Program náhradního mateřství, máte zkušenost?

Krásný den všem.. nikde se nemohu dočíst nic o Programu náhradního mateřství. Poskytují ho některé IVF kliniky,ale na webu se té informace také nemohu dopátrat.Má někdo zkušenosti? Podmínky,jak dlouho se náhradní matka hledá,cena? Mockrát děkuji
anjelik1235
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaro2m
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaro2m
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jahnavi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hledamemamu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lplplp
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hledamemamu
30. bře 2016
Koukám, že se to tady pěkně promazalo 😃
sevil
28. dub 2016
Je zde nějaká NM co již ma všechno za sebou, myslim celý proces ? Zajímalo by mě pár věcí? Můžete mě kontaktovat do emailu. děkuji
nicollka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivana_nm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivana_nm
27. čer 2016
ahoj,potřebuji poradit,jak to je,když NM porodí dítě gay páru. V rodném listě je uvedená jako matka navždy nebo lze jméno vymazat,když se dítěte vzdá? Děkuji za odpovědi
ajvi89
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1dagmar1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nicolette_
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
999ajka
28. črc 2016
Dobrý deń, s manželom hľadáme súrne náhradnú mamičku a tak by sme sa chceli opýtať, či niekto z Vás má priame skúsenosti s náhradným materstvo v zahraničí, konkrétne Ukrajinou?,...zaujímal by náš celkový postup na klinike a najmä, ako to je po pôrode, rodný list a tiež potom s príchodom na Slovensko. Vie nám niekto poradiť nejakého dobrého právnika, ktorý sa týmto problémom zaujíma? Veľmi pekne ďakujem za každú informáciu.
manzelezlin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maruul
27. zář 2016
Dobry den, take proverujeme jak funguje proces nahradniho materstvi na Ukrajine. Dokonce hned na Ambasade nas varovali abychom si davali pozor na ruzne podvodniky. Mate nekdo zkusenost? Dekuji.
bursanda
15. říj 2016
@maruul Dobrý den, NM jsem byla již 2krát. Pokud máte dotazy, napište mi na e-mail mateda2004@seznam.cz
sencory
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monickalea
21. pro 2016
@maruul proč na ukrajině? našli jste někoho?
dimoska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz