Ještě 47 dní do porodu

lucaaaaaaqa
29. srp 2017

Ahoj holky ještě mám před sebou 47 dni co vy? Co jste dělali aby vám to uteklo? Já už Uklizim i to co je uklizene 😤🤔😁

sonik8721
29. srp 2017

@lucaaaaaaqa já mám před sebou 34 dni a táhne se to jak smrad, to je pravda 😂
Taky už nevím co bych 🙂

dagmar_hribek
29. srp 2017

Ja ještě 72.no spis uz jen 72.cekame druhe a strašně rychle to utíká.dvouletý syn me zaměstná až až.do toho nemam vubec nic nachystano.musim fakt začít abych pak necumela 😀

sonik8721
29. srp 2017

@dagmar_hribek no ja si říkám,že bych si mohla třeba zabalit tašku, kdyby to náhodou nečekaně přišlo 😂
Vecicky atd...mám už vyzehlene,vyprane, dávno, ale ta taška mě trápí 😅

dagmar_hribek
29. srp 2017

@sonik8721 hele ja porad rikala pockam na komodu pak zacnu prát at to mam kam dávat.pak jsem rikala počkám na novou pracku pak zacnu prát miminkovsky.pracka uz je komoda tady ale vecicky porad v krabici 😀 s taškou do porodnice to bude to samé.bych se nedivila kdybych balila na posledni chvili jak se znám😂

lucaaaaaaqa
autor
29. srp 2017

@sonik8721 přesně to mám já :D už vůbec nevím co bych mnela udělat :D je to šílený

sonik8721
29. srp 2017

@dagmar_hribek
@lucaaaaaaqa
No už vidím, jak balim až potom co mi rupne voda 😅 Taky bych se nedivila 😀

lucaaaaaaqa
autor
29. srp 2017

@sonik8721 taky bych mnela asi začít no :D co všechno si berete ?

luska__
29. srp 2017

Ja mám 15 a rozhodne si nepřijdu, ten bych měla / mohla rodit.
Malinik sem tam si dam, ale jinak nic.
Chodim denně cca 3-4km, ale nic ..

klaudyse
29. srp 2017

já už ještě nebo jen? 29 dní, tašku ještě zabalenou nemám, protože se mi do toho stále nechce, ale nejraději bych už kdyby to přišlo za 14 dní :D čas zatím vyplňuji stále prací na PC, ale mám v plánu přečíst ještě nějakou tu knihu a došít pro mimi nějaké věci 🙂

ronja55
29. srp 2017

Já mám ještě 37 dní do TP a už si vážně přeji aby byl malý venku. Nejsem schopna skoro nic dělat. Jakmile se jdu projít nebo chci uklidit, začne mě tvrdnout břicho a bolí mě hrozně spodek :(. Vše už mám přichystané, tak pořád vymyslím co bych dělala. Snad nebudu přenášet. To by mi kleplo...

lucaaaaaaqa
autor
29. srp 2017

@ronja55 tak tohle mám nějak já :D šílený už ať je to zamnou

sonik8721
29. srp 2017

@lucaaaaaaqa já zatím nevím, ale vezmu to dle nějakého seznamu na netu 🙂
Jinak holky, jaký to je,když tvrdne břicho? Pac, ja nevím, jestli mi tvrdne nebo ne 😅

vanea
29. srp 2017

U mne 27 dni, ale jako jeste jsem se nenudila:D zacala jsem vsechno chystat a kupovat az pozde, fakt jsem drzela dlouho a byla na 0 i s oblecenim, takze jsem ted par tydnu litala jak hadr na palici a vsechno kupovala a vybirala a balila, o vikendech i s manzelem:D teprve dneska jsem doprala a dozehlila posledni drobnosti a tesim se na odpocinek, jelikoz v noci nespim:D zitra planuju prevlect a nachystat postylku, budeme mit drobecka, takze nam teoreticky hrozi brzke vyvolani, kdyby se mu uz u mne nelibilo...a jinak stahnu serialy a budu si uzivat posledni tydny casu pro sebe:D naplanovala jsem si holice a zbytek kurzu na kojeni a manipulaci v Podoli🙂) no a v prubehu vycidim byt, takove ty veci co casto nedelam, jako trouba a lednice a spol..takze nuda asi nebude:D do toho kazdy den delsi prochazky se psem...celkem to utika🙂 uvidime za par dni, se to zacne tahnout:D

vanea
29. srp 2017

@sonik8721 u mne "bolest" jako na MS, tvrde bricho, spousta silene tvarovanych bouli:D a klidne 30-40x denne, obcas i pravidelne🙂 kazdy to ma trosku jinak;) ja uz si na to zvykla a pracuju a delam veci i pres to...ted ke konci to byva horsi a deje se to i kdyz lezim, tak co...mam zrejme drazdivejsi delohu 🙂 nekdo to vubec nema a ma az poslicky, nebo rovnou kontrakce🙂

sobist
29. srp 2017

28 dní a nenudím se. Zabavím se vždycky podle toho, jak mi ten den je, jestli zvládnu někam jít a něco udělat, nebo si jen tak lenoším. A už teda týden si říkám, že si opravdu UŽ zabalím do porodnice.. :D

sonik8721
29. srp 2017

@vanea ahaa,tak možná mi tvrdne břicho a ani o tom nevím 😅
Holky dneska už se mi nic nechce, ale zítra zkusím pobalit tašku 😀

lucaaaaaaqa
autor
29. srp 2017

@sonik8721 šílený úplně jak kamen to poznáš :D

sonik8721
30. srp 2017

Holky, tak balení tašky se dnes nekoná 😂
Rozhodla jsem se, že je ještě předtím hodim do pračky, takže až zítra 😅
Navíc jsem zjistila,že jelikož mám takovej ten hunatej zupanek, tak když ho dám do tašky, vejde se mi tam max. toaletak a kartáček na zuby 😀 takže nakonec budu brát cestovku, jednu příruční a nějakou malou nebo igelitku, uvidím ještě, kde budu mít čistě pár věci na sál 🙂 no bude to zajímavý a jsem zvědavá, kolik věci zjistím, že mi ještě chybí 😀

pucka123
30. srp 2017

Ahojky tak ja holky 21 dni do konce 🙂 už mam tašku sbalenou a vozime ji v autě 🙂 taky jsem to měla tak že počkám na komodu, komoda je doma a tak jsem začala prát miminkovské věci, objednala peřinku, povlečení, matraci do postýlky, všechno už je doma 🙂 tento týden dodělám úklid a příští týden budu chystat postýlku 🙂 někdy mám dny kdy jen polehávám, prďola tlačí do žeber a tak nic nedělám a pak je den kdy jsem akční a stíhám toho až moc 🙂 jediné co je děsné je čurani, v noci chodím snad co 2 hodiny a to i když se snažím nepít 😀 chlap si ze mě dělá srandu že to mám přípravu na kojení 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru