Aniball. Máte zkušenost?

rolniczka
8. čer 2017

Zdravím chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s Aniballem zda je blbost si ho pořizovat, jde porod natrénovat i jinak? Nebo ho nemám trénovat vůbec prostě jak bude tak bude....slyšela jsem totiž o Aniballu mluvit jen jednu pozitivní věc a to je, že maminky věděly jak mají při porodu tlačit, ale reklama slibuje, porod bez nástřihu a zbytečností což jsem slyšela, že není pravda jaký máte názor vy a jaké máte zkušenosti?

luciehutt
12. čer 2017

Jinak i novy se musi vyvarit pred prvnim pouzitim takze toho nasazovani (coz jde fakt na prd), se nevyhnes. Preju hodne stesti a centimetru 🙂

rolniczka
autor
12. čer 2017

@luciehutt Prý centimetrů :D se poseru smíchem :D ale dík

astyna
12. čer 2017

Ono ani tak nejde o ta kila, ale spíš o obvod hlavy a uložení plodu. Třeba syn měl 3300 gr a 55 cm, dlouhý pidižvík, ale s hlavou 38 cm + ruka + 2 pupečníky. Takže se mi pak zpětně doktorka omlouvala, že to nepoznala na uzv a že mě neměli trápit. No mě to zase připadalo v pohodě, stehů jen pár, hned po porodu jsem byla fit....nejlepším lékem byl pohled na syna 🙂

Ono taky záleží, jak která snášíme bolest. Já jsem 3x zatlačila a byla to. Teď, když aniball nafouknu přes 40 cm, tak teda koukám, co ze mě mohlo vylézt...

Ale mám ho nachystaný, jsem na to zvědavá 🙂

beatrixc
12. čer 2017

Je fakt, že se to zdá člověku neuvěřitelné :D Když jsem ho poprvé vytáhla z krabičky a zkusila nafouknout na těch 30 cm, tak jsem si říkala, že to v životě nemůžu dát :D A první cvičení byl horo - jenom ten balónek zavést! A dnes v pohodě 30 cm 🙂

luciehutt
13. čer 2017

😲 38cm??? A s rukou? Nas mel 35 cm a 2x omotanou snuru a teda mela jsem co delat 😃.

@rolniczka To pochopis 😃. Ja byla stastna jak blecha za kazdej milimetr co jsem nacvicila 😃

rolniczka
autor
13. čer 2017

Nacvičím už jsem sehnala teď už jen aby se paní ozvala :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru