• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Program náhradního mateřství, máte zkušenost?

21. října 2016 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “nabídka ve fóru”
8. únor v 10:28 • anjelik1235
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “poptávka ve fóru”
12. únor v 10:06 • jaro2m
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
13. únor ve 21:09 • jaro2m
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “nabídka ve fóru”
7. bře v 16:30 • jahnavi
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “poptávka ve fóru”
15. bře ve 23:42 • hledamemamu
28. bře ve 23:01 • lplplp
Koukám, že se to tady pěkně promazalo :grinning:
30. bře v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Je zde nějaká NM co již ma všechno za sebou, myslim celý proces ? Zajímalo by mě pár věcí? Můžete mě kontaktovat do emailu. děkuji
28. dub ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
31. kvě v 15:49 • nicollka
17. čer v 06:58 • ivana_nm
ahoj,potřebuji poradit,jak to je,když NM porodí dítě gay páru. V rodném listě je uvedená jako matka navždy nebo lze jméno vymazat,když se dítěte vzdá? Děkuji za odpovědi
27. čer v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
27. čer v 17:18 • ajvi89
10. črc v 11:49 • 1dagmar1
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “reklama”
11. črc v 10:25 • nicolette_
Dobrý deń, s manželom hľadáme súrne náhradnú mamičku a tak by sme sa chceli opýtať, či niekto z Vás má priame skúsenosti s náhradným materstvo v zahraničí, konkrétne Ukrajinou?,...zaujímal by náš celkový postup na klinike a najmä, ako to je po pôrode, rodný list a tiež potom s príchodom na Slovensko. Vie nám niekto poradiť nejakého dobrého právnika, ktorý sa týmto problémom zaujíma? Veľmi pekne ďakujem za každú informáciu.
28. črc ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
17. zář ve 23:10 • manzelezlin
Dobry den, take proverujeme jak funguje proces nahradniho materstvi na Ukrajine. Dokonce hned na Ambasade nas varovali abychom si davali pozor na ruzne podvodniky. Mate nekdo zkusenost? Dekuji.
27. zář ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@maruul Dobrý den, NM jsem byla již 2krát. Pokud máte dotazy, napište mi na e-mail mateda2004@seznam.cz
15. říj v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj chci se nabidnout jako nahradni matka, svych uz mam doma dost, takze bych rada pomohla jinym.
21. říj v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek