Cvičení pro těhotné, Praha 4. Poraďte

barbarek
22. lis 2007

Ahoj holky, nevíte o nějakém cvičení pro těhotné někde v okolí Prahy 4 Libuše? Jedno bylo tady přímo u nás,ale pro nedostatek zájmu je zrušeno.A v Krči berou jen maminky, které tam budou rodit.Díky za radu 😉

minea
22. lis 2007

Barbarku, můžu doporučit www.graviditas.eu - je to v MŠ Pohádka kousek od OBI v Modřanech (ul. Imrychova). Na cvičení jsem ze zdravotních důvodů nechodila, ale chodila jsem tam na přípravu k porodu - absolutně super! Některé zdravotní pojišťovny ti to dokonce proplatí.

barbarek
autor
22. lis 2007

Ahoj mineo moooc ti děkuji. Hned jdu na to juknout. Já už myslela, že mám smůlu a že nic nenajdu. Jsi moc hodná.Ty už to máš za pár viď? To ti závidim. A kde budeš rodit? V Krči?Já z Apolináře.

minea
22. lis 2007

Jj, já jdu do Krče. Na přípravu k porodu s námi chodila i paní registrovaná u Apolináře, akorát se nezúčastnila exkurze na porodní sál, protože ta byla právě v Krči.

barbarek
autor
22. lis 2007

Tak to je ok. Já to mám ještě za pár, tak si zatím užiju to cvičení. jen se tam zatím nemůžu dovolat, tak snad se mi to podaří 😉

martinakl
5. bře 2012

Holky potrebovala bych poradit nejake cviceni pro tehotne na Praze 4 a okoli.. Nemate nekdo nejaky tip?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru