Angelsounds

ahojcau
2. čer 2017

Pořídili jsme Angelsound a je to super 🙂 jsem 10+2 a srdíčko slyším úžasně. Ze začátku byl problém ho najít a nejdříve jsme se rozplývali nad mojí tepnou 😂 pak jsem na internetu vyčetla že srdíčko se najde nad stydkou kostí..a našla jsem ! 👏Tluče 2x rychleji Než moje ☺ je to paráda..každý den když mám.volnou chvilku srdíčko poslechnu a jsem v pohodě že je vše v pohodě 😉😄 rozhodně doporučuji pro všechny mamči co chtějí být v klidu a nevyčkávat do každé další kontroly 🙂 👍👌

j.a.n.i
2. čer 2017

@ahojcau No, při představě toho, že se rutině UTZ používá cca 20 let a tedy těžko si můžeme být jisti, že je opravdu neškodný, tak nevidím důvod, proč bych s ním měla každý den "ozařovat" mimino jen pro nějaký svůj falešný klid.

ahojcau
autor
2. čer 2017

To je zase další extrém matek 😉 pak to pokračuje... helmička aby se nepraštilo, nebudu očkovat protože tohle a tamto atd atd. 👏
Nemyslim si že by to ,,ozařování" bylo tak šílený...můj názor..a hlavně tě do toho nikdo nenutí tak neni třeba se rozčilovat 😄 ✌

verkaver
3. čer 2017

Za mě naprostá zbytečnost. Dle mého moderní výmysl pro dnešní moderní maminky,aby výrobci mohli opět na něčem vydělat. V případě problémů miminka mu to stejně nijak nepomůže. A zbytečně se nervovat,pokud bude zrovna obrácené jinam a nenajdeš srdíčko,stresovat,že je něco v nepořádku,když ho neuslyšíš,to fakt ne. Běžné kontroly u lékaře a s nimi spojené ultrazvuky jsou naprosto dostačující.

pet359
3. čer 2017

Hlavne je doporuceno pouzivat 1x - 2x tydne, kdyz uz to musi byt...mela jsem taky nutkani, ale presne jak pise verkaver....bude obracene jinam a uz bych mela nervy, co se deje....

j.a.n.i
3. čer 2017

@ahojcau No, blbosti typu helmička a podobně spíše vymýšlí takové, které mají potřebu denně poslouchat, zda miminu bije srdíčko... to jsou ty extrémní matky, ne ty se zdravým rozumem. Jo a jedinný, kdo se tady rozčiluje, jsi ty, nejspíš protože ti tu kazím reklamu na angelsounds 😀

lusynkova
3. čer 2017

@j.a.n.i. Taky se mi to zdá jako reklama... Když kouknu na profil...

ahojcau
autor
4. čer 2017

Jasně pani chytrá...u prvního dítěte sem.neřešila vůbec nic a je zdravý hold u druhýho který je skoro vymodlený ae bojim všeho ....a nemusíš si tak věřit jakože mi ,,kazíš reklamu " protože to ani žádná reklama neni..a hlavně to bylo určený
Mamčám který to plánujou koupit nebo tak a zajímá je názor druhýh...ale.jasně tak.to tady funguje a hele něco mě nezajíma netýká se mě to..tak šup..sem chuděra co sedí doma s dětma tak si vyleju pocity ...ale v pohodě..chápu 🙂 .... 😂 achjo jdu odsud na to nemám.....skusila jsem to..ale nejde to 😂🙈

j.a.n.i
4. čer 2017

@ahojcau No, vždyť jsem těm mamčám jen přidala svůj názor 🙂 a jen protože je jiný, tak z toho máš trauma? No, kdo tu pak asi je chuděra...

blackhole
4. čer 2017

Myslím že nejlepší, co lze pro mimino v břiše udělat, je nechat ho být a kontrolovat pouze pokud je to nezbytné. Posloucháním srdíčka se jeho šance na přežití nezvýší. Holt jsou věci, které nelze ovlivnit ani když se člověk sebevíc snaží. Já sama mám neurotickou úzkostnou matku (byť v té době Angelsounds a v podstatě ani ultrazvuk skoro nebyl) a rozhodně nechci, aby se historie opakovala i u mého dítěte.

romik32
4. čer 2017

Tak holky,ktere to uklidni,klidne na par minutek denne pouzivejte..nezavisle od vice doktoru vim,ze par mi utek denne mu nemuze ublizit,je to tak hodne slaby,zeby se kazdodenni monitory u rizikovych tehotentvych,ktere jsou mnohonasobne silnejsi nemohli vubec pouzivat..je to lepsi,nez se stresovat..u m e to ale nefunguje,jsem po ivf,obrovsky strach od zacatku,akorat i ted ve 14 tydnu malokdy najdu,a je to pro mne jeste vecsi stres,pak me to nuti zkouset hledat kazdy den a nic..pak vystresovana jedu do poradny a tam vse ok..takze bud spatne hledam,nebo se mi schovava😀takze ja ho asi prodam,tim hledanim si akorat vzdy rozdrazdim delohu..ale znam spousty holek co poslouchali bez problemu kazdy den a maji zdravy a chytry deti😘

vanilkacka
4. čer 2017

@romik32 Ještě týden výdrž, někdo najde až později. Já našla až po prvním screeningu a opravdu hodně dole.

Já používala angelsound u první skoro každý den vždy na pár sekund, fakt mě to uklidnovalo,že je v poradku, teď u druhého jen občas. Myslím si,ze je to fajn věc pro maminky, které chtějí být v klidu či mají špatnou zkušenost. Ovšem nemá se to přehánět.

romik32
4. čer 2017

@vanilkacka ti je prave to,ze se to nema prehanet,ale to jde tezko,kdyz nemuzes najit😀 dyt se mu taky za to vzdycky omlouvam a prosim,at to se mnou vydrzi😀no necham to par dnu byt, a zase zkusim😉

smudlinka24
4. čer 2017

Po spatne zkusenosti je AS k nezaplaceni, jinak uz bych byla sediva strachy. Komu se nic spatneho neprihodilo treba nechape. Poslech 1x-2x tydne je podle me rozumna norma.

luciebx
4. čer 2017

@romik32 zlato ja taky nemuzu najit.. skusim treba minute a vypnu.. mam otocenou delohu tak asi musim poslouchat prez zada

romik32
4. čer 2017

@luciebx 😂

nevesta2708
4. čer 2017

@ahojcau čauky, jooo holka musíš si zvyknou, že tady nejsou všechny matky příjemné😂 některé mají velkou potřebu si ulevit a komentovat i to, co po nich nikdo nechtěl😅 A nejčastěji to bývají ty, co si neprošly potraty atd, takže neznají ten strach... NEŘEŠ JE HLAVNĚ😝
Jinak já po ZT používala Angelsounds a je to balzám na nervy.. nikde nikdo nenapsal, že po použití děti umírají... takže jen rozumně poslouchej a užívej si to!!! Hodně štěstí🍀🤰

ahojcau
autor
4. čer 2017

@nevesta2708 no koukám 😂 jsem tu nová a nestačim se divit 😂 některé jsou k smíchu..achjo 😂🙈 děkuju ☺☺aspoň někdo pochopil jak jsem to myslela a ne že dělám reklamu....bože 😂👍

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
romik32
4. čer 2017

Taky jsem neprosla potratem,ale strach mam obrovsky...angel sounds jo,pokad srdicko najdete..az ho nenajdete,stejne hrozny stres,tak nevim co je horsi😂

pet359
4. čer 2017

Souhlas s @ttm ...neprosla jsem si potratem...ale strach jsem mela mezi poradnami sileny....o angelsound jsem hodne premyslela...ale po urcitych nedoporucenich jsem do toho nesla....stejne bych tim nic neovlivnila a jak jsem psala vyse...kdybych nenasla zrovna srdicko, tak bych silela...ale na druhou stranu chapu i ty, co AS pouzivaji...urcite ale ne denne a uz vubec ne par minut....

liliana2016
4. čer 2017

Používala jsem, teď už prodávám, mám pár týdnů do porodu. Za sebe můžu říct, ze mě AS vždycky uklidnil. Taky jsem po SP, tak jsem to hold asi víc řešila. Rozhodně jsem to nepoužívala jako mp3, ale s rozumem, tzn. ne každý den a jen pár vteřin... Je v pořádku, že někdo nesdílí ten názor, že je to bůhvíjak super, ale pouštět se tu do zakladatelky, že tu dělá reklamu a podobně, mi přijde přes čáru... Vám by se taky nelíbilo, kdyby vám někdo cpal, že je něco škodlivý, tohle nemáte dělat a tamto zase jo. Zakladatelka má svůj selský rozum, tak hned nehejtujte.

romik32
4. čer 2017

@pet359 no ono to nejde bez par minut,kym ho najdes,ze zacatku to trva hodne dlouho,to neni,ze prilozis a slysis😀samozrejme kdyz najdes,staci par sekund,to jo..

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
romik32
4. čer 2017

Ja bych to uzavrela,zeptala bych se na to gynekologa,ten to ma vystudovany,tak predpokladam,ze tomu rozumi nejvic😉

romik32
4. čer 2017

A neda mi nenapsat,ze kdyz z niceho nic treba nekdo srdicko nenajde,i kdyz to neovlyvni,je lepsi neco tusit a zajit k lekari,nez nosit mrtvy plod kym pojede znovu na kontrolu...

pet359
4. čer 2017

@romik32 jezkovi oci 😂 tak samozrejme jsem to myslela tak, aby se na tom denne neviselo treba 10 minut...to bych si to denne odpustila 😉 je mi jasny, ze cela akce nepotrva 30 vterin 😅

romik32
4. čer 2017

@pet359 treba by to i slo,kdyby to mrne bylo furt na to samym miste😀

nevesta2708
4. čer 2017

@ttm tak třeba kdybych ho měla poprvé, tak bych zjistila, že mimčo už nežije a nenosila ho v sobě 14 dní mrtvé a tím neriskovala infekci nebo otravu a neohrozila budoucí těhotenství...😒 a nejde o to, že někdo nesdílí ,,nadšení", ale o způsob jakým to dává najevo..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru