Cvičení s dětmi, Praha. Víte o něčem?

elisbet
4. říj 2009

Ahoj děvčata,nevíte prosím některá z vás o nějakém mateřském centru na Praze 4 nebo okolí,kde se cvičí s dětmi třeba na míčích a podobně?Mám 16 měsíční holčičku a do 11 měsíců jsme cvičili Vojtovu metodu,nejdříve kvůli predilekci a pak hlavně kvůli hypotonii,nyní už necvičíme,Bára už chodí sama a správným pohybovým vzorcem,takže vojtovka už je zbytečná,ale hypotonie stále přetrvává.Takže potřebujem další pohyb a nějáké cvíčo,napište mi prosím,když tak jestli chodíte taky cvičit a jak jste tam spokojené,předem díky 😉

chiwule
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elisbet
autor
4. říj 2009

chiwule,díky,ale tam už jsem volala a mají tam plno a hlavně jsem chtěla spíš nějaký osvědčený,který už někdo vyzkoušel a byl tam spokojený 😉 přesto ještě jednou díky 🙂

chiwule
4. říj 2009

my tam chodíme a jsme moc spokojený, ale vím, že mají plno, jednoho času jsme jezdili až na Václavák protože na Praze 4 měli plno... naštěstí se uvolnilo místo, tak to máme čtvrt hodiny cesty...

chiwule
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
slavistka
5. říj 2009

do Babocky chodime jednou tydne na cviceni,maji to pro ruzne vekove kategorie,myslim,ze i sem tam maji misto,my byli dvakrat a libilo s emi to,i prckovi.ruzne hry,rikanky,na mici,opici draha...je to v KC Zahrada na JM,ostatni viz odkaz🙂

slavistka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
slavistka
5. říj 2009

a stoji to na pulrok necelou tisicovku

slavistka
5. říj 2009

a jeste jendou tydne chodime na krouzek od Domu deti a mladeze,www.ddmjm.cz.My chodime do Malicku,tam se cvici,hraje na hudebni nastroje-cinely,rumbakoule,kressli-to spis teda ja,prcek mi pres to cmara..proste ruzne aktivity.Maji tam i krouzek jenom cvika,mylsim klokanek,to se podivej na net.Stoji to 550kc na pulrok.A jsou nejenom na JM,to je po cele Praze,je to dotovane Prahou,tak je to levnejsi...Libeji s emi oba krouzky,i DDM i Babocka...tak snad jsme poradili...

jjaanca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jjaanca
5. říj 2009

rc-ctyrlistek

elisbet
autor
5. říj 2009

holky díky moc za rady,vše to okouknu a snad se někde chytíme 😉 🙂

elisbet
autor
5. říj 2009

jjaanca:ten čtyřlístek se mi moc líbí a vy tam přímo chodíte?

slavistka:na tu babočku už jsem koukala a vypadá taky zajímavě,ten druhý odkaz ni nejde otevřít ☹

jjaanca
5. říj 2009

Chodili jsme tam plavat. Na cvíču jsme nebyli. Je to tam moc hezký. Asi tam budem jezdit jen do herny (já na kafíčko) - Lucka potřebuje občas nějakou změnu a další kurzy si nemůžem dovolit.

slavistka
5. říj 2009

ddmjm
Kdyz to napisu,tak mi to jde,kdyz na to kliknu,tak to nejak blbne..

slavistka
5. říj 2009

uz to jde🙂viz výše🙂