Aktivně nesportovní těhotenství. Jak jste na tom vy?

sambucca
13. dub 2010

Ahoj holky, rada bych se zeptala jak jste na tom vy, me podobne nesportovni typy🙂 Nikdy jsem nesportovala, maximalne v lete treky v horach. Doktor mi kladl na srdce abych zacala aktivne "sportovat", zadychat se. No, jsem na tom bidne. Sem tam prochazky spojene s vencenim psa - moje maximum. Co Vy? Jsem jedina?

andelka
13. dub 2010

sambucca: Určitě nejsi. Já jsem sportu taky před těhu moc nedala, nechodila jsem nikam pravidelně, jen sem tam plavat. Ale od 16tt chodím skoro každý týden na těhotenské cvičení a doma musím chtě nechtě cvičit na balonu, protože mě bolí záda. A je to fajn, hlavně do bazénu se vždycky těším. Ono, když člověk nebyl zvyklý aktivně pravidelně sporotovat před těhotenstvím, tak v těhu už to nedožene, ale hýbat by se měl. I delší procházky se počítají - bohužel jsem velkou část těhu prožila v zimě a v tom mrazu a často i smogu se moc ven chodit nedalo. Na jaře a v létě to musí být bezva 🙂

sambucca
autor
13. dub 2010

já se teď snažim dokopat se alespoň dvakrat trikrat tydne jit na prochazku, rychlejsim tempem cca hodinku. Ale desne me to ne-ba-vi😀 To plavani zni dobre...

andelka
13. dub 2010

sam: Plavání v těhu je to nejlepší co znám - člověk se cítí tak lehce a nic ho nebolí, i když na suchu třeba jo. No balada.
no, začly mě zas bolet záda - jdu mrknout na zprávy na baloně 😅

brumdinka
13. dub 2010

ahoj holky 🙂 sam hele já v těhu taky netrhala sportovní rekordy - ted´to taky neni o nic lepší jen tak tak se dokopu jednou tejdně na hodinu na cvičení 😀 ale chodila sem plavat - i když v poslednim měsíci sem šla spíš ke dnu 😀 tak je to fakt dost dobrý 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru