Cvičení a kurzy pro těhotné v Plzni. Kde?

tygrous
25. čer 2009

Ahoj holky, kam v Plzni chodíte cvičit (- tehobik, jogu nebo plavani pro tehotne)? A co predporodni kurzy? Nasla jsem zatim jeden ve fakultce na Lochotine (od 30.tydne)...

tygrous
autor
25. čer 2009

No, Plzeňačky, neříkejte, že nechodíte nikam cvičit... ☹

medvik
26. čer 2009

Ahoj tygrousi. Já budu chodit od středy do Tveretu, ještě si najdi na netu třeba Hobit, tam je taky zajímavé cvičení a přednášky.

denisa31
23. črc 2009

ahoj, můžu potvrdit, že v Tveretu je to cvíčo fajn, pokud chceš na ty předporodní kurzy do fakultky, tak se objednej co nejdřív, mívají nášleh

zberuska
17. dub 2010

koukám, že tato diskuze je už starší, ale přispěju do ní, abych zanechala info pro ty, které to aktuálně zajímá 😉
já jsem na těhu cvičení chtěla začít chodit v červnu a překvapilo mě, že spousta kurzu přes léto nefungovala - copak ženské nejsou přes léto těhotné? 😲
no nic, z vlastní zkušenosti můžu doporučit:
1) Těhulka na Božkově, vede to fyzioterapeutka paní Kepková (protažení, příprava na porod, praktické informace...)
2) "těhobik" na bazénu Lochotín (není nutné se objednávat dopředu, je to hromadné cvičení; trochu více na udržení kondice)

michamicha
2. kvě 2010

ahoj,
šli jsme na procházku kolem lochotínského bazénu, tak jsem koukla na nástěnku i u pokladny, ale nikde jsem tam neviděla žádný info o tom "těhobiku". Bylo tam jen info k cvičení a plavání s dětičkama ☹ a na netu o tom taky nikde nic není, tak už to asi neprobíhá ☹
http://www.bazenlochotin.wz.cz/index.php
napsala jsem jim mailem dotaz, tak snad se někdo ozve 😉

michamicha
3. kvě 2010

Ozvala se mi paní Kostnerová z bazénu Lochotín a těhobik je v pondělí od 17-18 hodin, tak ho příští týden vyzkouším 😉

zberuska
6. kvě 2010

michamicha - určitě vyzkoušej, já jsem byla spokojená, že se můžu hýbat (teď s mimčem jsem se zatím nikam cvičit nedostala a už mi to straaaašně chybí 😒 )

klapkka
7. říj 2010

@tygrous Také vřele doporučuju Tveret. Kromě cvičení jsou tam i přednášky, které mně osobně velmi pomohly a velmi přátelská atmosféra. Není vyloučeno, že si tam padneš do oka i s jinými maminkami, a pak budete jezdit na výlety s mimi 😉
Také odpovídám později, ale zanechávám tento vzkaz dalším, které to řeší.

gauntes
9. dub 2014

Já mám výbornou zkušenost s Těhulkou Lenky Kepkové 🙂

A tedy taky bych vás pozvala k návštěvě stránek projektu Srdci blíž, který společně s kamarádkou budujeme. Kromě jiného jsme založily šestou podpůrnou skupinku pro kojicí maminky u nás, snad jich bude přibývat (na Slovensku už mají podpůrných skupinek díky působení o. s. Mamila přes 80!). S maminkami, tatínky a jejich dětmi z Plzně a okolí se moc rády potkáme na některé z našich akcí 🙂 Těšíme se na vás! Lucka

http://www.srdcibliz.cz/
https://www.facebook.com/srdcibliz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru