prosím poraďte .
děkuji
4. led 2015 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holcicku
ahoj , jak vidím , máš určitě zkušennosti s přimou adopci , taky bych do toho šla , , ale nevím co dřív , na FB jsem si vás dala do skupiny , ale zatím jste mě nepřijali .
Toužím po mimču , hrozně moc , ale naše zakony moc nedovoluji nahradní matku , ikdyž ji mám . Prosím mužeš mi nějak pomoc a poradit .
Děkuji , Simča.
5. led 2015 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mam čerstve zkušenosti s primou adopcí dneska jsem si domu privezla 3 . měsíčního chlapečeka, pokud budete chtit poradit rada vsem pomuzu. :slight_smile:
6. led 2015 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalla
@kalla ahoj já nikde žádný inzerát najít nemůžu. Prosím pořad stránky.Dík
7. led 2015 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkasa ahoj prosím pořad jak jsi toho dosáhla. Moc Toužim po mimcu, sama ho nedonosim. Najít inzerát je náročné. Dík
7. led 2015 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amhiara jen jsem zadala do vyhledávače přímá adopce a vidím tam hned tři stránky
dokáži ti poradit s veškerými papíry a tou omáčkou okolo, ale hledat za tebe ještě stránky? To bych nedělala nic jiného, pokud po tom opravdu toužíš najdeš
8. led 2015 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirkasa 3 měsíčního? Takže ne úplně od porodu? To se také nazývá přímou adopcí?
8. led 2015 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sidonie Náhradní matka je legální, a dělají to ve Zlíně
8. led 2015 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek