Program náhradního mateřství, máte zkušenost?

21. prosince 2016 
Krásný den všem.. nikde se nemohu dočíst nic o Programu náhradního mateřství. Poskytují ho některé IVF kliniky,ale na webu se té informace také nemohu dopátrat.Má někdo zkušenosti? Podmínky,jak dlouho se náhradní matka hledá,cena? Mockrát děkuji
11. bře 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusa http://www.repromeda.cz/nahradni--surrogatni--materstvi.html
http://www.crmzlin.cz/24903-surogatni-materstvi
http://www.reprofit.cz/ivf/nahradni-surogatni-materstvi

Myslím, že na stránkách klinik je dosttek informací. Až se podíváš na ceník Repromedy, kolik stojí jeden cyklus IVF s NM, neomdli Zdarma to dělají jen v Reprofitu.
11. bře 2013 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moc ti děkuji za informace....já si naivně myslela,že ta klinika má nějakou databázi "náhradních matek" a pak ji nějak mají v péči takhle si vlastně matku musíš sehnat sama....
11. bře 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusa To bys musela do země, kde je to legální, tzn. Ukrajina, Anglie, USA. Tam existují agentury, které zprostředkují celý proces. Nehrozí riziko, že by si NM rozmyslela a chtěla si dítě nechat. Dítě je od začátku biologických rodičů, dítě je předáno s rodným listem. To je u nás ovšem hudba hodně vzdálené budoucnosti.
11. bře 2013 v 15:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky má prosbu . už jsme zoufalí a nevíme co máme delat . Přitel má z prvniho vztahu dvouletou holčičku . Jeji maminka je ma bívala kamaradka . bohužel vždy žila trochu divným životem . pak přešla na drogy a pod moda a zaba ji byla přednejší před vším . Holčička skončila zmlacena se zlamanejma nožičkama v kojenaku 14 dni potom co jsme ji holčičku vratila . Když male byli 2 mesice v noi mi ji přenesla že nemaj dke spat a co jist tak jstli se o ni postar holčičku jsme si nechala ale ona už se neozvala ukazala se po týdnu jestli u me mala muže zustat a kdyby neco někdo řikal tak ji jen hlidam že ma nejake zařizovani . J byla v tu chvíli štastna přišla jsme o miminko a Maruška byla moje laska . Ona si našla bydleni a noveho přitele a Detem ubližovali ( MAruška ma ješte 4leteho brašku Tomika ) jeli u nich velke pernikove party kdy takhle deti skončili . sousedka je nahlasila a rano už je socialka vezla o kojenaku v Mostě . Deti jsem si brali na víkendy přez jejich babičku matku jejich maminky . Marek jako otec na to nemel narok protože nebyl v rodnem liste . Maruška se narodila v dobe manželství tudiš do rod listu se psal automaticky manžel . Takže od uřadu žadne info nikdo se s nma nechce bavit před rokem probehlo zapřeni otcovství ale dle tohoto rozsudku se stejne do rodneho listu nemuže sam napsat pouze s matkou ditete a ta dela naschvali . Holčičku nam po roce v kojenaku šoupli k pestouum i když na socialce vše vedi kdo je otce a td a slibili že pomužou ,. Maruška je ve vansdorfu a pestouni se moc netvaři když chcem bejt s naší beruškou . Jednou za mesic na víkend ji videt . ale s tim že si vše určuji a td . NEchteji aby Markovi řikala tati a podobne proste jsme zoufali . chcem mit nši holčičku a už nevíme co mame delat Na soud jsme podali žadost o určeni take tam vysi rok a ješte nci neprobehlo s pravnikem jsme sepsali an soud žalobu a take se nic nedeje ... . Když MArušku vracime at to bylo do kojenaku enbo k pestounum vždy hrozne plakala a držela se nas jak klište . Ma v hlavičce hrozne zmatky tisic rodiču lidi z kojenaku a pod . už opravdu enviem co mame delat aby jsme ji uhnali a zapsala ho do rod listu pak nam ji socialka dá .
1. srp 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “nabídka ve fóru”
22. zář 2013 ve 14:22 • nikolslagrova
Zdravím, jsem zdravá maminka, mám za sebou čtyři porody. Jsem vdaná. O NM vím docela hodně z teorie, vím jaký je postup i co se zákona týká. Sama jsem NM ještě nebyla. Bohužel jsem se nyní dostala do fin. problémů z důvodu ztráty zaměstnání. Sice mám již nové, ale nemohu se odrazit ode dna. Kdo by měl zájem, ráda mu k miminku vypomůžu odnosením za pomoc mne v této situaci se rychleji stabilizovat kvůli mým dětem.
10. říj 2013 ve 03:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládej osobní kontakt”
Dobrý den
Chtěla jsem se zeptat zda má některá z vás zkušenosti a stala se již někdy náhradní maminkou pro pár z ciziny Chtěla bych se stát NM ale né tady v ČR jsem k tomuhle kroku pevně rozhodnutá četla jsem že jsou v cizinách i rlzné agentury ale vůbec nevím jak je na internetu sehnat .. pokud se to vůbec dá :( Je mi 23 let a jsem maminkou 4leté holčičky svobodná nebyla jsem vdaná a další své mimčo v brzké době neplánuji pro více informací a pokud by tu někdo byl kdo by měl zkušenost nebo mi mohl poradit jak se zkontaktovat s někým z ciziny kdo by o NM měl zájem ozvěte se budu ráda Email: Nesiiiii@seznam.cz
8. črc 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci se stát náhradni matkou pokud budete mít zájem pište mi do zpráv.
3. srp 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “tato forma nabídek není na MK možná”
26. srp 2014 ve 21:44 • naadeejee
Dobrý den,
ráda se stanu náhradní maminkou pro hodné lidičky, vážní zájemci mě kontaktujte do zpráv či na email andilek-do-domu@seznam.cz
27. srp 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych se stát náhradní matkou. Jsem 25ti-letá nekuřačka, abstinentka, mám 5ti-leté dítě. Jen vážní zájemci, ozvěte se na mail viktorka4589@seznam.cz
4. zář 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Tento příspěvek nepatří na naše stránky. Vysvětlení v IP.”
21. zář 2014 ve 14:46 • lili1986
@1andrea11 pokiaľ viem, tak sa neodporúča, aby NM bola vydatá. Sú tam potom dosť veľké vybavovačky okolo toho, lebo automaticky bude v pôrodnici ako otec dieťaťa zapísaný tvoj manžel
23. říj 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá den...před 4 měsíci jsem porodila miminko jako náhradní matka a chtěla bych do toho jít znova..je mi 31 let a mám svoje 4 děti..nebo kdyby měl kdokoli z vás nějaké otázky nebo jste potřebovaly poradit ozvěte se na katerina.sterbova835@centrum.cz.
24. říj 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Uvažujem nad tým, že by som si nechala vynosiť dieťatko náhradnou maminou. Problém je, že mám strach, či by nerobila po pôrode problémy s odovzdaním dieťatka a či by nepýtala veľmi veľa peňazí. Máte s tým niekto osobné skúsenosti?
2. lis 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý deň.
Touto cestou hladam seriozny pár ktorému by som mohla pomôcť ako NM.
Som slobodna s jedným dieťaťom a pochádzam zo Slovenska.
15. led 2015 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se jako NM,jsem veselá,šikovná a milá Je mi 26let a mám už 3letou holčičkuemail je supermamka2@post.cz
21. led 2015 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2004 : měla bych zájem se s Vámi kontaktovat, Váš email se mi vrací jako neexistující
22. dub 2015 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den, pokud by se zde nasla pani, ktera by mela zajem o NM napiste
1. kvě 2015 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “nabídka ve foru”
17. říj 2015 v 10:46 • nicollka
ahojky chtěla jsem se zeptat jaka je + - cena za NM
2. pro 2015 v 00:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1andrea11 mam dotaz jaká je cena pro NM
2. pro 2015 v 01:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohli byste se mi ozvat do zpráv, kdo máte s NM osobní zkušenosti? Nechci jen zprostředkované informace, ale opravdu osobní zkušenosti. Dneska jsme se s manželem dohodli, že tohle je pro nás ta cesta, kterou bysme se k miminku rádi dopracovali. Já mít děti nemůžu a do dalšího IVF jít nechci.
21. led 2016 ve 20:03  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, scháníme náhradní matku a chci se více informovat jak vse probiha a taky kolik penizku to stoji atd. dekujiii
31. led 2016 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty". Poznámka admina: “Osobní kontakt si prosím vyměňte v interní poště.”
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “poptávka ve fóru”
1. únor 2016 v 09:50 • zuzu25zuzu
Tvůj příspěvek