Severní Morava - adopce - pojďte na pokec! 🙂

deniska24
8. lis 2012

Zdravím všechny nahlížející do tohoto nového téma,které jsem založila pro všechny,kteří mají co dočinění s osvojením dětí 🙂 a je jedno,jestli teprve o adopci uvažujete,nebo čekáte na přípravku,nabo již svůj poklad máte.... 🙂

Já jsem z Ostravy,je mi 27let a máme od května 2012 podanou žádost o osvojení miminka a přípravka by nám měla prý začít cca leden,únor 2013.

Pište,pište,těším se!!! 🙂

deniska24
autor
6. pro 2012

Jsem zde a dočítám Vás babušky... 🙂

verca777
6. pro 2012

@deniska24. nazdarek, jak bylo v práci?
🙂 konečně jsme na sebe narazili

deniska24
autor
6. pro 2012

Věruško,pokud holky s uzamčením diskuze souhlasí,tak já s tím také nemám problém-sama jsem to již před časem navrhovala... 😉
A kdo se bude chtít připojit,písněte buď zde,nebo mi do interní pošty...co vy na to holky?

deniska24
autor
6. pro 2012

Ahooooooj Věruško!!! 😀 Se dnes scházíme snad poprvé!To je mazec!Jdu si nalít dvojku bílého ,dáš si taky Věruško? 😅 😀

verca777
6. pro 2012

@deniska24 😀 😀 😀 místo mozku z vína kostku ))))hahahah dám si jasně )))

verca777
6. pro 2012

@deniska24 ano dneska mame premieru tady 😵 😵

deniska24
autor
6. pro 2012

Tak jsem zde Věruš i s Pálavou.... 😀 No já si vždycky myslela,že štítná žláza se pozná z hormonálního profilu,ne??? 😕 Pokud tomu tak není,tak nechápu,proč se to na centrech netestuje blíže...no mě jeb...jestli mi ten mudr řekne něco takového Věruš jako té Tvé známé... 😠

deniska24
autor
6. pro 2012

V kolikpů jdeš spát,ať tady neponocuješ .... 🙂 a ať tě tady nedržím násilím... 😀 Pokud máš čas Věruško-jsme teď tady stejně jen my dvě,můžeme jít na facebok pokecat 😉 a až tady bude zamčeno,myslím,že to fakt bude lepší..lidi jsou dnes svině...a ty hodné a normální k nám s radostí přiberem... 😉

verca777
6. pro 2012

@deniska24 no každopádně štítka se bere teda má brat hned když vejdeš do dveří každeho ivf centra ne???? tak palava,,,, přece štítka nějak souvisi s hormonama, a pokud je rozhazena tak to otehotnění opravdu je komplikovane,,, ja tomu nějak nerozumím,, ale takhle sem to nejak pochopila,, a deni včera se tam na těch přípravkach ty holky bavili že podavali žadost v květnu,,, takže si myslim že opravdu už pujdeš na řadu ty))) 😵 😵

verca777
6. pro 2012

@deniska24 jdeme na fejs

verca777
6. pro 2012

@deniska24 a tam t iřeknu v kolik pudjeme haji 😀 😀

werumka
6. pro 2012

@verca777 Máš pravdu, že ty odběry na štítnou žlázu patří mezi úplně základní testy a nechápu, proč je doktoři nedělají - zvlášť u těch, které se snaží o dítě... Kolik v tom oni museli utopit peněz, než se na to přišlo. To by mě hodně štvalo. Mohli ušetřit desetitisíce, kdyby jí dali lék za pár korun.
To máš pravdu, u jedničkářů je to jiné, ale vždycky mě štve, když to začne takhle skákat. Tak se to snad brzy zase uklidní.
Víš co, já se manželovi nedivím. Můj muž se o mě taky bojí - zvlášť, když má člověk nějaký zdravotní problém... ono mnohdy je to opravdu těžší pro toho, kdo je Ti nejbližší, než pro toho, kdo tu nemoc má. Já třeba neřeším, když je mi sem tam blbě, ale vím, že pro něj je to stres mnohem větší.

werumka
6. pro 2012

@deniska24 Jinak klidně můžete uzamknout.

deniska24
autor
6. pro 2012

Ale samozřejmě verunko i s Tebou!!!! 😉
Počkám ještě na Moničku a zítra večer se do toho kdyžtak dám...
Samozřejmě bude přizvána i pavluska atd.... 😉 a vůbec i další kočky,co si budou chtít povykládat okolo tohoto tématku 🙂
Tak dobrou holky!Zítra po 20h zde budu 😉

deniska24
autor
6. pro 2012

Holky mi to nedá...ten je boží tento vtip! 😀 Snad na Vás není moc sprostý...? 😕 Na svou obhajobu-mám láhev vínka v sobě..... 😅
Stojí taka fajna robka na Sykoraku, čučí do Ostravice, minisukňu, že ji z ni tanga lezu tak jak vetřelec z břucha, dojde za ňou taky chachar, zvedne tu sukňu, vrazi jí ho tam a tak jak zbijak do uhla na čelbě..., ona sa zlekně a ječí jak pominuta: co robiš, co robiš!? a on v klidu: svařeča ve vitkovicach, čemu se ptaš? 😀 😀
😀 😀 Dobrou!!!!

verca777
7. pro 2012

@deniska24 😀 😀 😀 😀 znám ten vtip
jinak dobré ránko holky, fičím do práce, ta kat je nám práce všem zábavou )))))hahaha a pěkný den vám přeji 😵

mm31
7. pro 2012

Deni, vtip je na jedničku 😀 Holky, souhlasím s uzamknutím skupiny. Vy si píšete na facebooku a my pak nic nevíme 😀

werumka
7. pro 2012

@deniska24 Neboj, mně by ani nenapadlo, že byste mě vyřadili z uzamčené skupiny 😀
Souhlas s @mm31 - my co neplkáme na FB chceme být taky in 😀

verca777
7. pro 2012

Ahoj holky, včera jsme byli na FB a dávali si vínko 😀 😀 a teda in jste všechny 😀 😀

deniska24
autor
7. pro 2012

Nazdárek dámy! 🙂 Tak jsem na věc.... 😉 snad to zvládnu s tím uzamčením... 😉
Byl u mě taťka na návštěvě,tak píši až teď.

deniska24
autor
7. pro 2012

Takže pokud se ještě někdo budete chtít holky k nám přidat,napište mi do IP 😉
Jinak nová adresa je pod stejným názvem-https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...

deniska24
autor
7. pro 2012

Hmm,tak tu adresu mám blbě,ale jste holky šikovné,tak snad to najdete i bez ní na koníkovi... 😅
Severní Morava - adopce - pojďte na pokec! 🙂

pavluska81
14. pro 2012

Jsem zde a dočítámmmmm🙂 Vás🙂

pavluska81
14. pro 2012

Holky vy jste to už zamkly? a berete mě mezi sebe? jakpak Vás najdu🙂))))

mm31
14. pro 2012

Ahoj Pavluško, ano máme novou diskuzi, která je zamknutá - severni-morava-adopce-pojdte-na-pokec...Zřizovala ji Denča, takže nevím, zda máš zřízen přístup...Však to zkus a kdyžtak písni, Denča Tě tam určitě pustí 😀

martanek1989
16. pro 2012

Ahoj holky, můžu se taky přidat k Vám do diskuze? My jsme s manželem byli podávat žádost někdy v září tohoto roku....v polovině září k nám přijela na návštěvu paní ze sociálky a vše zkotrolovala,chtěla vědět pár věcí...bavili sme se asi hodinu....všechny papíru odeslala do Ostravy a z tama to poslali do Bruntálu do psychologické poradny.........ve čtvrtek mi volala paní že je čas na první schůzku.......v úterý jdeme na první sezení.......Mám z toho trochu obavy ☹

mm31
17. pro 2012

@martanek1989 ahoj, určitě se můžeš přidat...Denča Tě ale bude muset zpřístupnit do naší uzavřené skupiny, kam jsme všechny přešly 😉 Tý jo, to je rychlost - to se Vám ozvali opravdu hodně rychle, protože Denča má podanou žádost od června a teprve, tak jako tobě, jí volali minulý týden!!! Ale oni jdou dokonce jen do poradny a až koncem ledna. Vy už máte první přípravku ještě ted před vánoci 🙂 No tak to jsem zvědavá jak dlouho budeme čekat my 🙂

martanek1989
17. pro 2012

@mm31 Dobře 🙂..........no sama sem překvapená......mám strach ale zároveň mě těší že se to posunulo zase o kousek dopředu....zítra to budem mít asi tak na 4 hodinky..paní říkala že tak od 8 do 12..pak nás bude čekat ještě jedno sezení a pak už asi skupinové...........jsem zvědavá 🙂

mm31
17. pro 2012

@martanek1989 jsem počítala, že příjdeme na řadu až v květnu, ale po tvých zprávách zase věřím, že to může být i dříve 😀 A co vlastně máte za sebou. Jste bezdětní? Něco nám o sobě napiš 😉

martanek1989
17. pro 2012

@mm31 Jj jsme bezdětní.....kvůli mé vrozené vadě mít děti nemůžeme tak proto žádáme o adopci 🙂 my spadáme pod psychologickou poradnu v Bruntále 🙂 tak uvidíme jak dlouho to bude trvat než budeme mít nějakého drobečka doma 🙂.........no a co vy? už byla u Vás aspoň sociální pracovnice na kontrole?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru