Cvičení v Ostravě pro těhotné, máte tip?

nnnadja
5. bře 2013

Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti s cvičením v Porubě na poliklinice? Je tam i těhobic. Byla jste tam některá? Bylo to fajn? Popř. máte nějaký jiný tip pro cvičení? Nezajímají mě ani tak přednášky jako pravidelné cvičení třeba už od 14 tt... V OV se zatím nevyznám... Děkuji za zkušenosti.

nnnadja
autor
5. bře 2013

Zjišťovala jsem si info a nejlevnější těhobic stojí 160,- :( V Palkovicích u FM se "plave" za 90,-Kč. Měl by někdo zájem a přidal by se? Začala bych od dubna... Auto mám.

katmatka
26. črc 2013

Ahoj, já chodím na pilates pro těhotetné v Ostravě-Zábřehu do Metalurgu, je to taková lehčí pilates a jet o super. Jsem potom dobře uvolněná a záda mě zatím vůbec nebolí.

ostravanda
18. pro 2013

No já se rozhodovala mezi pilates v Ostravě-Zábřehu (www.pilatesnicek.cz) a gravid taichi v centru Ostravy (www.batolacek.cz). Furt jsem nevěděla kam jít. Nakonec jdu zkusit prvně to gravid taichi,Už se moc těším. 😎

kaccaa
20. led 2014

Má někdo nějaké nové zkušenosti s cvičením v Ostravě?

hanulkapal
6. čer 2014

Dlouho tady nikdo nepřispěl, chodíte některá těhulka z Ostravy cvičit? Popřípadě kam a za kolik?

climb10
6. čer 2014

doporučuji Santoshu v Porubě 🙂 mají tam jógu pro těhotné - cvičení od 15.týdně těhotenství až do porodu.... teď je 1x týdně, 60min, 100kč.... krásné prostředí, krásní lidé....

hanulkapal
17. čer 2014

Díky za tip, to zní dobře 🙂

heelgaa
25. lis 2014

ahojky, ja ted začala chodit t do Zábřehu - Babyfit, w.kurzyprorodice.cz, hodina stoji 90Kč a s permanentkou to vychazí ještě levněji 🙂 cvičení je super, vedeto porodní asistentka, děla také předporodní kurzy, tak se moc těším až začne ten můj 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru