Severní Morava - adopce - pojďte na pokec! 🙂

deniska24
8. lis 2012

Zdravím všechny nahlížející do tohoto nového téma,které jsem založila pro všechny,kteří mají co dočinění s osvojením dětí 🙂 a je jedno,jestli teprve o adopci uvažujete,nebo čekáte na přípravku,nabo již svůj poklad máte.... 🙂

Já jsem z Ostravy,je mi 27let a máme od května 2012 podanou žádost o osvojení miminka a přípravka by nám měla prý začít cca leden,únor 2013.

Pište,pište,těším se!!! 🙂

mm31
26. lis 2012

Ahoj holky, vítám Vás po víkendu 🙂 Mi se zdál nějaký extrémně krátký 😉
Deni k tomu Jarošovi, jen malá oprava - v lednu už to budou dva roky, co existuje Eurofertil - letí to , že 😀 ?

mm31
26. lis 2012

Holky, možná by Vás to mohlo některou zajímat: http://www.ivf-cube.eu/aktivity/klinika-ivf-cub...

deniska24
autor
26. lis 2012

Tady je ale mrtvo.... 😕 Valím na šichtu,H.E.A.T za mnou,kaj je do večera a mi se chce spát už teď... 😅 Tak hezký den přeji holky,papa! 🙂

verca777
26. lis 2012

@deniska24 ¨nazdarek, takže ted boucháš, holky já dneska měla den, výborný ,sundavali nám lešení v sobotu z baráku, zateplovali barák, tak jsem si teda umyla po tom masakru okna, no nechala jsem na tom ruce na těch rámech,,a vymyla i stěnu v obyváku, no takže ještě těsně před vánoci převleču a tím končím, hlavně že už mám ty okna,,
a holky co cukrovíčko??pečete?? já ano, začnu v sobotu, zítra odpoledne jdeme teda k paní spychologové 🙂 🙂
tak holky kde jste?? deni bouchá,,a kde je tmelík????werunka??? a mona?

verca777
26. lis 2012

@mm31 tak jsem se dívala na stránky te kliniky ohledně ivf,,, no zajímavá nabidka,, ale manžel mi zaklepal na čelo 😲 ,hoky já svuj boj s ivf už prohrála 😔 😔 😔 😔 😔 ,,musíte převzít štafetu vy ,, 😵 😵
a deni jak u doktora?? vubec??

verca777
26. lis 2012

@deniska24 včera jsem byla na heat, a teda dala jsem si do těla, jsem jela jak drak 😀 😀 😀
kolik platíš za heat ???

mm31
26. lis 2012

Věrko, tak to pak musíš poreferovat jak dopadla poradna 😉 Holky, co je to vlastně ten heat??? 😀

gammaray
26. lis 2012

ahoj holky,prominte,že vstupuji.četla jsem,že jste se bavily o gyncentru ova...nevíte náhodou,kolik tam účtují za DV a DE,já jen pro srovnání s lety minulými.

deniska24
autor
27. lis 2012

Ahojky holky,Moni H.E.A.T je v podstatě něco jako běžící pás,jen neběháš,ale rychle chodíš,je nastaven šikmý sklon a zapojuješ celé tělo,kvalitně se zapotíš ale nesedřeš se tolik jako třeba u speeningu... 😉

Věruško já jdu až ve čt v dr 🙂 Chtěla jsem se tě zepat,kdy Vám zavolali prvně že budou ty psychotesty a kdy byla první zchůzka?Zajímá mě,kolik dní od prvního sezení Vám dali vědět dopředu? 😕

gammaray - zdravím,já už se přímo o IVF delší domu nezajímám,tudíž vůbec nemám přehled co to stojí... 😒 snad ale holky by mohly vědět více.... 😉 Jestli to chápu dobře,tak jste před nějakou dobou v Gyncent.už na IVF byli??

lukaslumbersky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deniska24
autor
27. lis 2012

Jsem si holky poznačila v knize od paní Zezulové- Před čase provedla jedna nestátní,nezisková organizace dotazníkové šetření v pěstounských a osvojitelských rodinách,v němž zjišťovala stabilitu partnerského vztahu,a konstatovala,že tyto rodiny jsou stabilnější než kontrolní skupina "běžných" rodin,přestože se potýkájí s daleko závažnějšími potížemi ve výchově dětí......Hezké,že? 🙂 Doporučuji si toto přečíst VŠEM!!!!!!! 😅 😀

verca777
27. lis 2012

@deniska24 Ahoj holky, já dorazila z prace a za chvili jdu do toho centra,
deni nám volala paní psychologová 😀 tak v listopadu začatkem, a hned jsme domluvili první schúzku přes mobil, ona mi navrhla pár termínku a asi za dva tydny jsem k ní fičeli,,s ní ty sezení se dá domluvit ale těch 5 dnu potom přípravky v te skupině je dane to nám došlo koncem listopadu poštou a jen sem musela potvrdit účast,, a ty celodenní jsou povinne v te skupině t ose neda odložit,, t obys pak musela zase čekat na další skupinu,,, tak to musím řešit formou dovolenky 🙄 což je na prd ,,tkahle čerpat dovču,,,

werumka
27. lis 2012

@deniska24 Tak otázka je, jestli byl Landa sjetý, nebo je to prostě jeho labilní povaha. Já nemám nicproti úderným vyjádřením, které mohou i pobouřit, ale musí mít hlavu a patu. A tohle tenhle projev fakt neměl. U nás to bylo s psycholožkou taky rychlý - do měsíce po telefonátu jsme šli na první sezení.

@verca777 To nás taky docela štvalo, že na to školení se musí brát dovolená... myslím, že je povolená 20% absence.

gammaray
27. lis 2012

@deniska24 jo jo,byli ,jak na DV tak na DE.jen se mě ted na ty ceny ptala známá.

deniska24
autor
27. lis 2012

Holky ten úryvek z knihy patřil tomu lukaslumbersky...byl docela mino mísu a chtěla jsem být slušná... 😀 pokud dále bude někdo prudit,není problém diskuzi uzamknout.... 😉

Landa Werumka určo podle mě sjetý byl...bohužel... ☹

Věruško díky za info,furt tápu,kdy budeme my.... ☹

A adminku děkujeme za kontrolu!!!! 🙂

gammaray - a výsledek??? 😵

werumka
27. lis 2012

@deniska24 Kdyby řekl něco moudrýho, tak bych mu klidně i odpustila kdyby byl sjetej 😀
O co šlo v tom smazaném příspěvku?

gammaray
28. lis 2012

@deniska24 dvojčata

deniska24
autor
28. lis 2012

Werumka - o takový trapný odkaz,ohledně příznacích otěhotnění a že jeho žena je díky tomu v 6měsíci.... 😅 😅 sem se pobavila... 😀

gammaray - tak to gratulace!Ikdyž asi trochu opožděná,že...? 😀 A v Ostravě nebo jinde jsi byla?My tady máme pravda ty horší zážitky s nima,ale asi úplně neschopní tam jak vidno nejsou..... 😅 V poslední době ale jim to tam skutečně "vázne"....si myslím,že na začátku provozu tak jako všeci a všude se opravdu snažili,bohužel pak se asi i to stalo rutinou....a proto je moc fajn,že si pan dr Jaroš otevřel své centrum,jako konkurence je to pro Gyncentrum jistě velká a třeba díky tomu na sobě více zamakají...kdo ví... 🙂

pavluska81
28. lis 2012

@verca777 Já dělám sestřičku tak pokud je klid tak brouzdám po netu🙂) A Ty?
Dlouho jsem tu nebyla ,uklid předvánoční a dárečky ...tak musím dočíst copak tady přibylo🙂))

pavluska81
28. lis 2012

@deniska24 Moc krásně jsi to napsala🙂)

pavluska81
28. lis 2012

@deniska24 mě je 31 a půl🙂) a tobě??

pavluska81
28. lis 2012

@mm31 já jsem na tom podobně, taky jsem pořát brečela a ted jse docela ok, ale když se někdo vyptává tak ty slzičky neumím udržet🙂) snad to bude brzy lepší...

pavluska81
28. lis 2012

@deniska24 ale ale ne nikdo mě nevystrašílll🙂jen trochu nestíhám vánoční uklid,dárky a v práci dělám dvanáctky a jak je blbá směna tak přijdu domů sprcha a spííím🙂)Tak se omlouvám🙂)))

pavluska81
28. lis 2012

@verca777 jj já mám faceb.🙂)

gammaray
28. lis 2012

@deniska24 ne ne,nikde jinde, jen v gyncentru 🙄 jen jsem tam teda měnila lékaře. 🙂 a děkuji.hodně štěstíčka.

verca777
28. lis 2012

@pavluska81 ahoj pavli, tak na fejsu si nás mužeš přidat do přátel

verca777
28. lis 2012

jinak ahojte holky,,,tak včera to bylo v pohodě,, bylo tam 185 otazek a odpovídalo se tentokrat formou ano a ne a slovo nevím jsme měli používat nejmene,,, jednalo se tentokrat o otazečky typu, čím bys chtela byt vedec nebo reporter,, anebo skym by jste nejradeji obedvali sami anebo ve skupině lidi,, anebo jeli na vylet,,sami nebo zase ve skupince, spíše ten testík byl zameřeny na vaši povahu,,,, ale nejlepší byl závěr deset otázeček, to jsem absolutně propadla 😀 😀 to se smál i muj muž, byly tam poslednich deset otazek trošičku logickych,,,a matematika,,, no to jsem střílela od pasu,,, přemýšlela jsem nejdřív, ale nebylo nad čím v hlavě duto prázdno 😀 😀 no masakr ,,,,kde jste???

verca777
28. lis 2012

@pavluska81 já dělam u řeznika v porubě 😀

deniska24
autor
28. lis 2012

Ahoooj holky!!! 🙂 Posílám pusinky a pozdravy všem,nějak nemám chuť ani náladu psát,máme rodinné problémy...bráchu mi včera odvezli na léčení do Opavy...nějaké drogy bral a hlavně hraje automaty,,,těch peněz a dluhů jsou statisíce,je mu 25let,má dvouletou holčičku.... ☹ fakt hrůza.... ☹ tak máte za úkol psát tady teď jen samé hezké věci!!!
Zítra jdu na výsledky toho profilu..se mi tam ani nechce....nevím no...ach jo,je to teď vše na h..... 😒
Věruško tak to je super! 🙂 Já už bych chtěla taky... 😔 musím počkat..já vím..... 😵

pavluska81 - budiž ti odpuštěno! 🙂 A zvažujete osvojení tedy nebo se alespoň více o něj zajímáš....?
Kdybys měla jakoukoliv otázečku,myslím,že nejen já ti jí ráda zodpovím...sem tam nás dočti a až budu od kamarádky pěstounky vědět,kdy zase pořádají "herničku",dám vědět a můžeš se přijít kouknout..... 😉 je to nezávazně a bezbolestně... 😅
Teď vážně,byli tam lidé jak pěstouni tak i z adopce a strašně milí a ochotní popovídat si a zodpovědět otázky 🙂 Vůbec vám to dám příště vědět všem kočky 😉 tady tahle akce proběhla ještě dříve,než jsem založila tuto drbárnu.. 😅 možná vlastně i tak trochu kvůli té akci..opravdu je to neskutečná úleva a radost si popovídat s někým,kdo vám skutečně rozumí,neodsoudí,ale poradí a pochopí... 🙂
Přeji dobrou noc a Moničko kde se nám touláš...???? 😕 Papa

PS - pavluska81-které jsi oddělení?Ať víme kde máme případnou protekci... 😉 snad to není zrovna třeba urologie... 😀 a hned je mi u Vás,u nás lépe holky.. 🙂škoda jen,že si opět tradičně píšu zase sama..... 😅

mm31
29. lis 2012

Pavlusko81, tak to jsem stejně staré, já měla 31 v květnu 😉 Denčo, tak to je mi líto s tím tvým bráchou, musí to být hrozné 😒 Ale snad se brzo zase začne blýskat na dobré časy 😉
Já mám ted takové rozlítané dny, v úterý jsem byla celé dopoledne na plazmaferéze a odpoledne jsem ležela, bývám z toho unavená. a včera byl chutovka - ráno 5,30 budík, jedu tramvají na svinov pro auto (honza jel 4,50 do prahy, takže jel autem na nádraží), ze svinova frčím autem do karviné k zubaři a hned zpět do OVy, do práce. Odpoledne frčím do centra ostravy, vyzvednout foták a na karolínu pro nějaké chybějící dárečky..no ještě že mám tento den za sebou.
Ty psychotesty vypadají v pohodě - jen nevím, zda bych chtěla být vědec či reportér 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru