Program náhradního mateřství, máte zkušenost?

Krásný den všem.. nikde se nemohu dočíst nic o Programu náhradního mateřství. Poskytují ho některé IVF kliniky,ale na webu se té informace také nemohu dopátrat.Má někdo zkušenosti? Podmínky,jak dlouho se náhradní matka hledá,cena? Mockrát děkuji
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
evitaa
11. bře 2013
@sarusa http://www.repromeda.cz/nahradni--surrogatni--m...
http://www.crmzlin.cz/24903-surogatni-materstvi
http://www.reprofit.cz/ivf/nahradni-surogatni-m...

Myslím, že na stránkách klinik je dosttek informací. Až se podíváš na ceník Repromedy, kolik stojí jeden cyklus IVF s NM, neomdli 😉 Zdarma to dělají jen v Reprofitu.
sarusaautor
11. bře 2013
moc ti děkuji za informace....já si naivně myslela,že ta klinika má nějakou databázi "náhradních matek" a pak ji nějak mají v péči 😞 takhle si vlastně matku musíš sehnat sama....
evitaa
11. bře 2013
@sarusa To bys musela do země, kde je to legální, tzn. Ukrajina, Anglie, USA. Tam existují agentury, které zprostředkují celý proces. Nehrozí riziko, že by si NM rozmyslela a chtěla si dítě nechat. Dítě je od začátku biologických rodičů, dítě je předáno s rodným listem. To je u nás ovšem hudba hodně vzdálené budoucnosti.
klarka_kvetinka
1. srp 2013
Maminky má prosbu . už jsme zoufalí a nevíme co máme delat . Přitel má z prvniho vztahu dvouletou holčičku . Jeji maminka je ma bívala kamaradka . bohužel vždy žila trochu divným životem . pak přešla na drogy a pod moda a zaba ji byla přednejší před vším . Holčička skončila zmlacena se zlamanejma nožičkama v kojenaku 14 dni potom co jsme ji holčičku vratila . Když male byli 2 mesice v noi mi ji přenesla že nemaj dke spat a co jist tak jstli se o ni postar holčičku jsme si nechala ale ona už se neozvala ukazala se po týdnu jestli u me mala muže zustat a kdyby neco někdo řikal tak ji jen hlidam že ma nejake zařizovani . J byla v tu chvíli štastna přišla jsme o miminko a Maruška byla moje laska . Ona si našla bydleni a noveho přitele a Detem ubližovali ( MAruška ma ješte 4leteho brašku Tomika ) jeli u nich velke pernikove party kdy takhle deti skončili . sousedka je nahlasila a rano už je socialka vezla o kojenaku v Mostě . Deti jsem si brali na víkendy přez jejich babičku matku jejich maminky . Marek jako otec na to nemel narok protože nebyl v rodnem liste . Maruška se narodila v dobe manželství tudiš do rod listu se psal automaticky manžel . Takže od uřadu žadne info nikdo se s nma nechce bavit před rokem probehlo zapřeni otcovství ale dle tohoto rozsudku se stejne do rodneho listu nemuže sam napsat pouze s matkou ditete a ta dela naschvali . Holčičku nam po roce v kojenaku šoupli k pestouum i když na socialce vše vedi kdo je otce a td a slibili že pomužou ,. Maruška je ve vansdorfu a pestouni se moc netvaři když chcem bejt s naší beruškou . Jednou za mesic na víkend ji videt . ale s tim že si vše určuji a td . NEchteji aby Markovi řikala tati a podobne proste jsme zoufali . chcem mit nši holčičku a už nevíme co mame delat Na soud jsme podali žadost o určeni take tam vysi rok a ješte nci neprobehlo s pravnikem jsme sepsali an soud žalobu a take se nic nedeje ... . Když MArušku vracime at to bylo do kojenaku enbo k pestounum vždy hrozne plakala a držela se nas jak klište . Ma v hlavičce hrozne zmatky tisic rodiču lidi z kojenaku a pod . už opravdu enviem co mame delat aby jsme ji uhnali a zapsala ho do rod listu pak nam ji socialka dá .
nikolslagrova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1andrea11
10. říj 2013
Zdravím, jsem zdravá maminka, mám za sebou čtyři porody. Jsem vdaná. O NM vím docela hodně z teorie, vím jaký je postup i co se zákona týká. Sama jsem NM ještě nebyla. Bohužel jsem se nyní dostala do fin. problémů z důvodu ztráty zaměstnání. Sice mám již nové, ale nemohu se odrazit ode dna. Kdo by měl zájem, ráda mu k miminku vypomůžu odnosením za pomoc mne v této situaci se rychleji stabilizovat kvůli mým dětem.
drazilova1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nesiiiii
8. črc 2014
Dobrý den 🙂
Chtěla jsem se zeptat zda má některá z vás zkušenosti a stala se již někdy náhradní maminkou pro pár z ciziny 🙂 Chtěla bych se stát NM ale né tady v ČR jsem k tomuhle kroku pevně rozhodnutá četla jsem že jsou v cizinách i rlzné agentury ale vůbec nevím jak je na internetu sehnat .. pokud se to vůbec dá 😞 Je mi 23 let a jsem maminkou 4leté holčičky svobodná nebyla jsem vdaná a další své mimčo v brzké době neplánuji pro více informací a pokud by tu někdo byl kdo by měl zkušenost nebo mi mohl poradit jak se zkontaktovat s někým z ciziny kdo by o NM měl zájem ozvěte se budu ráda 😉 Email: Nesiiiii@seznam.cz
mama86
3. srp 2014
Chci se stát náhradni matkou pokud budete mít zájem pište mi do zpráv. 🙂
naadeejee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
naadeejee
27. srp 2014
Dobrý den,
ráda se stanu náhradní maminkou pro hodné lidičky, vážní zájemci mě kontaktujte do zpráv či na email andilek-do-domu@seznam.cz 😉
viktorka4589
4. zář 2014
Chtěla bych se stát náhradní matkou. Jsem 25ti-letá nekuřačka, abstinentka, mám 5ti-leté dítě. Jen vážní zájemci, ozvěte se na mail viktorka4589@seznam.cz
lili1986
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
enka111
23. říj 2014
@1andrea11 pokiaľ viem, tak sa neodporúča, aby NM bola vydatá. Sú tam potom dosť veľké vybavovačky okolo toho, lebo automaticky bude v pôrodnici ako otec dieťaťa zapísaný tvoj manžel
michaela2004
24. říj 2014
dobrá den...před 4 měsíci jsem porodila miminko jako náhradní matka a chtěla bych do toho jít znova..je mi 31 let a mám svoje 4 děti..nebo kdyby měl kdokoli z vás nějaké otázky nebo jste potřebovaly poradit ozvěte se na katerina.sterbova835@centrum.cz.
enka111
2. lis 2014
Ahojte. Uvažujem nad tým, že by som si nechala vynosiť dieťatko náhradnou maminou. Problém je, že mám strach, či by nerobila po pôrode problémy s odovzdaním dieťatka a či by nepýtala veľmi veľa peňazí. Máte s tým niekto osobné skúsenosti?
alni
15. led 2015
Dobrý deň.
Touto cestou hladam seriozny pár ktorému by som mohla pomôcť ako NM.
Som slobodna s jedným dieťaťom a pochádzam zo Slovenska.
supermamka
21. led 2015
Hlásím se jako NM,jsem veselá,šikovná a milá 🙂 Je mi 26let a mám už 3letou holčičku🙂email je supermamka2@post.cz 😉
petrakaterina
22. dub 2015
@michaela2004 : měla bych zájem se s Vámi kontaktovat, Váš email se mi vrací jako neexistující
hippo29
1. kvě 2015
Dobry den, pokud by se zde nasla pani, ktera by mela zajem o NM napiste 😉
maminkapetra8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alena344
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
medu81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nicollka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nicollka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kikina1581989
1. pro 2015
ahojky chtěla jsem se zeptat jaka je + - cena za NM
kikina1581989
2. pro 2015
@1andrea11 mam dotaz jaká je cena pro NM
martiina_k
21. led 2016
Mohli byste se mi ozvat do zpráv, kdo máte s NM osobní zkušenosti? Nechci jen zprostředkované informace, ale opravdu osobní zkušenosti. Dneska jsme se s manželem dohodli, že tohle je pro nás ta cesta, kterou bysme se k miminku rádi dopracovali. Já mít děti nemůžu a do dalšího IVF jít nechci.
zuzu25zuzu
31. led 2016
Dobrý den, scháníme náhradní matku a chci se více informovat jak vse probiha a taky kolik penizku to stoji atd. dekujiii
zuzu25zuzu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
Strana
z2
PředchozíStrana
z2