Balónek Epi-no - nemůžu ho do sebe dostat

kaaczenkaa
29. srp 2013

Ahoj maminky, potrebovala bych poradit.
Od zacatku jsem na rizikovem tehotenstvi a doktori mi zakazali i pohlavni styk. Nyni jsem jiz v 37 tt a je vse jiz mam od lekaru povoleno.
Rozhodla jsem se cvicit s epi-nem, ale mam velky problem - nemuzu ho do sebe dostat... 😢 Mela jste nektera podobny problem? Dekuji za rady...

daniela1983
29. srp 2013

n
@kaaczenkaa a mas ho uplne vyfuknuty???

kaaczenkaa
autor
29. srp 2013

Ano, samozrejme ze je uplne vyfouknuty a proto jsem z toho prekvapena... 😕 No nic, asi budu muset zkouset xkrat denne a snad se podari...

daniela1983
30. srp 2013

@kaaczenkaa neboj to chce cvik. vela lubrikantu a uvolnit sa. drzim palce, napis ako si dnes pokrocila

kaaczenkaa
autor
30. srp 2013

@daniela1983 dekuju, opravdu je to hlavne o cviku. Navic mi znama rikala, ze se na to nesmi uzivat lubrikant, tak jsem ji poslechla, ale dnes jsem si jeden na vodni bazi koupila a jde to lepe. A aspon o trochu jsem pokrocila....nicmene vzhledem k tomu, ze TP mam za 3 tydny, tak to bude chtit cvicit minimalne 3x denne🙂

daniela1983
30. srp 2013

@kaaczenkaa kedy mas presne termin? ja mam 20.9

dzejnyy
30. srp 2013

Neboj, i kdybys cvičit skoro nestihla, můžeš být uplně bez poranění.Já stihla zacvičit sotva 2-3x a malej už chtěl na svět.A bylo to v pohodě.

kaaczenkaa
autor
31. srp 2013

@daniela1983 - tak to ja mam kousek po tobe - 23.9. a vzhledem k tomu, ze mam tehu cukrovku a mimi ma uz ted 3100g tak me nenechaji prenaset...
@dzejnyy - tak to je dobre vedet!!! Tak snad se taky podari bez vetsiho poraneni🙂
Tak vam drziom palce holky, at to vse s temi nasimi zlaticky dopadne dobre

daniela1983
31. srp 2013

@kaaczenkaa ttak nech ti to dobre dopadne. ja som si tehucukrovku nedavala zistit, takze ci ju mam netusim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru