Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Aktivně nesportovní těhotenství. Jak jste na tom vy?

sambucca
13. dub 2010

Ahoj holky, rada bych se zeptala jak jste na tom vy, me podobne nesportovni typy🙂 Nikdy jsem nesportovala, maximalne v lete treky v horach. Doktor mi kladl na srdce abych zacala aktivne "sportovat", zadychat se. No, jsem na tom bidne. Sem tam prochazky spojene s vencenim psa - moje maximum. Co Vy? Jsem jedina?

andelka
13. dub 2010

sambucca: Určitě nejsi. Já jsem sportu taky před těhu moc nedala, nechodila jsem nikam pravidelně, jen sem tam plavat. Ale od 16tt chodím skoro každý týden na těhotenské cvičení a doma musím chtě nechtě cvičit na balonu, protože mě bolí záda. A je to fajn, hlavně do bazénu se vždycky těším. Ono, když člověk nebyl zvyklý aktivně pravidelně sporotovat před těhotenstvím, tak v těhu už to nedožene, ale hýbat by se měl. I delší procházky se počítají - bohužel jsem velkou část těhu prožila v zimě a v tom mrazu a často i smogu se moc ven chodit nedalo. Na jaře a v létě to musí být bezva 🙂

sambucca
autor
13. dub 2010

já se teď snažim dokopat se alespoň dvakrat trikrat tydne jit na prochazku, rychlejsim tempem cca hodinku. Ale desne me to ne-ba-vi😀 To plavani zni dobre...

andelka
13. dub 2010

sam: Plavání v těhu je to nejlepší co znám - člověk se cítí tak lehce a nic ho nebolí, i když na suchu třeba jo. No balada.
no, začly mě zas bolet záda - jdu mrknout na zprávy na baloně 😅

brumdinka
13. dub 2010

ahoj holky 🙂 sam hele já v těhu taky netrhala sportovní rekordy - ted´to taky neni o nic lepší jen tak tak se dokopu jednou tejdně na hodinu na cvičení 😀 ale chodila sem plavat - i když v poslednim měsíci sem šla spíš ke dnu 😀 tak je to fakt dost dobrý 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli