Cvičení pro těhotné v Hradci Králové, doporučte

petruskaaa
13. čer 2012

Prosím doporučujte kde v Hradci je cvičení pro těhotné a jak je to s cvičením přes prázdniny.Při prvním těhu jsem chodila k pí Hronkové,ale tam se celé prázdniny necvičí.TP mám 1.11.,tak že po prázdninách už kurz nestihnu 😒 .

melis7
13. čer 2012

Jak je to o prazdninach to tefa nevim.Ja chodila plavat a to bylo dobrx,ale o prazdninach teda nevim.Zkus se mrknout,jestli ti teda nevadila voda na www.zeva.cz pak cvicila p Chvatilova www.porodniasistentka.eu mozna jeste pani Bubenikova na www.miminko-poradna.ic.cz ja cvicit chodila uz pred nejakou dobou,tak nevim.cz jak je to aktuelni ale urcite tam budou i telefonni cisla.Mimochofem pani Bubenikova je uplne super laktacni poradkyne.Doporucuju,kdyby byly problemy s kojenim

31983198
10. bře 2014

Ahoj holky...matky čekatelky...já cvičila v RC Pohoda Hradec Králové - Malšovice,je to u zastávky Čajkovského a mohu vřele doporučit.Cvičitelka je porodní asistentka,střídají se tam dvě,obě milé a příjemné a kromě cvičení se dozvíte ZADARMO 😉 vše o těhotenství i porodech v porodnicích jak v Hradci Králové,tak v Pardubicích. cvičí asi stále v úterý odpoledne. více najdete na www.prostorpro.cz . Já teď musela přerušit,mám rizikové těhotenství a musím více ležet,ale určitě se tam vrátím,až porodím.cvičí i po porodu a přidávají vždy cenné rady.Hlavně mají stále aktuální informace a seznámí vás i s "papírama" které musíte vyplńovat při příjmu a není čas si je v klidu přečíst. Jsou to fakt profesionální "porodní báby",které nikoho nevyhodí,pokud máte plán porodu,tak ho s vámi ochotně zkonzultují a pomohou upravit.. MOHU JEDINĚ VŘELE DOPORUČIT...Hlavně se nemusíte dopředu registrovat,protože občas než dostanete odpověď,tak jste za půlkou těhotenství 😖 volejte přímo lektorkám nebo jednoduše příjdete a domluvíte se na místě

danca1986
11. bře 2014

ano...já také cvičila přesně tam a je to fakt bezvadné,setkáte se s ostatními maminami,prodiskutujete jejich zkušenosti a vše to korigují s úsměvem a pochopením profesionální porodní báby,které vše uvádí na pravou míru..aby jsme se moc porodu nebály,ale také si vše kolem těhotenství a porodu přímo neidealizovalay 😀 Je to prima,když si můžete veřejně pokecat s ostatními a u toho ještě i cvičíte

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru