Gravidjóga v Praze (nejl. Praha 4), víte o dobrém místě?

zuuzaa86
17. únor 2014

Ahoj holky, jsem ve 3.měsíci těhotenství a ráda bych pokračovala v józe, kterou jsem dělala před otěhotnění. Bohužel nemůžu na internetu ani tady na diskuzích najít žádný kontakt. Nevíte o nějakéo dobrém a ne příliš drahém místě, kde cvičí gravidjogu nejlepe na praze 4 (michle,kacerov,budejovicka,pankrac)?diky mooc

kvietorka
17. únor 2014

Ahoj, riesila som podobny problem pred Vianocami. Bohuzial som na Prahe 4 nic nenasla. Nakoniec som bola par krat na tehotenskej joge a pilatesi na Vinohradskej, ale hodiny zacinaju od 18h a to bohuzial nestiham z prace, takze som uz 3 mesiac bez cvicenia 😒
Ak nieco najdes na Prahe 4, daj prosim vediet...

zuuzaa86
autor
17. únor 2014

Kvietorka:ahoj, jasně, dám vědět. Pro mě je tedy od 18.00 taky dost pozdě. Tak snad se někdo ozve. Zatím by mi ani tak nevadilo dojíždět,ale představila jsem si, že bych ráda chodila celé tehu a ke konci se mi už určitě nebude chtít někam dojíždět daleko.

kvietorka
17. únor 2014

no ja uz zacinam 3. trimestr...takze to snad uz do porodu bez cviceni vydrzim...chodim na prochazky a masaze pro tehotne a uz sa tesim az po porodu zacnem cvicit znova.
Skus tu Vinohradsku, myslim, ze sa to vola Elixir studio, nejake cviceni pro tehotne je tam i od 17h.

zuuzaa86
autor
17. únor 2014

Jojo, koukala jsem, děkuji za tip. Teď jsem zas někde četla, že dělají gravidjógu až od ukončeného prvního trimestru,tak nevím no. Zkusím tam zavolat. Bolí mě děsně záda a fakt bych chtěla cvičit.

kvietorka
17. únor 2014

ja som tam chodila i v 1. trimestru...konzultovala som to so svojou doktorkou a vravela, ze ak som cvicila i pred tehotenstvim a nemam ziadne problemy, tak mozem pokracovat s cvicenim hned od zaciatku tehotenstva, teda i v 1.trimestru.

zuuzaa86
autor
18. únor 2014

Jasně, tak já jdu teď ve ČT na kontrolu, tak se radši prvně taky zeptám. Jinak mě napadlo ještě, že můžeš chodit na cvičení do porodnice, pokud tam dělají. Kde budeš rodit, jestli se můžu zeptat,pokud jsi z Prahy 4?

kvietorka
18. únor 2014

rodit budem v Podoli, tam je cviceni jen dopoledne ☹

zuuzaa86
autor
19. únor 2014

Já tam chci taky, tak mi pak prosím napiš, jak se ti tam líbilo, kdy máš termín?a bylajsi se tam podívat na nějaké prohlídce sálu a tak?já vůbec nevím, jak to chodí. 😝😉

madrilena
19. únor 2014

@kvietorka
@zuuzaa86 holky, gravid jógu cvičí v Om yoga studio, přidávám odkaz:

http://omjogastudio.cz/rubrika/cviceni/

mají cvičení dopoledne i odpoledne, zkušenosti nemám, ale chtěla jsem tam chodit, budu chodit po porodu...

kvietorka
19. únor 2014

@madrilena dakujem za tip, budem tam chodi po porodu, mam to docela blizko z domu. Nevies nahodou ako to tam chodi na cviceni s miminami? Na stranke pisu, ze prubehu cviceni ma maminka mimco sebou, to ho asi dame nekam na kraj mistnosti a cvicime? tak nejak si to predstavujem 🙂

zuuzaa86
autor
19. únor 2014

Madrilenka,super moc díky za tip!!

zuuzaa86
autor
19. únor 2014

Vypadá to dobře, jen je to tedy trochu dražší, to je škoda, ale zas to mám kousek od bytu

madrilena
19. únor 2014

@kvietorka to bohužel netuším, já se tam teprve chystám; vypadá to ale dobře a zaujalo mě to

kvietorka
19. únor 2014

@madrilena
tak potom napis ako si bola spokojna s cvicenim.

madrilena
19. únor 2014

@kvietorka ok 🙂

zuuzaa86
autor
8. bře 2014

Tak jsem na tom byla minulý týden a zase nějak extra mě to nenadchlo tedy, chodila jsem před těhotenstm ke skvělý paní, tak to budu asi pořád srovnávat🙂

kvietorka
15. dub 2014

@zuuzaa86 a jak probiha to cviceni? Proc te to nenadchlo?

zuuzaa86
autor
18. dub 2014

No cvičení probíhá jako normální jóga, s ohledem tedy na těhotenství, ale nesedlo mi to, bylo to velmi stereotypní, moc lidí, vydychana místnost, lektorka nestíhala hlídat, zda děláme cviky dobře. A taky dost drahý.

kathrinkaa
18. dub 2014

Ja som sa tam tiež chystala, ale teda neviem :/ Máte typ na inú overenú gravitjogu?

baruska1717
18. dub 2014

já chodím na jógu v těhotenství - je to sdružení Jóga v denním životě, mají více poboček, mrkni na net...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru